folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder NBA All-Star Weekend..!

NBA All-Star Weekend..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

Bu gece yani cumayı cumartesiye baglayan gece çaylaklar macı cumartesi gecesi smaç yarışması(yetenek yarışması),Pazar geceside efsane doğu & batı   maçı olucak  tüm basketbol severler  bu resitali  izlemeli diorm  bn  şahsen  her  yıl en  az  2-3  hafta  etkisinde kalıorm  basketbol  sevenler  kacırmasın  derim  bn  kaydedicm   upload  ederim istek olrsa ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    memo yer alacak mi bu maclarda?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    All-Star  secilseydi oynayacaktı ama  secilemedi malesef  sadece performansa deil  oy'a  bakıo secilmesi, Çin gibi ülkeler bi abanıolr yao'ya a.q  deli  oy ckıo  anca  tüm türkiye denyodn girşick  öle  fit leriz oyları..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anoson
    anoson's avatar
    Erkek
    maçın başlamasına 15 dk kaldı ve benim acayip uykum geldi sophomore yencek bence ama bakalım

Ufalandım ellerinde yere düştüm.. günah oldum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ben şimdi bakıyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ilk yari bitti, sophomores onde.
    guzel mac oluyo, bogut'un pasi guzeldi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    sadece smaç yarışmasını izleyebilecem yatılıda kaldığım üçün :( sen upload edebilirsen süper olur

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek
    walla eğer smaç yarışması ve bugünkü diğer üçlük özel yetenek filan olaylarını upload eden olursa baya sevap kazanır.Hoş ben basketbol sevmem ama nedense all star weekend'in hep cumartesi gecelerine bi sempatim olmuştur...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek

walla her sene izlerim bu senede izlemeye başladım ben uyumucaktım ama uyumuşum babam saolsun kaldırdı gece sophomore ıugodala sayesindealdı zaten oda mvp seçildi ben smaç yarışmasınıda ıugodala alır diom banakatılan varmı

bu arada rapboy kardeşim upload edersen büyük sevap wallaha arşiv yaparımbundan sonra ama nerden indirionsöle bizde indirelim bundan sona

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Yetenek yarışmaları süper uyumazsam izleyecem :D bol obl kahve tüketmem gerek :))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    _RapBoy_ bunu yazdı:

Bu gece yani cumayı cumartesiye baglayan gece çaylaklar macı cumartesi gecesi smaç yarışması(yetenek yarışması),Pazar geceside efsane doğu & batı   maçı olucak  tüm basketbol severler  bu resitali  izlemeli diorm  bn  şahsen  her  yıl en  az  2-3  hafta  etkisinde kalıorm  basketbol  sevenler  kacırmasın  derim  bn  kaydedicm   upload  ederim istek olrsa ;)

kanka sen cuma cumartesi ve pazarki bütün gösterileri ayrı ayrı upload edebilirmisin bizde yararlanalım kanka boşuna sabahlara kadar oturup izlemeyelim şimdiden teşekkürler

bol şans..!

Fuck this world if they cant understand me!!!
Toplam Hit: 4161 Toplam Mesaj: 38