folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Mutayit.Com Sahtekarlığı !!!

Mutayit.Com Sahtekarlığı !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuhacky01
    cuhacky01's avatar
    Erkek

Hazır template kullanmak tabiki suç değil hatta onu düzenleyip hazır halinden eser kalmayacak şekildede düzenleyenler var. Ama bu arkadaş sanki mükemmel tasarım yapmış ödeüller almış gibi bir arkadaşa hazır template kullanmak gibi onur kırıcı bişey olabilirmi demiş. Milyonlarca spam mail göndermek insanlara hakaret etmek rahatsız etmek aşağılık onur kırıcı değil ama hazır kullanmak onur kırıcı.

Dolandırma meselesi tamamen para kaptırma olayıdır. Hazır kullandı dolandırdı olarak düşünülmesin. Para kaptırmanın yanında kendi twitter adresinde yazıp sonra sildiği cümle : "Anlaştığım insanlara tasarım yollamayı unutuyorum, kötü bir durum ama hep yapıyorum". Bu bile başlı başına ayrı bir sahtekarlıktır. Nette yine tasarım için anlaşıp daha sonra maillere cevap vermediğinden şikayetçi insanlar var. İnsanlar tasarım gelicek iş yapıcaz diye beklerken zor durumda kalıyorlar.

Sonucunda benim amacım insanlara ben dolandırıldım siz dolandırılmayın demektir. Bu yüzden mutayit.com mudur nedir bu adamın mevzusunu burda açtım. Bu adamı bulurlarda mahkemedede kazanırsam zaten piyasada bolca bulunan bunlardan bir tane eksilmiş olucak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Yorumlari okadar okudum anladigim : Spam mail kullaniyor, Hazir tema editleyip satiyor..

Düsüncemi Soyleyeyim. Mahkeme Bu adama bi bok yapmaz.

Neden Dersen ..

Bunu herkes yapiyor..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuhacky01
    cuhacky01's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Yorumlari okadar okudum anladigim : Spam mail kullaniyor, Hazir tema editleyip satiyor..

Neden Dersen ..

Bunu herkes yapiyor..

Yorumları yanlış okumuşsun. İstediği kadar hazır template editlesin. Kim takar hazır template kullanmasını, he kendisi inatla hazır değil diyoda kim inanır.Buna söz söyleyen yok. Para alıyor iş yapmıyor, iş alıyor teslim etmiyor, insanların müşterisini çalıyor. Bunu herkes değil aşağılık tipler yapıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    cuhacky01 bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Neden Dersen ..

Bunu herkes yapiyor..

Yorumları yanlış okumuşsun. İstediği kadar hazır template editlesin. Kim takar hazır template kullanmasını, he kendisi inatla hazır değil diyoda kim inanır.Buna söz söyleyen yok. Para alıyor iş yapmıyor, iş alıyor teslim etmiyor, insanların müşterisini çalıyor. Bunu herkes değil aşağılık tipler yapıyor.

Simdi Hocam elinde bu adam ile iş yapip ..

Sen odeme yaptigin halde, sana işi teslim etmedigine dair delilin varmi ?

Ama yok ben bu adamin dolandirici oldugunu biliyorum mahkemeye vericem diyorsan.. bosuna zaman kaybedersin..

Ama dolandirildigina dair belge delil varsa buraya konu acmak bile senin icin zaman kaybi olmus demektir.

Birde Dolandirildiysan kanit delilleri burada paylasirmisin. log & konusma & dekont vs vs .

edit : Dikkatimi cektide Dolandirildigin zamanmi tahribat.com aklına geldi ?

Üye İstatistikleri

Login Olma sayısı :
    Yazdığı Dökümanlar :
    Yazdığı Haberler :
    Hikayeye Katkıları :
    Son Açtığı 10 Konu [Tüm Konular]
    Mutayit.com sahtekarlığı !!!
    Son Mesaj Attığı 10 Konu [Tüm Mesajlar]
    HoLyCat tarafından 15/Eyl/12 00:35 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuhacky01
    cuhacky01's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    cuhacky01 bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Neden Dersen ..

Bunu herkes yapiyor..

Ama yok ben bu adamin dolandirici oldugunu biliyorum mahkemeye vericem diyorsan.. bosuna zaman kaybedersin..

