Mp3 Player / Kulaklık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uykucu
    uykucu's avatar
    Erkek
    dostum bence i-river dan şaşma kardeşim kullanıyor şimdi, kalite mal, tek kötü yanı CD bellek okuyor dolayısıyla fazla yer kaplıyor olması.Ama küçü CDleride okuyabiliyor.
    ayrıntılı bilgiyi
    http://www.baskuda.com/bsk.aspx?cmp=baskuda&pId=476719&aType=product&catId=2782

ve
    http://www.i-river.com
    adresinden alabilirsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    msi magastick1 'i almış bulunmaktayım arkadaşlar...
    rene'ye burdan tesekkurlerımı ıletıyorum hakıkaten cok guzel ve sık bır alet...
    tek kotu yanı kulaklıgı makınanın sesıne yetmıyo... 30 milyona kadar para bastırıp saglam bı kulaklık alıcam... ama ıcınde gelen kulaklıgında cok guzel bır avantajı var... sımdı uzun uzun yazamıcam ama mp3 dınlerken jet-ski bile yapabılırsınız....
    kulaklık ıcın tavsıyelerınızı beklıyorum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    casanowa bunu yazdı:
    -----------------------------
    msi magastick1 'i almış bulunmaktayım arkadaşlar...
    rene'ye burdan tesekkurlerımı ıletıyorum hakıkaten cok guzel ve sık bır alet...
    tek kotu yanı kulaklıgı makınanın sesıne yetmıyo... 30 milyona kadar para bastırıp saglam bı kulaklık alıcam... ama ıcınde gelen kulaklıgında cok guzel bır avantajı var... sımdı uzun uzun yazamıcam ama mp3 dınlerken jet-ski bile yapabılırsınız....
    kulaklık ıcın tavsıyelerınızı beklıyorum...
    -----------------------------

ben şu sitede ne söyledimde yanlış çıktı kardeşim :)))

önemli deel :)))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 4179 Toplam Mesaj: 14