Msn De Cevrım Dı$I İken Yazı Yazma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiKo
    FiKo's avatar
    Erkek
    Bu program sayesinde çevrimdışı görünürken mesaj yazabiliyorsun. Ben denedim güzel bir programa benziyor.sizlerle paylaşmak istedim.Programin şifresi dosyanının içinde.Kolay gelsin!!

Biraz programın çalışma prensibinden bahsetmek istiyorum.Programı kurduktan sonra bir messenger arayüzü çıkıyor. Mail adresini ve passwordu girdikten sonra alta bulunan signin methodunu da normal yapıyoruz. Mobil yaptıgımızda karşı tarafa hareketli çevrimdışı olarak görünüyor.Giriş yaparken statusta herhangi bir değişiklik yapmıyoruz.Giriş yaptıktan sonra iki şekilde karşı tarafa çevrimdışı mesaj atabiliriz.

1.Programı açın.Kime çevrimdışı mesaj yollamak istiyorsanız onun penceresini açın.Statustan "Appear offline" seçin.Artık yolladığınız mesajlar karşıya çevrimdışı yollanır.

2.Programı açın.Kimlere çevrimdışı mesaj yollamak istiyorsanız üzerine gelip sağ tıklayarak "Set invisible aganist" i seçin. Orada seçtiğiniz kişilere bir sonraki girişte görünmez olacağnıza dair bir mesaj gelecek tamam deyip. oturumu kapatıp tekrar açın.Siz online olduğunuz halde "Set invisible aganist" i seçtiğiniz kişiler sizi göremeyecektir. Artık çevrimdışı mesaj yollayabilirsiniz.

Ayrca programın bir avantajıda karşı taraf sizin pencerenizi kapattığını bildiriyor olması.Kolay gelsin

http://rapidshare.de/files/3720190/Invisible_Talker_by_TRaFo.rar.html

Sana BoyLesi Yasaktı!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Programdan emin değilseniz kurmayın arkadaşlar mesul değiliz.. ( yanlış anlaşılmasın )

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    forumlara olan guvenimiz sonsuz lakin benim makinede galiba sorun ikidir bu arkadaşın linklerine tıklıyorum ama program_ismi_not found yasıor :?

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yalnız Dace Fiko yu takip ediyor Fiko yazıyor arkdasından dace uyarı gönderio ::)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeOTurK
    GeOTurK's avatar
    Erkek
    Link Kırık ihtiyar dostum

BİR GÜN DUNYA DA BENIM DUNYAM KADAR KARANLIK OLACAK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    kardeş sen forumaleme takılıyon mu? ordada aynen bu şekilde birisi yazmıştı da :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiKo
    FiKo's avatar
    Erkek
    Hayır alıntı deqiL ya arkadaslar soyLemekten imanım gevriLdi vallahi linki tıklayın altta free yazı tıklayın dowload kısmını goreceksınız olmadı 20 30 sn bekLeyin gorursunuz

Sana BoyLesi Yasaktı!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MssHunter
    MssHunter's avatar
    Dişi
    Arkadaşım programı tekrar upload edip yayınlarsan çok iyi olur birde programın ismini değiştir büyük küçük harflerden dolayı sanıyorum sorun oluyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

benim akıllı dostlarım az kafanızı calıştırın link i kopyalayım yapıstırın o zaman cıkıyor büyük harf var linkte,link e direk bastığın zaman büyük harfler kücük oluyor kopyalayıp yapıstırdığın zaman aynısı oluyor. ve acılıyor

You have requested the file Invisible_Talker_by_TRaFo.rar (525779 Bytes). This file has been downloaded 75 times already.
    IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

Ya fiko.... sen Msn demi doğdun kardeş?... madem elinde bu kadar tool var.. aç bitane MSN kaynakları topiği.. hepsine göm içine gitsin... a.q. forumda MSN den geçilmiyo...

yok MSN de karşı tarafın IP si.. yok silinen listeye tekrar girme... yok MSN de karşı tarafın sarımsak yiyip yemediğini anlama..  yok MSN de karşı tarafın tost makinesini çalıştırma...

hay sokayım MSN e yaw!! sıktınız ama harbiden..

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiKo
    FiKo's avatar
    Erkek
    kardes dierlerini anladımda sarımsak ne oluyor ya :)Hem sarmısaktan msn calısmayabılır :)

Sana BoyLesi Yasaktı!...
Toplam Hit: 16720 Toplam Mesaj: 24