folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Mürit Panxer Haksızmış (Turkcell Şımarıklığı)

Mürit Panxer Haksızmış (Turkcell Şımarıklığı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

Vodafone ' a geçtim turkcell i bıraktığım için pişman değilim

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Fiyatıyla alakasi yok arkadaş, Allah beyin vermiş kullanayım diye. 

Vodafone redli olarak Avrupanin neresine gidersem gideyim, kktc vs dahil 9 gün Türkiye'de gibi kullanabiliyorum mesela. Internet paketimi de, gittiğim ülkedeki telefonlari da ücretsiz arıyorum. 

Onlarca ülkeyi direkt ucretsiz arıyorum. Saatlerce Amerikadaki herhangi bir operatörle konuşabiliyorum beleş. 

Bir arkadaşım kktcde günlük paket yapmıştı turkcell de, 10 saniye sonra 100tllik limitinizi doldurdunuz artık gün boyu rahat rahat kullanin diye mesaj gelmişti. Ağlayacaktı. 

Spotify, fast track, ucretsiz otoparklar, Atatürk havalimani prime lounge bunlari saysam gözünüzden yaş gelebilir. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Vodafone redli olarak Avrupanin neresine gidersem gideyim, kktc vs dahil 9 gün Türkiye'de gibi kullanabiliyorum mesela. Internet paketimi de, gittiğim ülkedeki telefonlari da ücretsiz arıyorum. 

Onlarca ülkeyi direkt ucretsiz arıyorum. Saatlerce Amerikadaki herhangi bir operatörle konuşabiliyorum beleş. 

Bir arkadaşım kktcde günlük paket yapmıştı turkcell de, 10 saniye sonra 100tllik limitinizi doldurdunuz artık gün boyu rahat rahat kullanin diye mesaj gelmişti. Ağlayacaktı. 

Spotify, fast track, ucretsiz otoparklar, Atatürk havalimani prime lounge bunlari saysam gözünüzden yaş gelebilir. 

abi sehirde yasiyorsaniz fiyar performana olarak vodofone dur. ancak super firma deildir. kotunun iyisidir. turkcellin interneti daha fazla yakiyor bu kesin gercek. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

abi sehirde yasiyorsaniz fiyar performana olarak vodofone dur. ancak super firma deildir. kotunun iyisidir. turkcellin interneti daha fazla yakiyor bu kesin gercek. 

Şehir değiştirince laptobu telefondan nete bağlıyorum, 1080p youtube video izleyebiliyorum. Hız problemi yaşamadım. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

sinirden telekom bayisine sican kadini hatirlatirim.

https://www.youtube.com/watch?v=rS6EcwIjb2U

al birini vur otekini o yuzden sana hangisi ucuz geliyorsa onu kullan gec.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

sinirden telekom bayisine sican kadini hatirlatirim.

https:/

al birini vur otekini o yuzden sana hangisi ucuz geliyorsa onu kullan gec.

Sinirden değil. Adana burası. Sıçanda Cono aşireti üyesi. Telefon çalarken yakalanınca ortalık karışsında aradan kaçayım diye yapıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell doları bahane edip genç tarifelerine bile fena zam yapmış. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Turkcell'de çalışan biri varsa beni haberdar edebilir misiniz bu volte aktif olmuyor cihazınız desteklenmiyor diyor, başka cihaz bulup simi takıp aktifleştirmeye de üşeniyorum :D Halledebilecek biri var mıdır acaba?

TheM4D tarafından 15/Ağu/18 02:59 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TheM4D bunu yazdı

Turkcell'de çalışan biri varsa beni haberdar edebilir misiniz bu volte aktif olmuyor cihazınız desteklenmiyor diyor, başka cihaz bulup simi takıp aktifleştirmeye de üşeniyorum :D Halledebilecek biri var mıdır acaba?

Dur tahmin edeyim iPhone kullanıyorsun ? O saçmalık benimde başıma geldi. Başka bir VoLTE destekleyen cihaza takıp rastgele bir numarayı ara Turkcell cihazın değiştiğini anlasın sonrasın VoLTE'yi aktif edip kendi telefonuna takınca çalışır. 

Mecbur muyum dersen mecbursun. Turkcell müşteri hizmetleriyle kaç sefer görüştüm.

Ben :  Bu sorunu nasıl çözebiliriz ? 

Turkcell : Efendim bölgenizdeki baz istasyonunda prolem olabilir.

B : Baz istasyonunu camdan bakınca görebiliyorum ne problemi ? Bakın ben teknolojiden anlamayan birisi değilim.

T : Peki telefonunuzda replika iPhone olabilir mi ?

B : (Allah'ım sen sabır ver modunda) Sizin sistemden gözüken imei numaramı söyler misin bi ?

T : Kız söyler imei numası son rakama kadar tutuyor fakat son rakam farklı. İşin ironik tarafı söylenen farklı imei numarasıda aynı model iPhone'a ait fakat Türkiye'de kayıtlı değil.

Neyse çözemedik kapattık. Sonrasında başka bir cihaza takıp aktif edince çatır çatır çalıştı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    TheM4D bunu yazdı

Dur tahmin edeyim iPhone kullanıyorsun ? O saçmalık benimde başıma geldi. Başka bir VoLTE destekleyen cihaza takıp rastgele bir numarayı ara Turkcell cihazın değiştiğini anlasın sonrasın VoLTE'yi aktif edip kendi telefonuna takınca çalışır. 

Mecbur muyum dersen mecbursun. Turkcell müşteri hizmetleriyle kaç sefer görüştüm.

Ben :  Bu sorunu nasıl çözebiliriz ? 

Turkcell : Efendim bölgenizdeki baz istasyonunda prolem olabilir.

B : Baz istasyonunu camdan bakınca görebiliyorum ne problemi ? Bakın ben teknolojiden anlamayan birisi değilim.

T : Peki telefonunuzda replika iPhone olabilir mi ?

B : (Allah'ım sen sabır ver modunda) Sizin sistemden gözüken imei numaramı söyler misin bi ?

T : Kız söyler imei numası son rakama kadar tutuyor fakat son rakam farklı. İşin ironik tarafı söylenen farklı imei numarasıda aynı model iPhone'a ait fakat Türkiye'de kayıtlı değil.

Neyse çözemedik kapattık. Sonrasında başka bir cihaza takıp aktif edince çatır çatır çalıştı.

adamlarda gereksiz bir özgüven var mustafa anlatamam.

banada 3 g nin üstüne çıkmıyor dediğimde cihazınız arızalıdır turkcell her türlü çeker,başka bir turkcelli bulun eve getirin , turktelekomla bizi karıştırmayın gibi sikindirik cümlelerle ibnelik yapıyorlar.

al t telekoma geçtim sppedtest 30 u 40 ı görüyor noldu ? hani telefonum bozuktu , hani turkcell hertürlü çekerdi. birileri bunlara nasıl konuşmaları gerektiğini öğretmeli.

herşeyleri mi gıcık olur bu turkcellin.