Neden Linux?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Emrow bunu yazdı:
    -----------------------------

"@ZoktriP"

---Assamble lafında baştan aşağıya yarıldım.---

=assemble

asm bilenlerde assamble diyor nedense.alalala

monte

Hocam walla nerden baksan 2-3 ay bu zımbırtı ile uğraştım, okulun sadist hocaları bununla çarpma bölme falan yaptırdılardı bize :D

Ama yazılışına hiç dikkat etmemişim utandım şimdi :$

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:

dimi yaw sanki adama turkiye distiributorlugunu vermisler gibi  :Q takiliyom ha oylesine :) yakinda bende basina ekşiyecegim ama =)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

thrbtcell bunu yazdı:
    RevengeX bunu yazdı:

dimi yaw sanki adama turkiye distiributorlugunu vermisler gibi  :Q takiliyom ha oylesine :) yakinda bende basina ekşiyecegim ama =)

sevabına yapıyoruz :P

sizi o lanetten kurtarmaya çalışıyoruz burada :P

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    ben de aynen hemen geçiş yapıorum..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    son sürüm 8.10 mu yoksa 8.04 LTS yi mi denemeliyim sizce arkadaşlar.. ilk kez ubuntu kullanacagım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

son sürüm 8.10 oluyor şimdilik...

8.04 Long Term Support, uzun süre desteklenecek işte, salla bunu sen :P =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    live cd yi takıyorum calıstırıorum fakat ethernet inca modemimi görmüyor internete baglanamıyorum.. sorunumu nasıl çözerim

not : ubuntu 8.10
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    bende d ye kurucam birazdan çift işletim sistemi olsun bi ara pardus kullanmıştım cok hosuma gitmişti ama adobenin programlarını çalıştıramayınca tekrar vindowsa donmek zorunda kaldım wine diye bi alet veardı ama dogru duzgun çalıştırmıyodu bide monoyu deneyelim bakalım nasıl olcak
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Yaw bi eL atın arkadaşLar şöyLe bir sorunum var

Şimdi 250 GB'Lık hdd fuLL doLu,D'de 7GB yer var burası NTFS ve ben buraya içindeki dosyaLarı siLmeden yani o böLümü(D'yi) formatLamadan Ubuntu kurmak istiyorum.

Mümkün müdür ? ^^

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:

Yaw bi eL atın arkadaşLar şöyLe bir sorunum var

Şimdi 250 GB'Lık hdd fuLL doLu,D'de 7GB yer var burası NTFS ve ben buraya içindeki dosyaLarı siLmeden yani o böLümü(D'yi) formatLamadan Ubuntu kurmak istiyorum.

Mümkün müdür ? ^^

sanirim vmware sanal isletim oarak kuracasin :P benim gibi umarim ramin yeter :P

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 12046 Toplam Mesaj: 77