Müritler Bu İlacı Nerden Bulurum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Sana bir-iki önerim olsun; Fiziki bir kusur'un yoksa bol bol okuman. Artık ilgi alanların neyse onlardan başlarsın, sonra dâhâ da Genişletirsin. Varsa da, bir hal Çaresine (göz burun kulak sinir sindirim  hareket kas gibi genel olarak Sistemlerinin bir rahatsızlığı varsa ) tedavisine baktırman lazım. Kişisel olarak ne olduğunun bir önemi yok, Günlük Tutmak da yararlı gibi.

Sonrası, bir selam bir tebessüm ile(dindar dinsiz ,nevi, türü , cinsi fark etmez, ama tedbirli olarak ), bulunduğun ortamlarda yada dışında(ortamın dış görünümüne uyum sağlayarak), insanlarla ortak konular yada özel konulardan bir şekilde sohbete geçebilmeye çalışman olacaktır. Yaş, cinsiyet fark etmez. 

Bir başka önerim ise, yapabiliyorsan ticaret yap. Yapamıyorsan da Yapabilenlere yoğunlaş, yada onların yanında çalış bir müddet.  Taraflar, taraflar arası ilişkiler nedir, bir gözlemle. ve tek bir ticaret konusuna da odaklanma, çeşitlendir.

Bir diğer önerim, bir günlük ritminin bir bölümüne ,Günlük faaliyetlerinin dışında, sadece kendine özel bulduğun Hareketlerle, belirli tekrar sayılarıyla, aletli yada aletsiz yani kendi vücut ağırlığın üzerinden, üst uzuvlar , alt uzuvlar , gövde, baş üzerinde ısınma hareketleri üzerinden, ısıtma gerdirme açma Yavaşça Soğu(t)ma hareketleri yapman. Yani vücudunu fiziken biraz uyarman gerekli. Zamanını kendin belirleyebilirsin. Sabah ve akşam(yada gece) saatleri bence en uygun olanı.

Beslenme konusunda da, tek bir besin öğesiyle kendini sınırlama, temiz olması şartıyla(rengi.kokusu.dokusu,tadı bakımından da kontrol kontrol ederek, küflenme çürüme renk atma, şekil bozukluğu denetiminden sonra) Beyaz kırmızı et, sakatat, sebze, meyve, bakliyat, tohum, sulu ve yağlı , " Doğal olarak" ne buldunsa en fazla mide'nin ve/veya ince bağırsaklarının bir bölümünü hacimce tekrarlı doldurabilecek kadar tüketmenin bir hâl çaresine bakman olacaktır. 

Yapabiliyorsan belirli periyotlarla, bireysel yada grupla Doğa gezilerine katil, yada kamp yap, en azından bir gece bir gündüz. Bir de günlük faaliyetlerin boyunca ihtiyaçlarını kendisinden karşılayabileceğin beğendiğin bir çanta bulundur.

Tüm bunları yaptıysan ve yapıyorsan, mesajımı dikkate alma.

Anam! Bu adam düzgün yazıyor ya be!

Şaşkınlık içerisindeyim hocam. Bir ara gerçekten şeyhin yazdığı deneysel bir ai olduğunu düşünmüştüm. ^^)

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

Dünyanın en güçlü beyin geliştirici ilacı piyasada

ilacın bişeye yaramadığını öğrendim konu silinebilir

Hocam sana yapılan büyü ne oldu? Bozdurabildin mi?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

Dünyanın en güçlü beyin geliştirici ilacı piyasada

ilacın bişeye yaramadığını öğrendim konu silinebilir

Hocam sana yapılan büyü ne oldu? Bozdurabildin mi?

bence devam ediyor hala !.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

neden güne bu konu ile başlıyorum ben ya :(

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Sana bir-iki önerim olsun; Fiziki bir kusur'un yoksa bol bol okuman. Artık ilgi alanların neyse onlardan başlarsın, sonra dâhâ da Genişletirsin. Varsa da, bir hal Çaresine (göz burun kulak sinir sindirim  hareket kas gibi genel olarak Sistemlerinin bir rahatsızlığı varsa ) tedavisine baktırman lazım. Kişisel olarak ne olduğunun bir önemi yok, Günlük Tutmak da yararlı gibi.

Sonrası, bir selam bir tebessüm ile(dindar dinsiz ,nevi, türü , cinsi fark etmez, ama tedbirli olarak ), bulunduğun ortamlarda yada dışında(ortamın dış görünümüne uyum sağlayarak), insanlarla ortak konular yada özel konulardan bir şekilde sohbete geçebilmeye çalışman olacaktır. Yaş, cinsiyet fark etmez. 

