folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mühendislik Tamamlama Sınavı Sonuçları Açıklanmış

Mühendislik Tamamlama Sınavı Sonuçları Açıklanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakan363
    Hakan363's avatar
    Erkek

https://sonuc.osym.gov.tr/

Y
    azalım puanları biraz düşük gibi geldi bana

Hepsini işaretlediğin halde boş gözüküyor. 55 tane kesin yaptım diyordum anca 60 almışım.

www.dunyadailkler.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

yazin puanlari cakma muhendisleri gorelim

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Şimdi bu fiyasko sınavdan kaç alınınca mühendis olunuyormuş. Ona göre ilkokul hariç aldığım bütün eğitimi kafamdan silip buna giricem.

"bir sayını 3 katının 5 fazlası....."

Amk bu sorularla mühendis olunuyorsa biz boşuna okumuşuz bu kadar sene.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakan363
    Hakan363's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

çakma mühendis? :)  öss de mat 2 yaptın diye mi bunlar. Aldığın derslerle benim hangi dersleri aldığımı biliyor musun. 

Çakan mühendisler yolda.

www.dunyadailkler.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakan363
    Hakan363's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Şimdi bu fiyasko sınavdan kaç alınınca mühendis olunuyormuş. Ona göre ilkokul hariç aldığım bütün eğitimi kafamdan silip buna giricem.

Sen öss ye girdiğinde aynı soru yok muydu?

www.dunyadailkler.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Hakan363 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

öss ile mühendislik eğitimini aynı tutuyorsan tebrik ediyorum seni.

Ayrıca mat2 değil mat4 e kadar gördük biz derslerde.

Edit: Bide şimdi yanlış olmasın aldığım dersler demişsin eğer elektrik ile ilgili bir bölümse aldığın dersleri kredileriyle yazarmısın karşılaştırayım benimkilerle.

torpedo_XL tarafından 02/Ağu/13 19:33 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sosyopatmanik
    sosyopatmanik's avatar
    Erkek
    Hakan363 bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

çakma mühendis? :)  öss de mat 2 yaptın diye mi bunlar. Aldığın derslerle benim hangi dersleri aldığımı biliyor musun. 

Çakan mühendisler yolda.

tabikide çakma mühendis integralin türev ne kadar yogun verılıyor lısede meslek lısesınde matematk mı kumelerı vermıyorlar cocuklara zeka sevıyesı bellı dıye .

teknık ogretmen egıtımınde ne kadar matematık verıyorlar bılmıyorum. 

kımse kızarıp bozarmasın da durum boyle . 

bırtek mtok fılan cıktı ıs ıyıce bozuldu cocuk truv ıntegral bılmıyor unıversıteye gıdıyor makıne muhendısı olucak matematık bılmeyen adamdan nasıl muhendıs olacak . gorucez 

sımdı cıkıp dıyenler yıne olur ergen arkadaslardan . E adam muhendıs kaynak yapmayı bılmıyor.

Teknıker ısı yapar muhendıs denetler daha genıs acıdan bakar . Kaynak yapmasına ıhtıyacı yoktur zaten altındakı elemanlar ypar bu ısı .

at avrat silah
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakan363
    Hakan363's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    Hakan363 bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

öss ile mühendislik eğitimini aynı tutuyorsan tebrik ediyorum seni.

Ayrıca mat2 değil mat4 e kadar gördük biz derslerde.

Dedim ya aldığımız eğitimleri bilmiyorsun konusuyorsun diye. mat4 Laplace teoremlerini bizde aldık. :)

www.dunyadailkler.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakan363
    Hakan363's avatar
    Erkek
    sosyopatmanik bunu yazdı
    Hakan363 bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

Çakan mühendisler yolda.

tabikide çakma mühendis integralin türev ne kadar yogun verılıyor lısede meslek lısesınde matematk mı kumelerı vermıyorlar cocuklara zeka sevıyesı bellı dıye .

teknık ogretmen egıtımınde ne kadar matematık verıyorlar bılmıyorum. 

kımse kızarıp bozarmasın da durum boyle . 

bırtek mtok fılan cıktı ıs ıyıce bozuldu cocuk truv ıntegral bılmıyor unıversıteye gıdıyor makıne muhendısı olucak matematık bılmeyen adamdan nasıl muhendıs olacak . gorucez 

sımdı cıkıp dıyenler yıne olur ergen arkadaslardan . E adam muhendıs kaynak yapmayı bılmıyor.

Teknıker ısı yapar muhendıs denetler daha genıs acıdan bakar . Kaynak yapmasına ıhtıyacı yoktur zaten altındakı elemanlar ypar bu ısı .

Kişilerin geçmişte bilinsizce gönderilen okullarda. Hepsi  mal diye damga vururlar. Gebzede derece yapmış kimene katsayıdan yiyorsun darbeyi senin de 40 puanı kesseler görürdüm. 1 puanla yüzlerce kişi oynarken 40 puan oynamış. 

Üniversite de malesef ki müh. dersleri ile aynı derslerimiz. Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. FArk dersleri diye gösterilenlerin hepsini aldım. Mühendislede  yazılım donanımda her türlü kapışırım. Bilgisayar öğretmeni olarak mezun oldum. Bir yere iş e mi girebiliyorsun. 2 senelik olsan bir yere giriyon ben öğretmenim yerim yokmuş. Zaten normal mühendis değil uygulama mühendisi oluyorsun. Teori değil uygulama tamam. Bilip bilmeden konuşmayın. Kimsenin ekmeğinde yerinde gözüm yok. İş imkanı sadece tamam. Normal mühendisle farkımız var.

www.dunyadailkler.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam şimdi bu sınavdan sonra birde eksik olan dersleri görecek misiniz siz ? Nasıl işleyecek bu sistem ki

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakan363
    Hakan363's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

Hocam şimdi bu sınavdan sonra birde eksik olan dersleri görecek misiniz siz ? Nasıl işleyecek bu sistem ki

Tabi fark dersleri var. Ondan önce bu sınavdan sıralamaya göre yerleşiyorsun. Benim 8 tane fark dersi var hepsini aldım da kredileri tutmadığı için yeniden alıncak. Normal mühendislik fakultesi ile aramızda fark olacak. Sadece acıkta kalan öğretmenler için sektörde uygulama mühendisi diye yer açılacak ve buralara istihdam edilecek. 

Çıkılan yol bu umarım  böyle olur. Mühendislik fakultesini kazanıp okuyanlara umarım haksızlık olmaz. Onlarda da zaten açıkta bir sürü insan var. 

www.dunyadailkler.com
Toplam Hit: 9810 Toplam Mesaj: 98