N11 30 Tl İndirim Kodu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Elimde 100 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli olan 30 tl'lik indirim kodu var. Gerçekten ihtiyacı olan ve benden alıp satmak yerine alışveriş yapacak birine vermek istiyorum. 

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Konuya çizik atimde şuan lazım değil ancak lazım olacak. Kimse kullanmazsa talip olurum :)

son gün ne zaman hocam?

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Bende de Gittigidiyor'dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapana 20 TL var hocalar.

İhtiyacı olan ulaşabilir. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam ben talip olabilirim. her kategoride geçerli mi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

vermediysenben alırım hocam :) eve 4 tane halı bi de arabanın bakım malzmelerini alacaktım 30 TL iyi paraymış :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

Vodafone yanımda uygulamasından bana da 100 tl ve üzeri alışverişlerde 30 tl indirim geldi ama lanet girsin uygulamadan bi çıktım tekrar giremedim kampanya kodunu alamadım.

Kullanacağımdan değildi ben de buraya ya da eşe dosta vermeyi düşünüyordum.

Hatta her hafta pazartesi bu konu altından -dilersen "Vodafone Bana Ne Var" diye konu başlığını değiştirebilirsin- kullanmayacağımız kodları paylaşabiliriz. 

Boşa gitmesindense mürid ve mürideler faydalansın.

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Kusura bakmayin arkadaşlar giremedim. İlk isteyen yunusdogan nickli arkadaşa mesaj atiyorum, dönmezse diğer arkadaşlara mesaj atacağim.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

30'luk ben de alabilirim,nasıl görmemişim bunu şimdiye kadar ya...

Koca hestiy aya bedenem ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam ben alabilirim n11 kodunu.

motora zincir spreyi ve kendine traş bıçağı almayı düşünüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

yunusdogan nickli arkadaşa yolladım arkadaşlar. her pazartesi tekrar bakacağım geldiği taktirde buradaki arkadaşlara sırayla yollayacağım. vodafone kullanan varsa uygulamasından aynı kodu alabilir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hocalar taşınacağım için koli ve benzeri ürünler aşacağım elinde kupon olur paylaşırsa mutlu olurum 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 1822 Toplam Mesaj: 14
indirim kod n11