Mürid Holyzone"Den Host Almadan Önce Okuyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mahalli datacenterlar tezgah yada bakkal gibidir.Ciddi işlere kalkışamazsınız.

Sakında kalkışmayın derim,üstüne konarlar.Sitenizin yöneticisiyken

üyesi olursunuz.

Süpermarket datacenterlar vardır.Orta ölçekli iş yaparsınız.

Birde büyük datacenterlar vardır,siz ne yaparsanız yapın adamlar sizden

kat be kat fazla para kazanacağından size çok iyi hizmet sunarlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    mosquit0 bunu yazdı:
    -----------------------------

Ne demek bu hocam ? 

!!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    ben hala anlamış değilim gidip şirket varken şahıstan host alanları. aldığınız zaman başınıza böyle bişi gelirse garantisi olmadığını bilmiyormusunuz? üstelik bakıyorum da, fiyatları da öyle çook çok uygun değil hani. gidin herkesin kullandığı sağlam, belgeleri tam bi şirketten alın, rahat edin biraz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hotboy bunu yazdı:
    ben hala anlamış değilim gidip şirket varken şahıstan host alanları. aldığınız zaman başınıza böyle bişi gelirse garantisi olmadığını bilmiyormusunuz? üstelik bakıyorum da, fiyatları da öyle çook çok uygun değil hani. gidin herkesin kullandığı sağlam, belgeleri tam bi şirketten alın, rahat edin biraz.

:)) yok bir yere yandı ağızım ilk server çöküşünde belesdepo daki dosyalrım gitti

hem bende şahsım :) parayla satmıyom o ayrı :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Merhaba arkadaşlar :)

Hepinize saygılar önce, herşeyin mantıklı bi açıklaması vardır..

Yerden yere vurmuşsunuz beni :P bi adamın sözüne bakarak

Evet konuda andrei arkadaşımız bi mesaj yazmış... uzun bişeyler yazmış, lafları dinlenmeyecek bir çocuk olduğu için mesajını okumadım bile :P Onla olayımız şuydu, ilk olay sadece sevgilisi için 2 adet güzel hosting vermiştim :) çok memnunum sağol abi diyordu ozamanlar kapattık sonra bişeyler oldu buda birinci olay oldu :) Bu şahısla yaşanan 2.olayımız ise, bunun oynadığı bir oyun var knight online... Burdaki adamlar emek verip server kuruyorlar. bu şahıs servere girip artistlik yapıp sonra başkalarından yardım olarak serverleri kapatıyor :) (nerden biliyosun demeyin bendende yardım istedi 1-2 kere yardım ettim nasıl biri olduğunu bilmediğim için), son olarak yaşanan olayımız ise arkadaş o kadar pişkin bi duruma geldi ki D-Dos atacağım, serverini verirmisin ? diye bi soru sordu.. haliyle siktir git artık dedim...

Diğer arkadaşlara gelince benden kaynaklanan bir problem yok hepsine backup opsiyonu sundum, backup almalarını söyledim turkserver.org sorumlu olmadığını belirttim ve bunuda hizmet poliçesine yazdım... Sorun için özür dilerim hizmet devam edecektir kimsenin 5-10 tl si benim karnımı doyurmaz, ayrıca konuyu açan

Yangın olayına gelince amarika noc4 server ile çalışıyorum hstflv aracılığı ile, amerikada yaşamıyorum :) bana söylenen bu, makinanın büyük bir ateş kazasından kapatıldığı (ingilizce çeviri)nı belitten mail yolladılar, yedek istediğimde vermediler zira adamlar haklı.. onların hizmet poliçesindede aynı şey yazıyodu 

Konuyu açan mosquito arkadaşım( burak açıkgöz) arkadaşım ile görüşmüştük ve bana tamam eyvallah hocam bekliyoruz demişti :) anlamadım, küfür edebilirsiniz, tehtid edebilirsiniz, ama benim yapabileceğim bişey yok teknolojiye güven olmuyor, bugün benim yarın sizlerin başına gelebilir... iyi düşünün demiyorum, ama 1-2 çocuğun lafıyla sonradan üzüleceğiniz işler yapmayın...kimseye kastım yok, olmadı ,olmazda

Diğer müşterilerime sabrından dolayı teşekkür ediyorum ve hizmetlerinin süreceğini hatırlıyorum, sevgiler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Ben de iki çift laf edeyim..

