folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Nasıl Gebertirsiniz?

Nasıl Gebertirsiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    abicim öldürmeyeceksin işkence çeşitlerindense anttony hopkins in oynadığı bi film vardı a.q. ordaki sahne çok manyaktı o yapılabilir mesela giriş olarak beynin üst zarını alıyosun sonra tavada kızartıyosun sonra adama yediriyosun.ondan sonra kemik koleksiyoncusu filmindeki işkence yöntemlerine geçeceksin adamı ilk önce ölmeyeceği bi buharın karşısına oturtacaksın orada pişecek biraz ondan sonra hafif kanalana adamı farelerin içine atıcan onlar biraz öpücek ondan sonra şöyle baya vahşice yetiştirilmiş bir grup yaban domuzunun içine atarak bitirişi yapacaksın arkadasından dua okumayın a.q. evladının !!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    wallaha elıme apo gececek kollarında agaca ıyıce asardım sallanırdı cırılcıplak sonra seyıne bır ıp baglar ucuna 10 kıloluk tas baglardım karsısına gecer oturur onun acı cekmesını seyredeerdım hırsımı alamzsam ındrır agzını burnunu kırar taksım goturup mıllet ıle bırlıkte bıııııııp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Ayrıca burada kürtlerden bahsetmiyoruz arkadaşım, abdullah öcalan"dan bahsediyoruz.
    -----------------------------------------------------
    Pardon a4tech kardeş, bilmiyordum iyiki uyardın, yahu Apo neden apo oldu olaylar birbirine bağlı tamammı bitanem. Umarım bu apo olayı kapanır yeni bir apo olayı ortaya peydahlanmaz, tüm sorun akıllı olmak bu konu vesilesi ile bende akılcı olmayı dile getirmiş oldum, anlayabilen kardeşlerime Ne mutlu.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adige
    adige's avatar
    Dişi
    yemin ediyorum bu vatan için kan döken atalarımın üzerine gözümü kırpmadan temizlerim bazı şerefsizler gibi türkiyeli değilim TÜRKÜM ben

buzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ahahaah apo kaçtı size adres sormaya geldi :))

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    ağzından içine sıvı hidrojen dökerim, (nezamandan beri düşündüğüm bi öldürme şekli hidrojen alıp bi kedi yada tavuğun üstünde denicem yakın zamanda inşl)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Öldürmem evlenecem vadiyle kandırıp kötü yola düşürürüm

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    benim elime düşse öldürmem için yalvarırdı heralde
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    shockman bende kafa yok abi doğru bunlar bizi kurtulu savaşında satmadı aptal baba ne yapsın o.ç. görmüş dayanamadı orda da biz suçluyuz a.q. şu gerilla dediğin adamlarda hiç mi suç yok onlara emir veren o.ç hiç mi suç yok neyse daha fazla küfür etmiycem sen kafanı kullan yabancılarla mars git bizi orda temsil et emi kardeş!!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek
    yıl 13.10.1995.yer : batman ili gercüş ilçesi yemişli köyü.
    saat 19 civarı

operasyon dönüşü bu köye uğradığımızda ağıt yakan insanlarla
    karşılaştık.olay:
    4 yaşındaki kız çocuğu ayaklarından ağaca asılmış.kaleşnikofla delik deşik edilmiş.bunu yapanlar kimdi sizce?
    bebek katilleri.....

You set up her pickle which you loved
Toplam Hit: 15507 Toplam Mesaj: 62