Ama dolandirildigina dair belge delil varsa buraya konu acmak bile senin icin zaman kaybi olmus demektir.

Birde Dolandirildiysan kanit delilleri burada paylasirmisin. log & konusma & dekont vs vs .

Üye İstatistikleri

Login Olma sayısı :
    Yazdığı Dökümanlar :
    Yazdığı Haberler :
    Hikayeye Katkıları :

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=mutayit.com

http://blog.uysalmustafa.com/2012/08/15/ah-spamcilar/ 

http://www.tahribat.com/Forum-Natro-Com-Rezilligi-Natronun-Ayibi-Natro-Com-Domain-Sitesinden-Domain-Almayin-163965/ 

http://sedatkartal.net/?p=876

http://forum.donanimhaber.com/m_64397389/tm.htm

http://friendfeed.com/gorkemtezcanli 

Bu kadar insan bu kişi hakkında yazı yazmış, sen adama haklı diyorsun. Kusura bakma benim konum farklı, seninle bi sahtekar yüzünden tartışmaya girmek istemiyorum beni tartışma isteğinden muaf tut lütfen.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    cuhacky01 bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı
    cuhacky01 bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

Neden Dersen ..

Bunu herkes yapiyor..

Üye İstatistikleri

Login Olma sayısı :
    Yazdığı Dökümanlar :
    Yazdığı Haberler :
    Hikayeye Katkıları :

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=mutayit.com

http://blog.uysalmustafa.com/2012/08/15/ah-spamcilar/ 

http://www.tahribat.com/Forum-Natro-Com-Rezilligi-Natronun-Ayibi-Natro-Com-Domain-Sitesinden-Domain-Almayin-163965/ 

http://sedatkartal.net/?p=876

http://forum.donanimhaber.com/m_64397389/tm.htm

http://friendfeed.com/gorkemtezcanli 

Bu kadar insan bu kişi hakkında yazı yazmış, sen adama haklı diyorsun. Kusura bakma benim konum farklı, seninle bi sahtekar yüzünden tartışmaya girmek istemiyorum beni tartışma isteğinden muaf tut lütfen.

Ben adami tanimam etmem Haklıda demiyorum..

Sadece dolandirildigina dair kanit belgen varmi onu merak ediyorum.

Konuya yazmadan once Mutayit.com u googlede arayip oyle konuya yazdim :)

Oncelikle mümkünse sorduklarima Cevap verirsen sevinirim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Ben iletmemi istedi ben iletiyorum.

Bundan sonra aranızda halledin. Herkesin bir söz hakkı olması gerekiyor. Bende kopy paste yaptım. 

Web Mutayit (Dün, 13:31):

Tahribat.com da yine beni çekiştirmişler.

açıkçası üzüldüm ben dostum 

üye olabilseydim yazacaktım konunun altına.

Web Mutayit (Dün, 13:32):

ama umarım bu yazdıklarımı sen iletirsin oraya.

Web Mutayit (Dün, 13:33):

bu zamana kadar hiç bir zaman hazır template kullanmadım. Evet, çok net belirtiyorum hazır template kullanıp insanlara bunu kendi üretmiş gibi yapan her firma benim için gerçek dolandırıcıdır. Amerikada coni tasarımı yapsın, biz editleyip kullanalım. Internet dünyası bu çöplüklerle dolu. Eğer oturup kendi tasarımını kendi yazılımını yapamıyorsan;

bu işi yapmanın hiç bir anlamı yok. Hiç bir değeri kalmıyor. Bana insanların uyuz olmasının sebebi, kaynağın benim elimde olması. Biraz kafalarını çalıştırsınlar onlarda kaynak bulsun onlarda değerlendirsin.

Web Mutayit (Dün, 13:34):

Hiç kimseyi dolandırmadım bu zamana kadar. Para pulla ilgili o konunun altına 1 kişi "ben şu işin sahibiyim, benim paramı aldı işimi yapmadı" desin, eyvallah diyeyim. Ben biliyorum ki o konuyu açan kişi de Sedat Kartalın ta kendisi. Çoluk çocukla uğraşacak hiç vaktim yok. Bilişim şubeye şikayet mi etmişler? Etsinler. 