Yerden yere vurmuşsunuz Selim'i..

6 gün evvel 2 senedir çalıştığım hosting firmam,siteme saldırı olduğunu,sitemin cpu'nun yüzde 90'ınını kullandığından dolayı,hizmet akdimi fesh edip,ücretimi geri ödediler.

Sitemin kapalı kalmasını istemediğim için Selim'e rica ettim,dakikasında host verdi bana,ÜCRETSİZ.

Eski hosttan,Selim'in hostuna db'yi nasıl taşıyacağımı,gerekli ayarlamaları nasıl yapacağımı bilmiyordum,rica ettim Selim'den,tek bir kayıp olmadan,sistemi taşıdı,çalışır hale getirdi,bana teslim etti,ÜCRETSİZ.

Arada msnden yazıyor,"abi şurayı şöyle yaparsan SEO bakımından daha iyidir" diye,anlamadığımdan bu işlerden,şifrelerimi veriyorum Selim'e,hallediyor,ÜCRETSİZ.

Şimdi,bana bu şekilde davranan bir adamın size böyle davranması enteresan.Para teklif ettim kaç sefer,istemedi.

İsteyerek,kasdi olarak bunları yaptığını düşünmüyorum. 

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

Ben de iki çift laf edeyim..

Yerden yere vurmuşsunuz Selim'i..

6 gün evvel 2 senedir çalıştığım hosting firmam,siteme saldırı olduğunu,sitemin cpu'nun yüzde 90'ınını kullandığından dolayı,hizmet akdimi fesh edip,ücretimi geri ödediler.

Sitemin kapalı kalmasını istemediğim için Selim'e rica ettim,dakikasında host verdi bana,ÜCRETSİZ.

Eski hosttan,Selim'in hostuna db'yi nasıl taşıyacağımı,gerekli ayarlamaları nasıl yapacağımı bilmiyordum,rica ettim Selim'den,tek bir kayıp olmadan,sistemi taşıdı,çalışır hale getirdi,bana teslim etti,ÜCRETSİZ.

Arada msnden yazıyor,"abi şurayı şöyle yaparsan SEO bakımından daha iyidir" diye,anlamadığımdan bu işlerden,şifrelerimi veriyorum Selim'e,hallediyor,ÜCRETSİZ.

Şimdi,bana bu şekilde davranan bir adamın size böyle davranması enteresan.Para teklif ettim kaç sefer,istemedi.

tbt hukukcusu son noktayı koymuş...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

HoLyZone bunu yazdı:

dc kendı hatası yuzune neden yedeklerı vermıyo anlamıs değilim senmı yaktın yoksa datacenter'ı 

ayrıca halen beklemekdeyiz kac gun oldu bı hafta oldumu? hizmet verıyosan dogru düzgün yapıcaksın bu konuyu acmamın amacı zaten belli benım düşdüğüm konuma tbt muridleri düşmesin diye ben işin parasında da değilim 2o lira benı zengın yapmaz ama senın 1o kısıden aldığın 2o lira sana bişeyler kazandırabilir

biz senle konustuk yakana yapıscak halım yok ama gıden emekler ne olcak ben onun derdındeyım dediğim gibi benim sütten ağzım yandı yogurdu üfleyerek yemelısınız sizde bundan sonra ;)

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Holyzoneden suana kadar bişey almadım ama almayı düşünüyorum.Arada olur böle aksilikler bişey olmaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

olur o kadar abi ya adamın derdi vardır sıkıntısı vardır bunlar doğal şeyler,

onu geçtim yedeklerini kendin alırsan daha sağlıklı olur senin için.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 11019 Toplam Mesaj: 46