folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Nargile Almak İstiyorum Önerileriniz...

Nargile Almak İstiyorum Önerileriniz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek

ikiside hoş değil hocam nargile alacaksan ser bölümü pirinç olmalı bu şekil bi nargileyi 85e filan kapatırsın. 

vidalı alma olurda şişe kırılırsa yenisini bulman zor olur.

küçük nargilelerden içilir ama çantalı modelle maximum 3 içimde iyi performans alırsın iyi bi çantalı nargile alman lazım.

2 marpuç al en az farklı aromalarda farklı marpuçları kullan.

yani arkadaşım biraz bekle iyi para yap al adam gibi bişe ama kazıklanmada tamami pirinç olması ağır olması iyi nargilenin en basit ayrım metodlarıdır.

ağzından burnundan gelsin :)

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

madem üstatlar toplantı araya soru sıkıştırayım: bu mereti yakmadan nasıl içecez? Kömürü az koysan duman gelmiyor, çok koysan yanıyor anasını satıyım paranoyak oldum onunla uğraşmakdan nargile içemiyorum.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

ikisini de alma hocam. istersen ankara'dan alır yollarım sana. profesyonel nargile, büyük boy, deri marpuç, lülesidir tütünüdür herşeyiyle. ben de aldım geçen sene bi nargile şunu öğrendim; ağzının tadını bozmak istemiyosan ucuza kaçmıcan. :)

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

TeRRoR bunu yazdı:
    -----------------------------

madem üstatlar toplantı araya soru sıkıştırayım: bu mereti yakmadan nasıl içecez? Kömürü az koysan duman gelmiyor, çok koysan yanıyor anasını satıyım paranoyak oldum onunla uğraşmakdan nargile içemiyorum.

hocam;

1) lülenin ortasına kömür koyma,

2) külü deliklerden içeri kaçırmamaya çalış,

3) sıkıştırılmış kömür kullanma, (en kolay bulucağın meşe kömürüdür, 1. sınıf tozsuz dumansız olanından al)

4) bu da ufak bir püf noktası; tütünü lüleye koyduktan sonra üstüne bir iki çay kaşığı bal gezdir. hem içim güzelleşir hem de geç yanar.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    LasTMohicaN bunu yazdı:

TeRRoR bunu yazdı:

hocam;

1) lülenin ortasına kömür koyma,

2) külü deliklerden içeri kaçırmamaya çalış,

3) sıkıştırılmış kömür kullanma, (en kolay bulucağın meşe kömürüdür, 1. sınıf tozsuz dumansız olanından al)

4) bu da ufak bir püf noktası; tütünü lüleye koyduktan sonra üstüne bir iki çay kaşığı bal gezdir. hem içim güzelleşir hem de geç yanar.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaKBeNaDaM
    RaKBeNaDaM's avatar
    Erkek

TeRRoR bunu yazdı:

İyi kömür kullanacaksın ve kömürü sık sık değiştireceksin. Nargileciye gitmişsen, sık sık kömür değiştirdiklerini görmüşsündür.

Konuyu açan arkadaş, üstdeki hediyelik olarak satılır daha çok. Alt daki iyidir. ama tavsiyem, yapabilirsen, mahmutpaşada yerinden al. en iyi parçaları ile takım halinde 70 liraya alırsın.

Mutlu bir yüz takın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Bana istediğin şekil nargile söyle hocam, istersen en kralınıda ayarlarım istersen orta derecesinide.

İstanbul'un sayılı nargilecilerinden birini tanıyorum, istersen haberleşiriz. Kral şekilde kömürü ve tütünüde mevcut.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iyidir

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/ev-dekorasyon-bahce/deri-marpuc-kahveci-nargile-set-cam-islemeli-018-58050675

şuna benzer var bnde tophaneden almıştım ama nette pek anlasılmıyor bunlarında kalıtesı hocam ucuza kaçma derim pek döküm olsun ve marpuç kaliteli olsun dikkat edicen noktalar.

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Hacılar linkle destekeler misiniz söylediklerinizi yani fiyatlara bakalım,almayı düşünüyorum ben de

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
Toplam Hit: 3700 Toplam Mesaj: 24