folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ne İnsanlar Var Arkadaş!

Ne İnsanlar Var Arkadaş!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Elimde bir telefon var bayadır boşta duruyo satım dedim piyasada 200 civarı adamın biri bir siteden 180 verim dedi iyi tamam dedim demez olaydım arkadaş kafamı sikti yok söyle mi yok böyle mi abartısız 30 tane mesaj attı cevapladım sabırla, en son ya bozuksa ugraştırma dedi (en az 10 kere sordu cevapladım) bende öğrenciyim neden site üstünden satim bozuk olsa para lazım ondan ucuza veriyorum dedim 170 verim o zaman dedi ne ibne insanlar var arkadaş insanların zayıklarından faydalanmaya çalışan

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek

ben 1 aylık laptopımı satarkende öyle olmuşdu.  Vay niye satıyon  bişeymi oldu şumu var bumu var falan fistan ohooooo ölme eşşşeeem ölme :D Makineden şüphelenmişdim artık. Alıyosan al kafa şeyapmamak lazım

Dur! Sus! Dinle! Kim Geliyooooorrrrr Kim Geliyoooooorrrr !..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

adamın amacı dahada ucuza kitlemek sende hayır dede 180'e anlaşmıştık falan :D

madem piyasası 200 git telefonculara sat böyle adamlarla uğraşmaya bile değmez.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    buz_mavisi bunu yazdı

ben 1 aylık laptopımı satarkende öyle olmuşdu.  Vay niye satıyon  bişeymi oldu şumu var bumu var falan fistan ohooooo ölme eşşşeeem ölme :D Makineden şüphelenmişdim artık. Alıyosan al kafa şeyapmamak lazım

şüphe neyse de hocam muhtaç birini yakaladımı sikmeye çalışanlardan tiksiniyorum Allahdan ihtiyacımız yok o kadar mide bulandırıyo böyle tipler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bico bunu yazdı

adamın amacı dahada ucuza kitlemek sende hayır dede 180'e anlaşmıştık falan :D

madem piyasası 200 git telefonculara sat böyle adamlarla uğraşmaya bile değmez.

haklısın hocam 215 e sattım 2 hafta önce aslında ama şehir dışındaydım yollayamadım telefonu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Alırken maksimum 6-7 defa. Fazla bekletmeden alırım. Ucuz bulmuşken.

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Katran
    Katran's avatar
    Erkek

en temizi get ilan açacaksın sahibindende veyahut gittigidiyorda, komisyon alırsa alsın site, uğraşmayacaksın böyle adamlarla...

Ortak atın beli kırık olur!.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hacı defalarca başıma geldi.

Bende çözümü şöyle buldum. Çok ayrıntılı ilan veriyorum en küçük arıntısına kadar yaıyorum

altınada bütün ayrıntı ve bilgiler yer almaktadır ayrıca soru sormayın bütün sorularınızın cevapları açıklamada yer almaktadır yazıyorum.

Gelen hiç bişiyide cevaplamam. Adam gibi alacak alıcı zaten direk adresini verip hesap numarasını istiyor :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hocam valla söylemesini sevmediğim bir cümle ama demedende edemeyecem o tür insanların genel ifadesi yada kendilerini betimleyen cümleleri "Yavşak" tır yavşak insanlardan nefret ederim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

o insanlar karakterleri gereği öyle.  pek suçlayamayız. işte böyle insanlarla sağlıklı şekilde dialog kurmak yada bitirmek de karakter meselesi. ilk rahatsızlık anında satmaktan vazgeçtim hadi selametle deseydin bu kadar uzamazdı.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sağlam bi makina ile güzel detaylı makro fotoğraflarını çekip altına ürün göründüğü gibidir soru içerikli mesajlarınız cevapsız bırakılacaktır yaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2364 Toplam Mesaj: 21