Nedir Bu DNS Zehirleme?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

amac seçim sonrasındaki büyük cadı avına kurbanlar hazırlamak AKP oy veren herkez bu avda  ava giden avcı olucak ama işin sonunda avlana bilirlerde dikkat edin yazdıklarınıza durum parlak değil.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

dns zehirliyorlar çünki büyük bir loglama mekanizması kurdular beyler hersey loglanıyor şuanda

Ne yapacaklar o loglarla ? Neden youtubeye girdin diye dava açabilirler mi hocam ?

dns spoof ile senin twitter ve youtube hesaplarını tespit etmek için yapıyorlar.

bir önceki mesajda bi yerden alıntı yaptım. o yöntemleri yaparsan (vpn ya da dnscrytp) o ihtimal oldukça düşer.

Vpn kullanıyorum hocam da amaçları ne bunların onu anlamadım sosyal medya hesaplarımı öğrenirse ne yapacak ? Korkmaktan değil de meraktan soruyorum hocam yanlış anlaşılmasın :D

belki de hesaplar tespit edilecek, kara listeye alınacak ve olası bir durumda sadece o hesapların ilişkili olduğu ipler'e erişim yasağı gelecek. Böylece akp karşıtı propaganda olduğunda twitterda akplilerin sesi çıksın diye engellenebilirler ya da gezi gibi sosyal medyanın önemli rol oynadığı olaylar olduğunda bilgi akışını durdurmayı deneyebilirler.

İnernetin içine sıçtılar hocam afedersin kaç gündür pingim 100den aşağısını görmüyor, video izleyemiyorum, bir web sitesi dakikalarca yükleniyor. Başlarım bunların önlemine bu kadar bencil olunmaz, vatandaş bu kadar aşağılanmaz, milleti hiçe sayıyorlar, propaganda yürütenlere önlem almak ne zaman bütün toplumu hiçe sayılarak yapılır oldu... 

Ayıya kalk oyna demişler kalkmış yavrusunu boğmuş oturmuş mk, bunlar da bir hitlercilik oynayacaklar onu bile yüzlerine gözlerine bulaştırdılar. Ya komple fişini çeksinler internetin yada bıraksınlar özgür takılalım. Arafta kalmış gibiyim :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Abi bence interneti yasaklamalılar. Hatta cep telefonunuda yasaklamalılar. Neme lazım telefonlarında akpartiyi yeren konuşmalar yapanlar vardır felan... Hatta akpliler hariç herkesi ülkeden atmalılar.

Bunlar hep cehalet.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Lan ne hale düştük amk insan kuracak cümle bulamıyor ya 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

Dns'e de ssl ile çıkın millet (bkz: dnscrypt). Ne izleyebilirler ne de domaine özel ban atabilirler. Vpn/proxy'siz twitter/youtube'a giriyorum ben şu anda.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

DNSSec özelliği aktif edilmiş domainlerde Dns Spoofing teknikleri işe yaramaz arkadaslar ve youtube v.s gibi büyük firmaların neden kullanmadıklarını anlamıs değilim :D kullanmıs olsalardı suanda kimse siteleri kapatamıyor olurdu.

Çünkü yasaklamak icin IP bazlı çözümlere yöneleceklerdi tüm çıkısı tek bir POP a basmaya kalkacaklardı oda kaldırmayacaktı vazgececeklerdi yada ellerine yüzlerine bulastırıp interneti keseceklerdi. v.s v.s :)

DesertSun tarafından 30/Mar/14 02:07 tarihinde düzenlenmiştir

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    nessaj bunu yazdı

Dns'e de ssl ile çıkın millet (bkz: dnscrypt). Ne izleyebilirler ne de domaine özel ban atabilirler. Vpn/proxy'siz twitter/youtube'a giriyorum ben şu anda.

dnscrypt demişsin ama anlamadım hocam nettende baktımda biraz

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Firefox için uzun zamandır kullandığım World IP eklentisi var. Şiddetle öneririm.

Her sitenin IP'sini ve barındığı datacenter'ı görebiliyorsunuz. Reverse dns lookup, ping, traceroute vs. birçok özelliği var. Konumuzla alakalı kısmı ise girdiğiniz sitenin IP'si ile orjinal dns kayıtlarını karşılaştırıyor, tutmazsa uyarı veriyor.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/worldip/

Balyoz99 tarafından 30/Mar/14 04:43 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    DesertSun bunu yazdı

DNSSec özelliği aktif edilmiş domainlerde Dns Spoofing teknikleri işe yaramaz arkadaslar ve youtube v.s gibi büyük firmaların neden kullanmadıklarını anlamıs değilim :D kullanmıs olsalardı suanda kimse siteleri kapatamıyor olurdu.

Çünkü yasaklamak icin IP bazlı çözümlere yöneleceklerdi tüm çıkısı tek bir POP a basmaya kalkacaklardı oda kaldırmayacaktı vazgececeklerdi yada ellerine yüzlerine bulastırıp interneti keseceklerdi. v.s v.s :)

Hocam küçük/büyük ISP farketmiyor zaten internet çıkışları tek veya sayılı nokta üzerinden yapılıyor. +Ellerine yüzlerine defalarca bulaştırdılar zaten :)

arbeit macht frei
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Bu sabah gezinti diye bir ttnet sayfası cıktı karsıma(yönlendirildim) sizin için ttnet sifrelerinizi saklamasın mı diyor hayır dedim geçtim 

طדṮ
Toplam Hit: 13321 Toplam Mesaj: 44