Mp3 Player / Kulaklık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bana bir adet yüksek ve kaliteli ses verebilen, fiyatıda uygun olan mp3 player soöylermisiniz..?? marka ve modeli ile...
    ayrıca birde yüksek ve kaliteli ses çıkışı olan, kulaktan düşmeyen bir kulaklık....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dnzdnzus
    dnzdnzus's avatar
    Erkek
    Slm arkadaslar. Valla kardes Prımıer marka cd/mp3/vcd dısc man'ı oneririm fiatı bomba:)) Modelı PRM-315 yada burda oyle yazıyor:) Sende cok şey ıstemıssın fıatı asagı yukarı 80 mılyoncuk (KIPA'da) Mıgros'ada bı bak ısterden aynı dısc man bı ara orda ındırımdeydı ve 60 mılyoncuk tu:) Yanında verilen kulaklık ıgrenç ses bıle vermıyo. Yanına Sony'nın orjınal bı kulaklıgını almanı oneririm modelde istersen tam olarak MDR-E828 bomba:) Buda sanırım 29 mılyondu, ama verdığın paraya değer :) Dısc man'de fena değil yanı:)Merak ettiğin başka bir şey olursa ulaş bana. Hadi eyvallah...

Karanlıklar olmasa, aydınlığın anlamı olmazdı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    Nike ACT210 128MB MP3 player

kulaklığıda içinde var ufacık bişii zati afuç içine cok kolay sığar yanii

200 mişlyon civarı bişii olması lazım

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Medya Tipi Dahili Flash Bellek
    -----------------------------------------------------
    Dosya Formatları MP3 ve WMA
    Arabirim USB
    Güç Kaynağı 1 adet AAA boy alkalin pil
    Garanti Süresi 24 Ay
    Diğer Özellikler:

5 özellik 1 cihazda!!!
    MP3/WMA dosyalarını çalabilir.
    Ses kaydı yapabilir.
    Dahili FM radyosu bulunuyor.
    Radyodan kayıt yapabilir.
    Taşınabilir USB disk olarak kullanılabilir.
    Küçük bir dil öğretici olarak kullanılabilir.
    96 x 25 piksellik aydınlatmalı LCD bilgi ekranı.
    Taşınabilir USB disk olarak kullanabilme
    Ses kaydı için mikrofon girişi bulunuyor.
    Kutu içeriği:
    MSI MegaStick1 MP3 çalar.
    Boyun askılı kulaklık.
    USB bağlantı kablosu (1 metre).
    Hızlı kurulum kılavuzu.
    AAA pil.

www.mavibilgisayar.com da var sadece bu alet ben şahsen denediğimden biliyom :)) manyak bi altettir hem 128 mb flash memory olarakta kullanabiliyon :)

çok güzel bi alet :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    sitede msi megastick die arattır çıkar karşına

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    valla dierini bilemem de kulaklık kesinlikle aiwa!!!!
    ben başka şeyle asla dinleyemiom artık..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    sagol renegade...
    ses kalitesi ve yuksekliği hakkında ne dıyosun? ayrıca memorysi yükselirmi?
    bide ses kalitesi iyi ve yüksek olan bi kulaklık sölesene???
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    valla 2 gündür iştlervar ondan cevap veremedim kardeş özür ilerim :)

ses kalityesi çok iyi.. ayrıyeten kulaklık alman gerekmiyo zaten kendi klaklığı var..

bu aleti aynı zamanada 128 mb flash memory olarak ta kullanabiliyon. yani hafızası 128

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    peki megastickten biraz daha kaliteli bir mp3 player almak istersek bu ne olmalıdır??? ayrıntılı yazarsanız sevinirim....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portnoy
    Portnoy's avatar
    Erkek
    vallahi benim kulaklıklar headback bayagı iyi ses cıkarıyo

I Love This Game.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    casanowa bunu yazdı:
    -----------------------------
    peki megastickten biraz daha kaliteli bir mp3 player almak istersek bu ne olmalıdır??? ayrıntılı yazarsanız sevinirim....
    -----------------------------

dur bekle bizim halildie bi arkadaş var o aldı ondaki manyak bişşey örenir yazarım buraya.. kusura bakma biraz geç oldu cevabım. bi şirketin güvenlik sistemini döşüyoruzda.. ondan giremiyorum pek

Toplam Hit: 1843 Toplam Mesaj: 14