Mürid Holyzone"Den Host Almadan Önce Okuyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi bu adam sahtekarın teki.

http://tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=94752

Acımıs da bana bedava host vermiste bilmem neyde, verdiginde bana "az bise yollarsın her ay di mi :D" demisti.

Elime gecerse yollarım dedim ama maddi krizdeyim cogu kisi biliyor. Ona da söylemistim.

Sonra ne oldu ? Ben Bursa'ya gittim siteyle ilgilenemedim, bi baktım hacklenmis. chmod 777 acık kalmıs vay be sen koca server sahibisin kaliteli is yapıyosun sözde, biz para vermeyince tesadüfen hackleniyor. Hackleyenler de adı sanı duyulmamıs 2 tane gerizekalı tabi nickleri kendi uydurmadıgını da bilemeyiz. Ondan sonra siteyi kapattırdım bi daha da acılmadı host sorunu felan fıstık.

Site kapalıydı, daha sonra bi is icin adam gibi server istedik elemandan, "olsa bile sana verir miyim ?" deyip engelledi. Adamlık bu mu ? :)

Kendisi cok kaliteli insanmısta öyle diyor arkadas :)

Sinirlendigim icin msnde sahsına sövdüm, direk engeli actı küfür etmeye basladı.

"Reelde bulursam seni öldürücem kim oldugumu biliyo musun" dedi. Acık adres verdim, sen gelsene Ankara'ya dedi :D

Yani bildiginiz 10-12 yas grubu bi insan, kendini cok zeki sanıyor.

Sözde ben onun makinasını istemisim (!) makinanı ver lan bi yere saldırıcaz (!) demisim.

Log atıcaktı ama hala atacak.

Verdigim linkte de konusmalara bakarsanız anlarsınız. Kendisinden bizzat istedim makinanı istedigimi kanıtla dedim ama tık yok.

Sonuc olarak bu adama güvenmeyin. TBT'de "üye" olarak benden daha eski olabilir, onun artistligini yapması kolay, insanlardan destek alıp birilerini karalamak kolay ama gözlemlerim bunlar iste...

Saygılar... 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

geçen seferde data centera virüs girmişti :D 

ne datacenter mış aq gelen koymuş giden koymuş :D  

hadi 1. vakayı anladım daha 1. yi tam anlamıyla telafi etmeden 2. şok :P 

Follow me : http://twitter.com/TheFCN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende burada Antigerilla(Deniz Beğendik) diye biri vardı onun vps si vardı oda holyzone den almış sanırım vps yi çünkü bana açtığı host turkserver.org taydı tahribat.info içinalmıştım 2 hafta ya açık kaldı kalmadı sonra siteye daha ulaşamadım adamda msndeydi göremedim daha sora antigerilla banlanınca yalan oldu gerçi az para vermiştim ama olsun aldığım host anlayacağınız yalan oldu antigerilla'nın suçumu holyzone onuda mı madur etti  onun suçumu bilmiyorum orasını çözemedim

Not: Adam 3 nick değiştirmiş 3 ü de banlı redsea, antigerilla, begendik

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Serdarla beraber 3 etti. Hadi itiraf edin magdur olanlar :D

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hayır konu açılmıştı bu 3 nickli şahıs  paraya ihtiyacım varhost satıyorum hesabı ihtiyacım olduğundan değil maksat mürüdün işi görülsün ama adam banladıktan sonra isizini kaybedip yok olmak bizi mikti aklı sıra ama önemiyok bir daha tbt müritlerinden hepsine güvenilmeyeceğini gösterdi son zamanlarda çok değişti tbt yahu yıllardır buradayım böyle şeyleriyeni yeni duyar oldum ne değişti anlamadım

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

:} güldüm yazılanlara...

isteyene doğru düzgün kullanım amaclı host sağlayabilirim tamamen sözleşmeli kimseyi magdur etmeyecek şekilde kurumsal sağlarım... isteyenler pmden ulaşsınlar 

Wordpress - SEO & Digital Marketing - EOESUEOU
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    babasının cebinden 5o lıra calıp makına alıyo elemanlar ya ne iştir anlamdım neyse ben yandım siz yanmayın :W

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    arkadaşlar HolyZone'u bukadar kötülemeden önce bi onuda dinleseydik ?

hobi olarak radyo sinyali emiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    düznelendi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    Hangi dcmiş bu neronun yaktığı söylesin bakalım.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
Toplam Hit: 7091 Toplam Mesaj: 46