Neden Tbt"Lisiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    Ben ilk başta muhasebe'de çalışan bi abim vasıtasıyla burayı öğrendim. Konularına baktım İlgimi çekti forumlara normalde takılmazdım. Ozaman ilk aldığım nıck alt+0172 yaparak ¬ böyle bişi almıştım ve isimsiz olarak gözüküyordu. Holy banlar banlar diyorlardı skr çekiodum meğersem banlamazmış bu konuda haklıymışım neden derseniz direk silermiş. :) Daha sonra DreamNatreX alarak karizmatik nıcklı bir mürid oldum sonra nıckımın değişmesini isteyerek daha sakin biriyim TBT benim hayatımda vazgeçilmez bi yeri var. Yardım olsun muhabbet olsun arkadaşlık olsun çok özel bir yer. Güzel anılardı paylaşmak istedim :)

Merhabaaaaa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    ben de celoron vasıtasıyla bu yaz üye oldum. benim de forumlarda yaptığım bi tek bi program indirecek olursam üye olurum programın linkini alır bi daha uğramazdım. fakat bu forum başka :) walla ilk kez bir forumda yakın hissediyorum TBT müridlerini... :)

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hayır begim ben tebeteli degil haranlıyam :/

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Beni by_kamu üye yapmıştı ancak kafemizde sürekli girilen bir site oldugundan daha öncedende biliyordum..

Başta öylesine giriyordum sonradan sarmaya başladı bağımlısı oldum :)

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Selodox nickiyle kayıt olmuştum bir sene evvel. Sonra bazı sebeplerden dolayı banlandım falan sonra geri döndüm onaylı şekilde :) Ortam güzel. Piyasadaki diğer forumlardan farklı. Kalite var abicim. Admininden çömezine kadar farklı. İyi ki bu güzide ortamı tanıdım. Cebitte de gördük tarikat felsefesinin ne derece sağlam olduğubnu. Hepsi delikanlı adam.

He şu da var 1 yıllık üyeyim evet görmüş geçirmiş değilim ama eminim eski toprak biri diyordur ki keşke daha fazla bilimsel paylaşım olsaydı.Faydasız siyasi tartışmalar yerine yararlı paylaşmlar eminim daha da kaliteyi arttırırdı. 

We can be more, we can be much more.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    farklıyız olm :W

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yaklasık 6 senedir internet kullanıcısıyım. Orta sonran beri takip ediyorum siteyi. Eskiden gercekten daha farklıydı hatırlıyorum biraz...

Yanlıs anlasılmadın da :)

TBT bi yasam tarzı... 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek

2003 senesiydi sanırım  Tbt den biri tarafından hacklendim:)

"Sen pilot musun?" :)

Hala unutmuyorum:))

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cehennem.com da takılırken tahrip.com diye bir site vardı güzel hack programları filan vardı  o zamanlar win 95-98 de ki pwl dosylarını kırarak hack yapıyoruz :) neyse sitede baktım bizim seyhi övüp duruyorlar sonra girdim bir baktım bizim seyhte sitede kendini övüp durmuş :D haydaa dedim ilk başta bu adam egosunu tatmin etmek için açmış heralde siteyi sonra foruma baktım baya rahat ortam sonra dedim bir ara kaydolurum sonra aradan bir kaç ay geçti baktım öyle böyle değil site bayağı sağlam bizim seyh te bayağı sağlam adam mış programlar filan incelemek sonradan aklıma geldi dedim kaydolalım ohoo atıalan üsküdarı geçmiş bile bayağı eski bir müridim ama dahada eski olabilirdim sonra bugünlere kadar geldik iyiki tbtliyiz takımm ve memleket gibi oldu tbtlyiz :D  

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Karı Kız Alışverişi Yaptıgım Çok Sağlam Dostlarım Var :)

Ve Tabiki Ögrenme İstegi :) 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    Amcam sölemişti üye alımının açılmasını bekliyordum destek@tahribat.com a mail atmıştım üye alımı açılıncada mail gelmişti hemen üye olmuştum ama ondan öncede bayadır takip ediyordum bi ara kırmızıydı renkler çok hoşuma gitmişti :D
Toplam Hit: 2040 Toplam Mesaj: 14