folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Msn"De Engellenildiğinizi Nasıl Anlarsınız ?

Msn"De Engellenildiğinizi Nasıl Anlarsınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaşlar ; Eskiden bir site varmiş ; MSN'de engellenip ,Engellenmediğini gösteriyormuş... Böle Bişey varmı ? varsa bunu nasıl öğrenebılırız ? Mesela ben msn'den engelleniyorum.Ama sanıyorum'ki msn'açık değil :) ama msn açık ve ben Engellenmişim.bunu nasıl öğrenirim? Bilen varsa bi cvb :D

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    seninle konusmuyor ve cevap vermiyorsa engellenmissindir

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

engelleyen kişi listesindende silmişse bu şekilde öğrenebilirsin...

araçlar/seçenekler ile açılan pencereden gizlilik bölümüne giriyon, orda seni listesinden silen kişiyi öğrenmek istiyorsan o kişin üstüne sağ tıklıyon eğer sil seçeneği aktif ise demekki o kişi seni listesinden silmiş eğer deaktif ise demekki listesinden silmemiş...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anoson
    anoson's avatar
    Erkek
    sanırım msn discoveryde gorebiliodun ama sanırım trojanla beraber geliodu pek tavsiye etmem onun haricinnde bi site fln bilmiorm yada şüphelendigin biri varsa başka adres ac onu ekle bolece gormüş olursun diyebilirim ancakk

Ufalandım ellerinde yere düştüm.. günah oldum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek
    www.mess.be hala var mı bakmadım ama MSN ile ilgili güzel site;))

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceza_ceza
    ceza_ceza's avatar
    Erkek

dostum al bak şimdi araçlar seçenekler daha sonra gizliliğe bas ve orda her hangi birine sağ tıkla sil seceneği aktif ise seni engelemiş demektir seni sileni öğrenmek istiyor ise tekrara araçlar seçenekler ve gizliliğe bas orda görüntüle diye bir buton var eğer aradığın kişinin msn si orda yok ise o kişi seni silmiş demektir...

kendinize iyi bakın bye...

Yılan Gibi Dostum Olacağına Aslan Gibi Düşmanım Olsun...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sheriff
    sheriff's avatar
    Erkek
    araçlar seçenekler gizlilik görüntüle tıkla orda ismi yoksa seni engellemiştir en güsel yolu budur...

Alayına İsyan İnadına Göztepe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desert-Tiger
    Desert-Tiger's avatar
    Erkek

yok abi en güsel yöntem başka bir msn adresi açıp onu ordan eklemek : ) ordan kabul ederse ve online ise seni engellemiş demektir :  ))))

Selametle

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hakanday
    hakanday's avatar
    Erkek
    arkadasım msn den seceneklerden gizlilige gel kisiyi bul üstüne sağ tıkla eğer sil isareti aktifse kisiyi silebiliyosan  kişi seni engellemis demektir ama seceneklerden sil isaretine basılmıyosa engellememis demektir ok ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

bunun için msn block control cardı, ben kullanıyodum çalışıyodu. Bi araştır, bulursun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeriC
    MeriC's avatar
    Erkek
    ben okadar prg okadar linkten denedim bir tülü sonuca varamadım engelliyeni göremezsin kardes.prg ların hiç biri calısmıyor.eğer senın msn de offline ise prg da da offline yazar online ise online yazar işe yaramıyor prg lar

I"m Not a Hacker I"m a "" Security "" Professonial
Toplam Hit: 4269 Toplam Mesaj: 13