Bir başka önerim ise, yapabiliyorsan ticaret yap. Yapamıyorsan da Yapabilenlere yoğunlaş, yada onların yanında çalış bir müddet.  Taraflar, taraflar arası ilişkiler nedir, bir gözlemle. ve tek bir ticaret konusuna da odaklanma, çeşitlendir.

Bir diğer önerim, bir günlük ritminin bir bölümüne ,Günlük faaliyetlerinin dışında, sadece kendine özel bulduğun Hareketlerle, belirli tekrar sayılarıyla, aletli yada aletsiz yani kendi vücut ağırlığın üzerinden, üst uzuvlar , alt uzuvlar , gövde, baş üzerinde ısınma hareketleri üzerinden, ısıtma gerdirme açma Yavaşça Soğu(t)ma hareketleri yapman. Yani vücudunu fiziken biraz uyarman gerekli. Zamanını kendin belirleyebilirsin. Sabah ve akşam(yada gece) saatleri bence en uygun olanı.

Beslenme konusunda da, tek bir besin öğesiyle kendini sınırlama, temiz olması şartıyla(rengi.kokusu.dokusu,tadı bakımından da kontrol kontrol ederek, küflenme çürüme renk atma, şekil bozukluğu denetiminden sonra) Beyaz kırmızı et, sakatat, sebze, meyve, bakliyat, tohum, sulu ve yağlı , " Doğal olarak" ne buldunsa en fazla mide'nin ve/veya ince bağırsaklarının bir bölümünü hacimce tekrarlı doldurabilecek kadar tüketmenin bir hâl çaresine bakman olacaktır. 

Yapabiliyorsan belirli periyotlarla, bireysel yada grupla Doğa gezilerine katil, yada kamp yap, en azından bir gece bir gündüz. Bir de günlük faaliyetlerin boyunca ihtiyaçlarını kendisinden karşılayabileceğin beğendiğin bir çanta bulundur.

Tüm bunları yaptıysan ve yapıyorsan, mesajımı dikkate alma.

Şaşkınlık içerisindeyim hocam. Bir ara gerçekten şeyhin yazdığı deneysel bir ai olduğunu düşünmüştüm. ^^)

Ben şikayet ettim direk o mesajı. Hacklenmiş bariz belli. !+%&%/

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeLeVoLe
    TeLeVoLe's avatar
    Erkek

Yapmayın sevgili arkadaşlar.
    Günahtır, kul hakkına girmektedir attığın mesajlar.
    Bu ilaç sayesinde üniversitede altan aldığım 3 dersin üstünde 9 ders ekleyip ilacı bıraktıktan sonra verebildim dersleri....

Mahallenin Tavuk Hırsizı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    end bunu yazdı

Lauv @ troya simon, i'm so tire'd

Rag'n'bone , Giant. ^^D`)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    end bunu yazdı

Lauv @ troya simon, i'm so tire'd

Rag'n'bone , Giant. ^^D`)

codec bozuldu gene ya mk.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Bunun muadili var piyasada.. 

Ritalen miydi ritalin miydi neydi ismini unuttum. 

Google da görmüştüm bir ara :)

Aman hocam sakın bulasmayin ritaline psikiyatriye dikkat dağınıklığı icin 40 takla atip yazdirdim o bir dert 

kullaninca adamı mala çeviriyor o ayri bir dert 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Kardeş sen çok yalnızsın anladığım kadarıyla.

Kendine takılacak bir arkadaş grubu bul, onlar büyü ve ilaç konularında sana yardım eder. Biraz meyilin varsa bulunduğun çevredeki ibnelerle takıl, ibneler toplumdan dışlandiklari için aralarında kuvvetli bir bağ oluyor, bu bağ gerçek dünyaya geri bağlanmana ve kendini iyi hissetmene yardım edecek, böyle sağlam bir bağ varken aranızda büyü falan işlemez sana. Illa bi ilaç kullanacaksan da 5htp al, Mutluluk hormonunun ham maddesini içeriyor bu hap, zaten bitkisel bişey. Lakin mutluluk tek başına gelen bir şey değil, etrafında insanlar olması lazım. Hornet diye uygulama var, kur telefonuna ordan sorunlarını paylaşacak arkadaşlar bulursun. Selam ve pompa ile

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 4494 Toplam Mesaj: 40
iq points