Müritler Bu İlacı Nerden Bulurum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

Dünyanın en güçlü beyin geliştirici ilacı piyasada

ilacın bişeye yaramadığını öğrendim konu silinebilir

flybatwin tarafından 24/Nis/19 01:18 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

doğru hocam. sana şart bunlardan :D geldin yine efso konularından birini daha açtın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

ŞÖYLE SİTE BULDUM   GERÇEKMİ ACABA

http://www.nzt48resmisitesi.net/

www.tekno50.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Placebo etkisi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

Buralardan gidip tokatlanmayın.Böyle bir hapın Türkiyede olabilme ihtimali yok gidin şeker atın koko çekin bu hapı bulmaya çalışşmayın :)

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

bizim bi arkladaş vardı sağlam bi torbacısı vardı oda bi akşam böyle bir siteden alışveriş yaptı geçen sordum ne yapıyorsun diye MIT e girecekmiş çok işe yaramış sende al bence hatta bak burda kendi evinde üretenler bile var ama özel bi malzeme var onu söylemiyorlar yoksa diğer maddeler kolay.

not : bu tür konularda büyük harfle yazarsan ilaç daha etkili oluyormuş .

KaptaN tarafından 24/Nis/19 01:15 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

Dünyanın en güçlü beyin geliştirici ilacı piyasada

ilacın bişeye yaramadığını öğrendim konu silinebilir

Sana bir-iki önerim olsun; Fiziki bir kusur'un yoksa bol bol okuman. Artık ilgi alanların neyse onlardan başlarsın, sonra dâhâ da Genişletirsin. Varsa da, bir hal Çaresine (göz burun kulak sinir sindirim  hareket kas gibi genel olarak Sistemlerinin bir rahatsızlığı varsa ) tedavisine baktırman lazım. Kişisel olarak ne olduğunun bir önemi yok, Günlük Tutmak da yararlı olabilir, lâkin sonra .. .

Sonrası, bir selam bir tebessüm ile(dindar dinsiz ,nevi, türü , cinsi, fikri, fark etmez, ama tedbirli olarak ), bulunduğun ortamlarda yada dışında(ortamın dış görünümüne uyum sağlayarak), insanlarla ortak konular yada özel konulardan bir şekilde sohbete geçebilmeye çalışman olacaktır. Yaş, cinsiyet fark etmez. 

Bir başka önerim ise, yapabiliyorsan ticaret yap. Yapamıyorsan da Yapabilenlere yoğunlaş, yada onların yanında çalış bir müddet.  Taraflar, taraflar arası ilişkiler nedir, bir gözlemle. ve tek bir ticaret konusuna da odaklanma, çeşitlendir.

Bir diğer önerim, bir günlük ritminin bir bölümüne ,Günlük faaliyetlerinin dışında, sadece kendine özel bulduğun Hareketlerle, belirli tekrar sayılarıyla, aletli yada aletsiz yani kendi vücut ağırlığın üzerinden, üst uzuvlar , alt uzuvlar , gövde, baş üzerinde ısınma hareketleri üzerinden, ısıtma gerdirme açma Yavaşça Soğu(t)ma hareketleri yapman. Yani vücudunu fiziken biraz uyarman gerekli. Zamanını kendin belirleyebilirsin. Sabah ve akşam(yada gece) saatleri bence en uygun olanı.

Beslenme konusunda da, tek bir besin öğesiyle kendini sınırlama, temiz olması şartıyla(rengi.kokusu.dokusu,tadı bakımından da kontrol kontrol ederek, küflenme çürüme renk atma, şekil bozukluğu denetiminden sonra) Beyaz kırmızı et, sakatat, sebze, meyve, bakliyat, tohum, sulu ve yağlı , " Doğal olarak" ne buldunsa en fazla mide'nin ve/veya ince bağırsaklarının bir bölümünü hacimce tekrarlı doldurabilecek kadar tüketmenin bir hâl çaresine bakman olacaktır. 

Yapabiliyorsan belirli periyotlarla, bireysel yada grupla Doğa gezilerine katil, yada kamp yap, en azından bir gece bir gündüz. Bir de günlük faaliyetlerin boyunca ihtiyaçlarını kendisinden karşılayabileceğin beğendiğin bir çanta bulundur.

Tüm bunları yaptıysan ve yapıyorsan, mesajımı dikkate alma.

^^D`)

RitmFarbRacourci tarafından 24/Nis/19 09:25 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Yılın konusu :)

‎‎‎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

https://www.imdb.com/title/tt1219289/

bu filmden çıkma bir hap, film kaliteli olup büyük bir seyirci kitlesine ulaşınca,

neden bu filmdeki nzt-48 ismiyle bir hap piyasaya sürmeyelim dedi piyasayı güzel okuyan birileri.

insanlar da limitless olacağım diye alıyor :D

hapı geçin de, seyretmediyseniz filmi seyredin, güzeldir (:

hadi yine iyisiniz, konu vesilesiyle güzel bir film tavsiyesi almış oldunuz :P

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bunun muadili var piyasada.. 

Ritalen miydi ritalin miydi neydi ismini unuttum. 

Google da görmüştüm bir ara :)

HoLyCat tarafından 24/Nis/19 10:30 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

modiodal ilacının farkındalık arttırdığı yorgunluğu yok ettiği gözlenmiş bir gerçektir ama bu reçete yüzünden sıkıntılı bir hap. bunun 2-3 farklı versionu daha var aslında 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 4527 Toplam Mesaj: 40
iq points