Web Mutayit (Dün, 13:35):

Herkes kafasını ferah tutsun. Minareyi çalan kılıfını hazırlar. Onların elinde varsa, benimde elimde var. 

Web Mutayit (Dün, 13:36):

Ben artık ciğeri beş kuruş etmeyen adamların benim hakkımda yorum yapmalarından çok sıkıldım. Adalete güvenen varsa gitsin hakkını arasın. Google'a mutayit.com yazınca sırf sıralamada çıksın diye adam konu açıyor. Bu kadar basit hesapların içerisinde benim hiç işim olmaz. 

Türkiye çapında benimle çalışan 12 tane ajans var. Hepside işini zamanında teslim alıyor.

Ben ücreti iş bitiminde alan bir adamım. Ücreti iş bitiminde alıpta birini dolandırmış bir adam olmam zaten mümkün değil. 

Web Mutayit (Dün, 13:37):

Ücreti iş bitiminde almamın en büyük dezavantajlarından biri parayı alamıyor olmam. Evet her gün ortalama 1.000 TL'lik iş yapıyorum. Şu ana kadar 14.200 TL piyasadan alacağım var. 

"Mutayit.com'a yanlış yaptım parasını vermedim" diye konu açsın birisi de Google da o çıksın. Boş işlerle uğraşmasınlar. 

Web Mutayit (Dün, 13:38):

Ben Türkiye'de ilk 3 içine girecek bir bitkisel kozmetik anonim şirketi sahibi adamım. Parayla pulla hiç işim olmaz. Web dünyasından kopmamak ve kendimi sürekli geliştirmek adına oturup yok pahasına dahiyane tasarımlar çıkarıyorum. Evet dahiyane diyorum çünkü yaptığım işten de, özgünlüğünden de sonuna kadar eminim. 

Web Mutayit (Dün, 13:40):

Zırtonun biri çıkmış, 10 yerde hakkımda konu açmış, aklı sıra milleti örgütlüyor. Umrumda bile olmaz. 

Web Mutayit (Dün, 13:41):

Adam gibi işimi yapıyorum. Bu işten kazandığım paralarıda arkadaşlarımla gidip çatır çatır eziyorum. Varsa itirazı olan çıksın konuşsun şimdi.

Bunları http://www.tahribat.com/Forum-Mutayit-Com-Sahtekarligi-164943/ konusunun altına yazarsan sevinirim Erdem kardeşim

sende eğer hakkımda kötü düşünüyorsan hiç sorun değil. Sağlıkla kal.

Beni olayın ortasına eklemeyin :)) sadece aracı olarak düşünün.
    Eğer msn leri bir önceki konuda verdim.

Gerisini kendiniz msn den halledin.

Allaha emanet olun

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

bilişimde sektöründe mahkemeye gitmek kadar allahın belası bir durum yok

ulan internet bu internet ?

internet

allahım ağlayacagım şimdi internette birşey yaptın diye mahkemeye gitmek nedir amına koyayım ya ?

yakında rüyalarımız yüzünden mahkemeye verilirz hadi hayırlısı, 

"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuhacky01
    cuhacky01's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

bilişimde sektöründe mahkemeye gitmek kadar allahın belası bir durum yok

ulan internet bu internet ?

internet

allahım ağlayacagım şimdi internette birşey yaptın diye mahkemeye gitmek nedir amına koyayım ya ?

yakında rüyalarımız yüzünden mahkemeye verilirz hadi hayırlısı, 

Millet hakkınıdamı aramasın amına koyayım ya?

Mutayit malı senin dediklerinin hepsi yalan. Gelmiş duygu sömürüsü yapıyor. Piyasadan 14bin tl alacağı varmış, dolandırdıklarından düş o paraları :) 

Neyse zaten mahkemede onunla görüşürüz. Ben hırtlara itlerle uğraşmam ama milleti kandıran birini görürsem suskunda kalmam. Mutayit zırtapozunun ne olduğunu merak eden 10dk araştırma yapsa yetiyor.

Allah 'a emanet olun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek
    Gönderdiğim maillerden dolayı bana kızgın mısın?
    Bu link tam senlik!

adam kendisi bile itiraf ettmiş :)

Emekli
Toplam Hit: 2845 Toplam Mesaj: 21