folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Nasıl Gebertirsiniz?

Nasıl Gebertirsiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roque
    Roque's avatar
    Erkek
    ben ne yaparım biliyormusunuz.. önce hoş bi ağzını gözünü dağıtırım ne de olsa kick box`cuyum bana rastlarsa ebesini aynadan görür... :)) vücudunda kırılmadık kemik bırakmam elmacık kemiğide dahil sora kafatasının hassas noktasından sağlı solllu iki kroşe sallarım tak gitti yere yığılır felç olur sora benim bi atıl kurt var onun yanında götürürüm arabanın arkasından sürttürerek g.... kıvılcım çıkana kadar sora atıl kurtla bunu başbaşa bırakırım önce hoş bi tecavüz eder kurt buna sora yorulunca alır 25 nci kata çıkarırım asansörle ordan bi ip bağlarım boynuna kollarına ve bacaklarına tüm ipleri başka başka yerlere bağlarım birbirlerinden 1 er metre kısa olarak keserim sora sallarım apoyu aşağı önce kafası kopar 1 metre sora sol kolu 1 metre sora sağ kolu 1 metre sora sol bacağı 1 metre sora da sağ bacağı :)) ehe amk parça parça aşağı inecek son olarak ta hızar makinesi ile ortadan ikiye bölerim.. of ne manzara sora apo yoq ortada :))) hahahhahahaha gitti apo denen bişey yoq artık sora parçacıklarını sağa sola gönderirim aha bu kafası bu sol kolu bu sağ kolu bu sol bacağı bu da sağ bacağı... :)) askerde öğrendim bunların hepsini elime geçerse yemin ediyorum yaparım... amk. çokta zor değil kimse farkına bile varmaz bi itten daha kurtuluruz.. bende biraz stres atarım :)))

Tutamayacağım SÖZLER Vermem, ADIMLARIMDA Kim Ne Der DİYE Düşünmem, BASİT Kişilerle POLEMİĞE Girmem, CESARETSİZLİĞİ Gururla ÖRTMEM, YALAN ve TAKTİKLERLE Uğraşmayın YEMEM, Güvenmedikçe SEVMEM ve SEVEMEM, Ağır GELİYORSA Bunlar FİRAR Serbesttir ÜSTELEMEM!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek
    elime geçse...önce bi atın arkasına bağlar gezdirirdim...süründürerek asfaltta falan...

sonraaa,,ilk önce parmaklarından başlayarak küçük küçük keserdim...ya da sadece parmaklarını kesim..daha sonra domuz bağı yapardım..önce ellirini arkadan bağlar sonra ellerini bağladığım ipe başka bi ip bağlar, bu ipin diğer ucunu boynundan geçirir,,iyice gerdirirdim...domuz bağı diye aklımda kalmış,,neyse bilmiyorum böyle yapardım ama...apo bağı:D...

daha sonra öyle beklerdim karşısında can çekişmesini...sonraaa aynı şekilde bi suya atardım...ama her yerden görüncek bi suya...öldürmemek için herşeyi yapardım...can çekişsin diye...

sonra ordan çıkarıp kafasını kazıtırdım...bi ayı postu yapıştırırdım...yeni yüzülmüş...saçları çıkamazdı..kafasından içeri doğru çıkmaya başlardı saçları:D..beynine değmeye başlardı artık bi süre sonra..tabi sıcak ayı postunu oraya yapıştırdığımız için mümkün değil çıkması...öyle kalcaktı...ölesiye kadar...

sonraaa...:D))))

ya bi git allahından bul derdim...:D

[̲̅к@гє๓гє̲̅][̲̅87̲̅]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Çükünü 35BİN ayrı parcaya böler hepsini yedirirdim götüne 35BİN tane mermi sokardım Derisini soyar bizim burdaki en tuzlu denize atardım(damlatas) veya tuzgölüne :D sonra şehit ailelerine verirdim..!

BAN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    tuzlu suya bırakırım.. susuzluktan ölür..

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeNkEr
    CeNkEr's avatar
    Erkek
    en S!K3 S!K3 öLüdürürüm æmq gaWætInI :)

ßy C3nk3R
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    cebımdekı paslanmaz celık çakımla şah damarını tek hamlede keserdim :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    bu şekil öldürme tarzlarını size yakıştıramadım walla ne diyim gerçekten hoş laflar değil eminim hiç birinin söylediklerinizi yapamazsınız arkadaşlar türkiyede bir gerçek war
    1)apo içerden çıkamaz
    2)hepimizden iyi yaşıyor
    3)türk makamı onu içerden çıkarmaz asla

şunu demek istiyorum ki herkesin içinde bir düşüncesi olur bende isterim tabiki öldürmek ama bu mümkün değil boşuna dil yada el yormayalım

KUSURA BAKMAYIN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    apo nun bana adres sormasına fırsat vermeden kopeklere yedırırdım hakettıgı sekılde

ben elektra deil Gevher"im
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    bu sitede bi ara çin ve osmanlı işkenceleri vardı. işte deneme şansı :)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberJihad
    CyberJihad's avatar
    Erkek
    Alnına çakıyla kazıya kazıya "Killed by CyberJihad" yazardım :D

Bana kefendir yatak,sana tabuttur havuz//Sen kıvrıl ben gideyim son Peygamber kılavuz...
Toplam Hit: 15504 Toplam Mesaj: 62