MP3 Player Satan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

evet beyler mp3 player satanınız varsa modelini fiyatını falan yazsın. istanbul içi elden teslim alırım. diğer şehirlerden olursa bi ayar çekeriz. en önemli şartım çok yüksek ses verebilmesi :D hadi bakalım varsa bekliyorum.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    samsung yp u2 al bana dua et. yıllardir kullaniyorum cihaza asigim. yaklasik 7 -8 sene oldu alali hala tas gibi. bir ses var ki sorma. usb sarjli, sarji uzun sure gidiyor. bir defa yanlislikla cihazi yere attim sonra gidip cihazdan özür diledim. ödüllü bir cihaz kendisi. ona olan askim ve onu kaybetme korkusu birlesincr bir tane daha aldim ayni cihazdan. eski olan cihaz kaybolursa yenisi 10 sene bana yeter.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    samsung yp u2 al bana dua et. yıllardir kullaniyorum cihaza asigim. yaklasik 7 -8 sene oldu alali hala tas gibi. bir ses var ki sorma. usb sarjli, sarji uzun sure gidiyor. bir defa yanlislikla cihazi yere attim sonra gidip cihazdan özür diledim. ödüllü bir cihaz kendisi. ona olan askim ve onu kaybetme korkusu birlesincr bir tane daha aldim ayni cihazdan. eski olan cihaz kaybolursa yenisi 10 sene bana yeter.

ağlıyorum biliyor musun bu kadar duygusal anlatmasan olmaz mıydı? :(

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    ulquiorra bunu yazdı:

balik_ bunu yazdı:

ağlıyorum biliyor musun bu kadar duygusal anlatmasan olmaz mıydı? :(

l i cihazi kullanmis olsan beni anlardin. yp u2 profesyonel bir dinleyiciyi 10 yildan fazla zaman kaliteli müzik konusunda tatmin eder. teknoljiyi severim ve munkun oldugu kadar en iyisini ararim. benim gibi ileri duzey kullaniciyi kendine asik eden cihazin kalitesinin nasil olacagini dusunupte yorum yazin.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Adam harbi aşık lan :D

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:

bu anlatımından sonra gidip ne kadarsa parayı bastırıp alıcam hacı :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

kaç para bütçen ? ona göre elimdeki cihazı yazacam ya da yazmayacam.

http://kocaer.me
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

balik_ bunu yazdı:

Elindeki player dan çok memnun olabilirsin buna sözümüz yokta 'ileri düzey kullanıcı' 'profesyonel dinleyici' olduğunu söylemişsin 

kaç  gb lık alet ki ileri düzey olsun ve madem alet o kadar iyi neden flac çalmıyor,

flac çalmayan bir aleti ileri düzey player kullanıcısı hayatta kulağına takamaz cızırtılı duyar sesi

gel biz buna orta düzey ama senin beğendiğin bir player diyelim.

9200 feetde alınan ilk nefes...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

creative zen 2gb + 2gb SD kart (kulaklık yoktur. usb şarj aleti vardı heralde emin değilim. =)) Sadece   99 tl

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisikleet
    pisikleet's avatar
    Erkek
    hacı creativ zen 5gb kullanıyorum siksen satmam okadar diorum :D amaç tavsiye olsun bulabilirsen al kullan hem sarjı bi 12 saat kadar gidio hem depo alanı saglam 1000 sarkı. geçen bisikletle cıktım yagmur yagıodu fena cepte sırılsıklam olmuş baktım tekliyo dedim gitti alet baktım hakkatn ses yok görüntü yok ancaaak ertesi gün bi actım sarkı kaldıgı yerden devam böle işte nie anlattım bunu bileemedim hee tmm tavsiye için hadi kolay gele :D

https://twitter.com/pisikleeet
Toplam Hit: 2821 Toplam Mesaj: 24