folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mutfagi Karincalar Basti Acil Yardim

Mutfagi Karincalar Basti Acil Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

beyler selam,

mutfakta 10-15 tane karinca yerde geziyor, her gun sayilari 2-3 artiyor, 1 hafta oncesi 2-3 taneydi disari attim simdi 10-15 tane oldular, yol yapmislar kendilerine gidip geldikleri guzergah var, ciktiklari yer belli ama nereye gidiyorlar bilmiyorum, sirke dok dedi birisi bi sise bosalttim sirkeyi, simdi 20 tane oldular sinirlenip amk.

beyler nedir bunun yolu napacaz? karincalari severim bak, ama mutfagi isgal etmelerine izin vermem!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Onun çözümü UN

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

şekerli bişey düşmüştür bi yere. ona gidip geliyolardır. öldürme lan yazık amk.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

holycat

eyw hocam deneyecem.

MMB

yok hocam oldurmuyorum ama gitmeleri lazim bi sekil, sekerli bisey dusmedi ki hic. oyle yada boyle bana cozum lazim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

şunlara acımayın amk. Pezevenk ısırsın deli gibi kaşınırsın siker belanı o kaşıntı ama o pezevenki öldürünce sıkıntı. Çözmüş değilim bunu amk. O bana karışmasa bende ona bişey yapmicam ama durmuyor ki ısırıcak illa amk.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

şunlara acımayın amk. Pezevenk ısırsın deli gibi kaşınırsın siker belanı o kaşıntı ama o pezevenki öldürünce sıkıntı. Çözmüş değilim bunu amk. O bana karışmasa bende ona bişey yapmicam ama durmuyor ki ısırıcak illa amk.

sakin şampiyon  -,- 

@DarkFall hocam limonu onların geldiği yere sürmen bir daha o yol güzergahını kullanmadıkları yönünde bir rivayet vardır lakin duyanların yalancısıyım.

dipnot: bu arada bizde de şu sıralar var sanırım bunların bir geçiş dönemi var -,-

GebesH tarafından 27/May/14 21:59 tarihinde düzenlenmiştir

Keep Going !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

küflenmiş limon derlerdi ama ben denemiştim işe yaramadı belki sende işe yarar.

eski evde vardı. bende çok mücadele etmiştim. nasıl çözdük ilginci hatırlamıyorum.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

holycat

eyw hocam deneyecem.

MMB

yok hocam oldurmuyorum ama gitmeleri lazim bi sekil, sekerli bisey dusmedi ki hic. oyle yada boyle bana cozum lazim.

Hocam öldürme. Gittiklere yere un serp. Yollarinada un serp.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

şuan benim mutfağımda da küçük küçük karıncalar geziyor tezgahın üzerinde,çok çalışkan hayvanlar,sürekli birşey götürüyorlar.Bu da onların kısmetidir diyip ellemiyorum :)))

Hatta kızım yatagının altına küçük bir kutuya ekmek kırıntıları koymuş,karınca besliyoz biz evde abi ailecek :)

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

GebesH

eyw hocam yarin 1 kilo limon alip sikacam suyunu.

futurist

limonu buluruzda nasi kuflenecek amk onu bekleyene kadar evi istila ederler.

HoLyCat

tamam hocam camasir suyuyla sildim, un serptim, elma sirkesini bolca doktum, tarcin tozu doktum simdide ustune, mutafa giremiyorum ama olsun.

sonrada gittim alci alip geldikleri yeri sivayayim diye ama nalbur onlar deler alciyi dedi.

beyler, kimyasal ilaci vs yok mu bunun? alip siksak gelmeseler vs. oldurme amacim yok sadece gelmelerini engellemek.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

http://www.bayercropscience.com.tr/es/ProductDetails.aspx?id=43

Yukardaki spreyi bi sekilde temin et hocam eczanede varmidir bilmiyorum ben nerden aldigimi unuttum.

Bunu kullan bi daha hayatta evinin bi kosesinde bile gormezsin. Denenmis kesin cozumdur, limon filan ugrasma biseyle hic.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 5121 Toplam Mesaj: 45