MP3 Player Satan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Muqi bunu yazdı:
    -----------------------------

balik_ bunu yazdı:
    samsung yp u2 al bana dua et. yıllardir kullaniyorum cihaza asigim. yaklasik 7 -8 sene oldu alali hala tas gibi. bir ses var ki sorma. usb sarjli, sarji uzun sure gidiyor. bir defa yanlislikla cihazi yere attim sonra gidip cihazdan özür diledim. ödüllü bir cihaz kendisi. ona olan askim ve onu kaybetme korkusu birlesincr bir tane daha aldim ayni cihazdan. eski olan cihaz kaybolursa yenisi 10 sene bana yeter.

Elindeki player dan çok memnun olabilirsin buna sözümüz yokta 'ileri düzey kullanıcı' 'profesyonel dinleyici' olduğunu söylemişsin 

kaç  gb lık alet ki ileri düzey olsun ve madem alet o kadar iyi neden flac çalmıyor,

flac çalmayan bir aleti ileri düzey player kullanıcısı hayatta kulağına takamaz cızırtılı duyar sesi

gel biz buna orta düzey ama senin beğendiğin bir player diyelim.

yüksek kaliteli müzik dinlemeyi severim, bu güne kadar onlarca mp3 - mp4 player kullandım. hepsi de parça parça bir poşetin içindeler. isterseniz resimlerini çekip ölmüş hallerini gösterebilirim. biri var ki tam 8 yıl kadar zamandır sorunsuz kullanıyorum. hiçbir cihazda ondaki dayanıklılık ve ses kalitesi yok. 8 senedir kullandığım halde (en az 2. sahibiyim, 2. el almıştım) ve hala hiçbir şekilde sorunu olmadığı halde yenisini alıp kenara koydum ki eskiyi bir şekilde düşürüp kaybedersem yenisini kullanırım diye.

1-2 gb hafıza kime yetmez ki ?

10 - 12 saat yüksek sesle kusursuz mizik dinleyebileceğin şarj süresi kime yetmez ki ?

flac konusuna gelince arkadaşın başlığına dikkat etmeni tavsiye ederim : MP3 Player Satan Var Mı? adam mp3 oynatıcı istiyor.

samsung yp-u2 mp3 oynatırken zerre kadar cızırtı çıkarırsa kellemi keserim :)

fiyatı ise 60 tl civarında yani bedava, tabi piyasada bulabilirseniz. ben ikincisini almak için yaklaşık 2 sene araştırdım tesadüfen buldum. :)

cihaz ödüllü bir cihazdır, mp3 player budur samsung yp-u2.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

gençler bu aşık olduğunuz aletlerin kulaklık giriş yerleri sağlam dimi genişleme yok ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

gençler bu aşık olduğunuz aletlerin kulaklık giriş yerleri sağlam dimi genişleme yok ?

:D:D:D:D ne adamsın :D bence çokdan orayı folloş etmişlerdir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

yp-u2 yi 2. el aldım, benden önce en az bir kişi kullanmıştır. yaklaşık 8 senedir kullanıyorum zerre kadar esneme yok. boşuna aşık olmadım cihaza. cihaz hayatımın en iyilerinden birisidir.

edit: kayseride olanlar gelip deneme amaçlı kullanabilirler. kullanmadan kalite anlaşılmaz. samsung kulaklık girişinin esnememesi için güzel bir tasarım yapmış, esneyecek alan bırakmamış. taş gibi yani.

sağlamlık konusunda iddiaya girmek isteyen varsa diğer cihazlarla kapıştıralım. mesela binanın 4. katından iki cihazı aşağı betona atalım bakalım hangi cihaz yp-u2 kadar dayanıklı imiş :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

balik_ bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

yp-u2 yi 2. el aldım, benden önce en az bir kişi kullanmıştır. yaklaşık 8 senedir kullanıyorum zerre kadar esneme yok. boşuna aşık olmadım cihaza. cihaz hayatımın en iyilerinden birisidir.

edit: kayseride olanlar gelip deneme amaçlı kullanabilirler. kullanmadan kalite anlaşılmaz. samsung kulaklık girişinin esnememesi için güzel bir tasarım yapmış, esneyecek alan bırakmamış. taş gibi yani.

hocam arkadaş o manada yazmamış. anlaşılan sende zerre fesatlık yok :D

beyler bütçemi boşverin mp3 player ı begenirsem ve fiyatı uygun gelirse o parayı bulmak için elimden geleni yaparım. yani esnek bi bütçem var.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

balik_ bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

hocam arkadaş o manada yazmamış. anlaşılan sende zerre fesatlık yok :D

beyler bütçemi boşverin mp3 player ı begenirsem ve fiyatı uygun gelirse o parayı bulmak için elimden geleni yaparım. yani esnek bi bütçem var.

60 lira civarı 1gb bedava değilmi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

benim creative 2+2= 4 gb 90 tl ye düşürdüm =) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

@balik

hacı elimdeki 2 gb ı 50 liraya sattım taze çok önce de almamıştım.tek satma sebebim az ses vermesi ben de yüksek ses müziği severim. 1 değil de 2 gb olsa çok güzel olur aslında. o dediğin serinin devamı çıkmadı mı hiç=

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

@ultrAsker

hocam beni niye s*klemiyon =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bende gecenlerde bu sitenin muridlerinden myblackwordweb ten ipod aldim.

30 gb hafizasi var üründe kaliteli yani :)

150 lira idi.

daha cok kullanmadim ama flash disk olarak bile kullansam o fiyata değer :F

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 2819 Toplam Mesaj: 24