folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Muhammet İsimli Kullanıcı İle Sorunlu Alışveriş

Muhammet İsimli Kullanıcı İle Sorunlu Alışveriş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek

Bu konuda kendisinden ekran kartı aldım.

http://www.tahribat.com/forum/satilik-bilgisayar-parcalari-216192

Özelliklede sordum kartın bi arızası var mı diye kendiside "yok" dedi. Kartı aldım, parça parça bilgisayar topladığım için kartı deneme şansım olmadı. Daha sonra parçaları toplamaktan vazgeçince bende kartı başkasına sattım ama kart arızalıydı. Araştırma sonucunda kart daha önce aynı sebepten dolayı garantiye gitmiş. Kendisi bundan hiç söz etmedi ve kartı kullanma şansım hiç olmadı. Yine kendi araştırmalarım sonucu kartın garantisinin devam ettiğinin ve fiyat iadesi yapılabileceğini öğrendim. Kendisiyle iletişime geçip kartı garantiye yolladık ve hala daha çözüme ulaştırılmadı. Arkadaş ağırdan alıyor.  

alkolikkarga tarafından 10/May/17 22:49 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

Hocam ağırdan derken bence garanti ağırdan alıyordur yoksa seni bekleteciğini düşünmem illa mantıklı bi açıklaması vardır 

Neyse yapar açıklamasını 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aynen öyle yapar açıklamasını fakat önceden garantiye gittiğini söylemesi lazımdı "yok" dememeliydi

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

aklımda deli sorular bu durumu bize anlatarak ne amaçlıyorsun hocam bu arkadaştan alışveriş yapmayalım mı ? ceza mı alsın ? hayır anlamadığım mesele şu arkadaşla konuşup garantiye yollamışsınız iletişim halindesiniz niye bu konuyu buraya taşıma gereği duydun ki ? 

anne bu benim dondurmamı vermiyor gibi olmuş açıkcası. kaldıki tbt hiç bir şekilde ticari alışverişlerde sorumluluk kabul etmez. işlem bittikten sonra ancak burdakileri uyarmak yada bilgilendirmek için konu açmak mantıklı yoksa şikayet eder gibi işleri geçiktiriyor diye konu açmak ne bilim

furkiak tarafından 10/May/17 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkolikkarga
    alkolikkarga's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

aklımda deli sorular bu durumu bize anlatarak ne amaçlıyorsun hocam bu arkadaştan alışveriş yapmayalım mı ? ceza mı alsın ? hayır anlamadığım mesele şu arkadaşla konuşup garantiye yollamışsınız iletişim halindesiniz niye bu konuyu buraya taşıma gereği duydun ki ? 

anne bu benim dondurmamı vermiyor gibi olmuş açıkcası. kaldıki tbt hiç bir şekilde ticari alışverişlerde sorumluluk kabul etmez. işlem bittikten sonra ancak burdakileri uyarmak yada bilgilendirmek için konu açmak mantıklı yoksa şikayet eder gibi işleri geçiktiriyor diye konu açmak ne bilim

Tahribat modları kendi aralarında para toplayıp paramı yatırsınlar diye bi iddada bulunmadım arkadaşım. Ortada yaşamış olduğum bir sıkıntı var  ve kendisiyle bu site aracılıyla alış-veriş yaptığım için buraya yazdım. Nereye yazmalıydım?? Ayıplı mal diyebileceğimiz bir satış var ortada. Kendisi ağırdan alıyor. Buraya yazmanın uygun olacağını düşündüm. Yarın öbürgün aynı sıkıntıyı yaşamayın diye alanda satanda daha dikkatli olsun  diye yazdım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

bu konular tamamen kişiler arasındadır.

haklı haksız yorumu yapmak ne bana düşer nede bilmeyen biri olarak yorumda bulunabilirim.

Fakat sadece bahsettiğin müridin üyelik tarihine bakarak söylüyorum ki kendisinede hafif aşinalığım var.

Koly kolay bir ekran kartı için kimse buralarda adından olmak istemez. Bence geçerli bir açıklaması vardır.

kolay gelsin.

