folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder N11 İkinci El Araba Satışına Başlıyor (500 Lira Hediye Çeki Hediyeli)

N11 İkinci El Araba Satışına Başlıyor (500 Lira Hediye Çeki Hediyeli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yarından itibaren başlıyorlar. Tüm satılan arabaların tramer ve detaylı eskpertsiz raporlarını görmek mümkün olacak. Devir işlemlerini N11 yapacakmış. O kısım nasıl olacak bilmiyorum ama N11 araba sahibinden vekalet alacak sanırıım.

Ayrıca sene sonuna kadar araba alan kişilere 500 liralık hediye çeki verilecek. Bu çek sadece otomotiv kategorisinde geçerliymiş.

https://www.n11.com/promosyon/ikinci-el-arac-satisi-0-km-arac-alir-gibi-n11com-1175270

Sahibinden.com'a iyi oldu. Çok şımarmışlardı nasıl olsa tekeliz rakibimiz yok modundalardı. Araba.com falan var ama onlara pek bakan yok.

mkyb tarafından 30/Tem/19 22:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Detay bulamadim, herkes arac satisimi yapacak yoksa n11 galerilerden buldugu araclari kendimi satisa koyacak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Çok güzel oldu. 

Malum site kaç kez ceza yedi rekabet kurulundan akıllanmadı. Bunların tekelini kırmak zor inş başarırlar.

Dişli bir rakip çıkması iyi oldu. İnş. adam akıllı sade anlaşılır bi tasarımla girerler mevzuya

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sahibinden.com sadece satıcı ile alıcıyı buluşturuyor. N11 ise aracı olacak. Yani N11'de dolandırıcılık, hasarı gizli araba satma gibi durumlar olmayacak gibi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

offff çok güzel oldu be..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

N11'in 2. El araç satışına başlamış olduğunu görüyorum.

Hepsiburada Black Friday'de ev sattı,

Çiçek Sepeti artık her şeyi satmak istiyor,

Getir yemek, Yemek Sepeti market ürünleri siparişleri almaya başladı, ( bana bi )

Trendyol sadece Moda yetmez dedi ve her kategoriden ürünlerin bulunduğu pazar yeri haline gelmeyi istedi,

N11 ayrıca uçak bileti satıyor,

Hepsiburada dijital abonelikler ( bkz: blu tv ) satmayı deniyor,

LCW online mağaza ilk günden bugüne baktığımızda, çeşitlenmeye devam etti ve artık bir çok kategorinin yer aldığı devasa bir online mağaza

"Artık trafiğim varken, müşterim içeride iken şunu da sunmak fena olmaz ilk adımı genleşerek büyüyor."

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

N11'in 2. El araç satışına başlamış olduğunu görüyorum.

Hepsiburada Black Friday'de ev sattı,

Çiçek Sepeti artık her şeyi satmak istiyor,

Getir yemek, Yemek Sepeti market ürünleri siparişleri almaya başladı, ( bana bi )

Trendyol sadece Moda yetmez dedi ve her kategoriden ürünlerin bulunduğu pazar yeri haline gelmeyi istedi,

N11 ayrıca uçak bileti satıyor,

Hepsiburada dijital abonelikler ( bkz: blu tv ) satmayı deniyor,

LCW online mağaza ilk günden bugüne baktığımızda, çeşitlenmeye devam etti ve artık bir çok kategorinin yer aldığı devasa bir online mağaza

"Artık trafiğim varken, müşterim içeride iken şunu da sunmak fena olmaz ilk adımı genleşerek büyüyor."

+ Hepsiburada ve gitti gidiyor yurtdışından ürün satıyor. Bkz: https://www.hepsiburada.com/yurt-disi-alisveris

Not late for nothing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlanlar eklenmeye başlamış ama hep galeriden. Şahıstan yok. Tüm arabaların detaylı ekspertiz raporları mevcut.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

O değilde kargo ücretsizmiş :D

Titanyumun gücü adına!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Biraz baktımda bizim ekspertiz raporuna her şeyi yazdık, bunun dışında çıkacak hiçbir şey bizim sorumluluğumuzda değil demişler. Örneğin; KM sayacı panodan okunmuştur, gerçek değer farklıysa biz sorumlu değiliz diyor. Ya da airbag vs. gibi şeyler dirençle kandırılmışsa bilemeyiz çünkü parça sökmeden ekspertiz yapıyoruz, ona göre diyor. Araba mı alınır bu şekilde?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

kendi galerilerini oluşturacak herhalde. her ilden ilan eklemeleri için belki şube açarlar bilemedim. yalnız mkyb'nin dediği gibiyse patlar o iş.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 3745 Toplam Mesaj: 35
n11