folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Müzikle Arası İyi Olan Editör Arkadaşlar Lazım

Müzikle Arası İyi Olan Editör Arkadaşlar Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

Arkadaşlar online bir müzik dergisi için kolları sıvadık ve şimdilik 6 kişiden oluşan minik ve o kadar büyük dev kadromla birlikte oldukça büyük işler becermeyi başardık. MorSiyah adında bir dergi çıkartmaya başlıyoruz. Amatör olarak yola çıktık ancak ilk sayımızda yüzyüze yaptığımız Erkin Koray röportajı var, diğer sayımızda ise yüzyüze yapacağımız babazula olucak vs vs. Bu derginin içeriğini geniş tutmak için müzikle arası iyi olan Türk/Yabancı ve ROCK ağırlklı yazılar makaleler haberler yazabilecek editörler arıyoruz.

Ayrıca İl temsilcilikleri verilecektir. İl temsilciliklerinde ise o ilde bulunan sanatçılarla röportaj ayarlandığında yanına gidip yüzyüze röportaj yapacaktır.

Siteyi biraz amatörden uzaklaştırabilmek için ve her yazının bize ait olduğu için (yazara) şimdiye kadar oluşturduğumuz editör ve yöneticiler dahil üniversite öğrencisi olmasından dolayı 20 yaşlarda ekip arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz ilgilenenler bu başlık altından bildirebilir..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

babam ve abim antalyada sonnokta diye bi dergi cikariyolar.baslarina gelmeyen kalmadi.ondan once radyoculuk yaptik antalyafm 105.0 yemedigimiz zopa kalmadi.

gazete matbaa isine girdik son darbe ordan geldi basinmi sende kalsin hocam. 

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    sen nasıl bir editör arıyorsun içerik olarak ne yazmamız gerekiyor ? istediğimiz herşeyi yazmak serbestmi ? ayrıca röportajların çoğu çalıntı olur kanımcı tabi röportaj olursa :|

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tenatz
    tenatz's avatar
    Erkek
    8 senedir müzik eğitimi alıyorum... istesem de istemesem de müziğin fazlasıyla içindeyim. hala editör alımınız varsa yardımcı olmak isterim.

vi veri veniversum vinus vici
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    konuya aynı gün icerisinde cvp yazdına göre eminim hâla arıyolardır :D.. şimdi sen öyle diince konunun açılış tarihinin bi kaç ay öncesine ait oldugunu düşünmüştüm ,tarihe baktım ve dumur oldum  :! D

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

seve seve yaparım

ama derslerden hayatın nasıl bişi oldunu unuttuk gayri

tam bana göre bi işmiş bayada tanıdığım sağlam dj vardı 

tüüüü  yaza kadar beklerseniz gelrim  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Ayık vakitlerde yardımcı olmaya çalışırım

gaipten görüntüler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oktaysecurity
    oktaysecurity's avatar
    Erkek
    kardeş İTÜ konservatuar mezunuyum. medyayla aram iyidir. En son haber editörü olarak kanald de çalıştım. İşsizim şu anlık dolgun maaş varsa Emila Zola ile bile röportaj yaparım :)

Sade Üye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motodoshi
    motodoshi's avatar
    Erkek

SEVGILI ARKADASIM O KONUDA YARDIM EDEBILECEK COK YAKIN BIR KARDESIM WAR. AMA KENDISI EDITOR DEILDIR. PRODUKTORDUR. VE COK SAGLAM CALISMALARI WAR. YARDIMCI OLABILIRSE SANA IRTIBATINIZI SAGLAYABILIRIM.

Doet THe Life SUck, or WHaT?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tenatz
    tenatz's avatar
    Erkek

BiGGest bunu yazdı:
    -----------------------------
    konuya aynı gün icerisinde cvp yazdına göre eminim hâla arıyolardır :D.. şimdi sen öyle diince konunun açılış tarihinin bi kaç ay öncesine ait oldugunu düşünmüştüm ,tarihe baktım ve dumur oldum :! D

konunun açılış tarihine bakmadığım, hatta konuya direk bodoslama daldığım çok belli oldu sanırım =o) 

vi veri veniversum vinus vici
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

oktaysecurity bunu yazdı:
    kardeş İTÜ konservatuar mezunuyum. medyayla aram iyidir. En son haber editörü olarak kanald de çalıştım. İşsizim şu anlık dolgun maaş varsa Emila Zola ile bile röportaj yaparım :)
    İTÜ konservatuar mezunu olman güzel, kanal d haber editörü olarak çalışmışsın o da güzel bende şuan dha dayım ancak bizim bu dergimiz online olduğu için (en azından şimdilik) kimseye herhangi bir ücret vermiyoruz ancak reklam falan getirirseniz %50 komisyon veririz. Bir diğer arkadaş yukarıda röportaj olucaksa çalıntı olur demiş. Asla ama asla bizim böyle bir durumumuz olamaz ki gittiğimiz bütün röportajların fotoğrafları mevcuttur ve röportajların altında imzalarımız bulunmaktadır.

Ücretli olarak anladıysanız üzgünüm arkadaşlar dediğim gibi sadece siteye getireceğiniz reklamlar üzerinden %50 komisyon verebiliriz.

Toplam Hit: 1699 Toplam Mesaj: 12