Msn Nickleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

selamlar

Msn de kullana bileceğim ilgi çekici, kısa, anlamlı, espirili, hafiften ağır ve güzel olan tüm :) nicklerinizi paylaşırsanız çok makbul geçicek

Neden google amcaya başvurdın derseniz. başvurdum ve hep aynı yapmacık

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Kendi adını ve soyadını adam gibi kurallara uyarak yazman herzaman iyidir ;)

Mesela "Abcdef Adcd" yerine "aBcDEf aDcD" gibi yazan malaklara gıcık oluyorum.. :)

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Dalımızı kranın,Ağacını kökünden sökeriz. (;

bende yazmıyor ama tavsiyemdir.

Merhabaaaaa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

msnin ingilizce sürümlerinde isminizin yanında birde says yazar ... örn :

ali says:

ama türkçe sürümlerde bu yazmaz nedenini merak ederdim ama çözdüm sanırım türkiyede kimse oraya adını yazmıyor çok marifetmiş gibi gidip sığana kadar saçma sapan şarkı sözleriyle yada bilumun saçmalıklarla dolduruyor ... :| adını yaz yanınada ufak bir lakap yaz ... adam oraya haykırabilmen için bide kişisel ileti bölümü koymuş ... :|

görüntü adına adını yaz adını yazmaya utanıyosan yaşama öl :D yüksek dozda soğan ye intihar et

ama kişisel iletine adım tosun anan kurban olsun gibi bişey güzel gidebilir yada bence ruh halini anlat kopya çek diye söylemiyorum ama benimkinde şu aralar şu yazıyo : hakikati arayan onu bulmanın cezasına katlanır ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

EĞER BİR GÜN KNİGHT ONLİNE OYNARKEN ÖLÜRSEM  ! BENİ BIRAKIN ! CHARA BAKIN YATMASIN :D

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

coldfusion bunu yazdı:
    -----------------------------

msnin ingilizce sürümlerinde isminizin yanında birde says yazar ... örn :

ali says:

ama türkçe sürümlerde bu yazmaz nedenini merak ederdim ama çözdüm sanırım türkiyede kimse oraya adını yazmıyor çok marifetmiş gibi gidip sığana kadar saçma sapan şarkı sözleriyle yada bilumun saçmalıklarla dolduruyor ... :| adını yaz yanınada ufak bir lakap yaz ... adam oraya haykırabilmen için bide kişisel ileti bölümü koymuş ... :|

görüntü adına adını yaz adını yazmaya utanıyosan yaşama öl :D yüksek dozda soğan ye intihar et

ama kişisel iletine adım tosun anan kurban olsun gibi bişey güzel gidebilir yada bence ruh halini anlat kopya çek diye söylemiyorum ama benimkinde şu aralar şu yazıyo : hakikati arayan onu bulmanın cezasına katlanır ...

hocam hikayemi anlatıyosun.

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

nick : bir kırık kalp ve bir hüzünlü anı elde kalan ise bir tabak kavun ve bir şişe rakı  - FeRoCi

bu tür şeyler işte..   nick kendi sözümdür :)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

İnsanı Hiç Kimse Dostları Kadar Aldatamaz

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

Msn de kullana bileceğim ilgi çekici, kısa, anlamlı, espirili, hafiften ağır ve güzel olan tüm :) nicklerinizi paylaşırsanız çok makbul geçicek

bu nedir Allah aşkına? msn nicki yerine nick, isim, lakap, takma isim ve aklıma gelmeyen benzer şeyler yazılır. günün sözü modülü gibi kullanılmaz. yok illa yazıcam diyosan. google'a msn nickleri yazarak binlercesine ulaşabilirsin. msn nickleri yazınca vecizli sözler çıkması da ayrı bişeydir tabi.

g2k[et]tahribat[dat]com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alper

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

yascakucuk bunu yazdı:

alper

çok işime yarıcak saol hocam :S

Toplam Hit: 9202 Toplam Mesaj: 39