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

böbrek.avi olsa bile bu kişiler arasındaki bir durumdur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    alkolikkarga bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Tahribat modları kendi aralarında para toplayıp paramı yatırsınlar diye bi iddada bulunmadım arkadaşım. Ortada yaşamış olduğum bir sıkıntı var  ve kendisiyle bu site aracılıyla alış-veriş yaptığım için buraya yazdım. Nereye yazmalıydım?? Ayıplı mal diyebileceğimiz bir satış var ortada. Kendisi ağırdan alıyor. Buraya yazmanın uygun olacağını düşündüm. Yarın öbürgün aynı sıkıntıyı yaşamayın diye alanda satanda daha dikkatli olsun  diye yazdım. 

hocam anlatamadım galiba sana olay daha sonuçlanmamış - cevap vermiyor olsa yada yok birader geçti borun pazarı dese gel aç burda konuyu uyar milleti anlayalım. ama daha sonuçlanmayan birşey kaldıki adamla birlikte garantiye yollamışsınız. hala konuşup işlem sürüyorken kendi söylediğine göre adam işleri ağırdan alıyor diye millete kötülüyorsun adamı . adamın belki sıkıntısı var belki bir sorunu var nerden biliyorsun böyle birşey olmadığını ? kaldıki kanıt nerde nerden bilelim olayın böyle olduğunu ? 

sana kesinliklikle laf etmiyorum yanlış anlaşılma olmasın haklı haksız aramıyorum  ben sadece sonuçlanmayan birşey için konuyu bile gizlemeden burda kanıtsız bir şekilde adamın adını kötülemendeki amacı anlayamadığımı söyledim. 

deseki adam sana kardeşim kusura bakma kaza geçirdim ilgilenemedim başımda büyük bir dert vardı bitti işim gelsin garantiden kart ben alırım onu al senin paran dese yollasa sonrada buraya gelip bu konuyu görse. nasıl hissedersin ?

ayrıca kısa bir not:

Sitedenin hal ve gidişinden dolayı, süreli olarak getirilen emir ve yasaklardır.

• İş - Güç, Takas - Alışveriş teknolojik ürün ve aletler ile bu işler ile ilgili satış ve pazarlamanın yapılacağı bölümdür. At, eşşek, köpek, iguana, ev, araba, bisiklet satacak arkadaşlar bu iş ile ilgili sitelere başvurabilirler. [Link]
    • Tahribat.Com müritleri arasında yapılacak olan tüm ticari işlemlerin sanalpazar.com vb. güvenli kanallar üzerinden yapılması şarttır. Bu kural hem satın alan hem satan taraf için geçerlidir. Aksi taktirde "İkinci Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]
    • Tahribat.Com müritleri arasında, forum, pm, sosyal medya aracılığ ile borç alınması - verilmesi yasaktır. Aksi taktirde "İkinci Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]
    • Nick değişimi şu an için yapılmamaktadır. [Link]
    • Tahribat.Com forumlarında, dolandırıldım, dolandıracağım, dolandırılıyorum, belki dolandırılabilirim şeklinde konu açmak, üye - mürit şikayet etmek kesinlikle yasaktır. Dolandırılmanızın yada dolandırılmamak için gerekli tüm önlemleri almak sizin mesuliyetinizdedir. Aksi taktirde "İkinci Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]
    • Bu filmin adı neydi, böyle bir şarkı vardı kim söylüyordu vb. tarzındaki ismini unuttum konuları yasaktır. Bu durumda "Altıncı Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]
    furkiak tarafından 11/May/17 00:49 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Bu tarz konular bence çok yanlış. 

Kaldı ki murid eski üye belki zamanı yoktur vs bilemeyiz.

300 500 lira için bu forumda yanlış yapacak adam azdır. 

Tavsiyem sorunu murid iletişim kurarak halletmeyi dene en son ihtimal buraya yazabilirsin ağırdan alıyor diye adama bişey diyemeyiz. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

edit

KaptaN tarafından 11/May/17 06:26 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Arkadasim sen urunu aldiktan sonra nekadar sonra benle urun arizali dedin. Urunun bozuksa gonderceksin alir almaz. Urun calisiyodu. Faturasini aldin benden. Garantisi devam ediyomus dedin. Garantiye gonderdin. 

Garantiyle aranda olan problemi buraya yansitma. Cocukluk yapma. Benden garantili urun aldin faturasida gonderdim.

Ilgisizde kalmadim firmayla gorusmeler ve mailler attim. Hepsinden haberin var. Askerdesin diye aradim. Yoksa satmisim. Ben niye duseyim sendeki urunun servis takibine.

Iyilikten anlamiyorsun. 

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
Toplam Hit: 7829 Toplam Mesaj: 50
alış-veriş