folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Müzik Endüstrisi Deşifre Oldu - (İlluminati)

Müzik Endüstrisi Deşifre Oldu - (İlluminati)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çizik

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

deli saçması diyenler

www.gelenlerr.blogspot.com

dan 1den sırayısla izlesin. geri kalanıda http://www.gelenler.blip.tv/ adresinden izlesin. sonra qelsin buradaki videolara deli saçması desin. otomot düz mantıksınız hep

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

cizik sonra izlenir..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

İlk 20 saniyeden sonra izlesem mi izlemesem mi diye çekinceye düştüm. Yazıyor ki 

"Müziklerin çoğunun gerçek anlamında,satanizm,cinsellik gibi semboller işlenir,anlatılır falan. Bunu gizlice yapıyorlar tabii söylenene göre. Ne anlatıyorsunuz kimi etkilemiş bu müzikler, ülke yobaz dolu, dünya yobaz dolu. Bunlardan iyice bunalmıiken bir videonun ilk 20 saniyesi satanizm cinsellik falan deyince siktir git diyorsun.

Bu tür subliminal mesajlara, 26.kare denilen olaya ve benzeri birçok olaya inanmıyorum daha doğrusu aklı başında adamı zerre etkileyemeyeceğini düşünüyorum. Benim bu dünyada bir kaygım var, benim bu dünyada bir derdim var, benim bu dünyada inandığım bazı değerler var. Hepsinden önemlisi belki benim bu dünyada ekmek kaygım var. Sen bana ne anlatıyorsun. Ben de siz salaklar gibi paraya güce sahip olsaydımda bu boş işlerle ben uğraşsaydım. Ben yarınımı, sevdiklerimi güvence altına alma derdindeyim, onurlu bir yaşam sürme derdindeyim Bana çıkıp sana sublimina mesaj vercem dersen "sen bana ne anlatıyorsun kaardeşş ?" derim (:

AlberT Camus'tan Nietzche'dan Goethe'den bu kadar yazardan ve felsefeciden ne zaman daha zeki oldunuz derler adama. Herakleitos'tan Marx'a diyalektik ortada, çok abartıldığını düşünüyorum bazı şeylerin.

Neyse izlemeye devam edeyim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:
    -----------------------------

oha! kimse farketmemiş :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Öncebir düşman olduğuna inandır ve bu düşmana karşı çözümlerden bahset. Başka bir fikri yarattığın düşman vasıtasıyla savun. Oyun içinde oyun gibi geliyor bunlar. Müzik endüstrisi içerisinde tabii ki bu şekilde oyunlar olacaktır. Bu paraya bağımlı bir sektördür ve paraya dayalı herşey gibi işlerin iyice saçma veya rezil bir hal almasından doğal birşey yoktur.

Burada anlatılanları doğru kabul etmeden önce kendi senaryonuzu yazmayı deneyin. Zencilerin sevilmemesi gibi birçok farklı etkeni aynı olaya bağlamışlar. Onlar zencileri sevmez deniyor ama bunun nedeni söylenemiyor. Bunun nedeni şeytan cin falan değilde insanın kendinden farklı olanı kabullenmemesi olan ırkçılık olmasın ? Birçok farklı konu tek konuya bağlanmış.

Illumunati deyince herkes esrarengiz birşeyler arıyor ama hayal edemeyeceğimiz kadar sapkın tarikat ve topluluk vardır dünyada. Nasıl kasidelerde gazellerde bahsedilen , gül, şarap, saki bir sembolse farklı kültürlerin farklı semboller yaratması, veya bu sektörün tutması için sektör içinde kültler yaratmaya çalışması çok olağandır.

Bunu bir nevi müzik kültürü, hip-hop ruhu olarak sunmak endüstrinin işine gelecektir. İnsanları bir kültür olduğuna inandır ve bu kültüre dahil olabileceklerini hissettir. İşte başarı budur. Birçok büyük firma bunu yapmaya çalışır. Apple, Starbucks, ikea..

-------------

Videonun tamamını izledim izlemek istemeyenler için özet geçiyorum ;

şeytan rihannayı s.kiyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek
    Anakroniq bunu yazdı:

DarkF4Te bunu yazdı:
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=129081310493414 11. bölümde burda.
    Adamlar kanalizasyon borularını bağlamışlar.Trance iyi fikir alli :D

Youtube linki filan yok mu 11. bölümün bu linki tıkladığımda :

"Bu video ya Facebook'tan kaldırılmış ya da gizlilik ayarlarından dolayı görüntülenemiyor." diyor. Feysbuk hesabım yok eğer gizlilik nedeniyle izleyemiyorsam :/

Youtube'da göremedim bende.
    Direk link vereyim.

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash4/79872/994/129081310493414_28603.mp4?oh=76d6dc2bbecaecb937ab47b2b92d3f9a&oe=4D5C5F58&__gda__=1297899352_766bdd8e28a4f6d608e641caebe79046

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheWorm
    TheWorm's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:

deli saçması diyenler

www.gelenlerr.blogspot.com

dan 1den sırayısla izlesin. geri kalanıda http://www.gelenler.blip.tv/ adresinden izlesin. sonra qelsin buradaki videolara deli saçması desin. otomot düz mantıksınız hep

hocam konudaki videoları izlemedim senin gönderdiğin linki izledim.fakat şu devlet bahçeli mantığıyla yapılan hesaplamalarda sürekli 25 bulunması vb şeyler çok saçma geliyor bana

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Devami ne zaman gelecek acaba.. merakla bekliyoruz

Parlayan bizi paylar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

merak ettim izlicem boş zamanımda , ama yine de bence en doğrusu(!) ve samimi olanı metal müzik, çünkü adam peşinen diyo ben arızayım diye bu şekilde bitirmiş zaten tüm eleştirileri bundan sonra ne yapsalar skandal olmaz, ne deseler muhafazakarlar fln ayağa kalkmaz hatta tv bültenine bile çıkmazlar. toplumun medyanın sermayenin tüm gözlerinden uzak bir köşede kendi sanatlarını icra ederler , müziklerini geliştirirler ( bayaaa da bir gelişmiş komplike bir müzik aslında ).bilinçaltı / üstü bi yığın saçma sapık deli işi mesajlar verirler hakaret ederler küfrederler saçmalarlar ama zaten herkes biliyor bu dallamaların ne mal olduğunu üzerinde eşşek gibi "metal" yazıyor , 18+ yazmaktan daha etkili bir uyarı olarak. beatles isadan bile çok tutuluyoruz dediğinde dünya ayağa kalktıydı da deicide, morbidangel, slayer vb neler neler diyor hiç girmeyelim aslında. 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 26035 Toplam Mesaj: 55