folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nedir Bu Yeni Bir Dolandırıcılık Mı?

Nedir Bu Yeni Bir Dolandırıcılık Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Perize

Hocam Emet Termal Resor için yukarıda söylediğin şey geçerli olamaz.

Hatta bir çok otel için bu geçerli olamaz. İlk defa yatacak yer için para talebi duydum.

Otele gelmeden önce gelecek kişi sayısı kadar oda ayarlanır.

Bir dönem Admin bölümünde çalıştım o yüzden biliyorum işleri.

myblackworldweb tarafından 12/Oca/13 18:09 tarihinde düzenlenmiştir

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

abi etrafımdaki örneklerden konuşursak, seni alıyolar bildiğin yolcu otobüsüyle tatile götürür gibi götürüyolar gruplar halinde, sende zannediyosun ki 1 gün de olsa yüzerim kaplıca fln takılır gelirim, devremülkte almam olur biter diye hazırlanıp çıkıyosun :d dah ainşaat halindeki bi tesise giriyosun bitince güzel bi yer olucağı belli ama bitmemiş daha, bi gezdiriyolar şura şöle olcak bura böle olcak diye, alır mısınız diyolar hayır diyosun geri geliyosunuz grupça.. bu :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Perize

Hocam Emet Termal Resor için yukarıda söylediğin şey geçerli olamaz.

Hatta bir çok otel için bu geçerli olamaz. İlk defa yatacak yer için para talebi duydum.

Otele gelmeden önce gelecek kişi sayısı kadar oda ayarlanır.

Bir dönem Admin bölümünde çalıştım o yüzden biliyorum işleri.

oha emet te termal resort mu var bi bakayım netten hemen :D

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Mavi gözlü hocam Emet Te 10 yıllık 5 yıldızlı otele getiriyorlar. İnşaat değil :)   su parkı bile var buranın :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Mavi gözlü hocam Emet Te 10 yıllık 5 yıldızlı otele getiriyorlar. İnşaat değil :)   su parkı bile var buranın :)

ankaradan çevre illere/ilçelere giden tüm tanıdıklarım böle oldu :) sen yazınca emette termal otel olduğunu öğrendim, şikayetvar a bib akayım dedim otel var mı yok mu anlayamadım :D gerçi sayıca az ama ortak kanı muhatap birileri olmadığı :) biz o çarşının aşağısına, yokuşun ordan yanlış hatırlamıyosam gidiyoduk bi yere termal termal takılıyoduk geliyoduk 5 yıldızlı otele ne gerek var :D
    bide emet yani , müşterisi çok mu bari hocam :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

ankaradan çevre illere/ilçelere giden tüm tanıdıklarım böle oldu :) sen yazınca emette termal otel olduğunu öğrendim, şikayetvar a bib akayım dedim otel var mı yok mu anlayamadım :D gerçi sayıca az ama ortak kanı muhatap birileri olmadığı :) biz o çarşının aşağısına, yokuşun ordan yanlış hatırlamıyosam gidiyoduk bi yere termal termal takılıyoduk geliyoduk 5 yıldızlı otele ne gerek var :D

Hocam Hollanda' dan bile Tur geliyor öyle söyleyeyim :) Gelen 100 yabancıdan 95 i kesinlikle satın alıyor. Çünkü gerçekten çok cazip.

İster burada temale gel bu yıl. İstersen diğer yıl kuş adası na denize git (Yine 5 yıldızlı fark ödemeden)

İster TR de 5 otel daha var (5 yıldızlı ) oralara git. Hepsi tek bir şirketin o yüzden.

Ayrıca 100 dolar kadar bir fark ödeyerek Avrupa Da 32 tane 5 yıldızlı Otele de gidebilirsin :)

Zaten Su sıcaklığı Tr de ki en yüksek sıcaklık hocam.

Emet' e gelen olursa Mart ayı civarında, Misafir edebilrim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delerumgecerum
    delerumgecerum's avatar
    Erkek

benim samimi arkadaşlarımdan biri bunlarla çalışmıştı. Yapma etme dedik ama dinlemedi. Garibim parasınıda alamamıştı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    delerumgecerum bunu yazdı

benim samimi arkadaşlarımdan biri bunlarla çalışmıştı. Yapma etme dedik ama dinlemedi. Garibim parasınıda alamamıştı.

cash satış yapmamış ise ve kısa süre çalışmış ise o parayı minumu 5-6 ayda alabiliyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Hocam Hollanda' dan bile Tur geliyor öyle söyleyeyim :) Gelen 100 yabancıdan 95 i kesinlikle satın alıyor. Çünkü gerçekten çok cazip.

İster burada temale gel bu yıl. İstersen diğer yıl kuş adası na denize git (Yine 5 yıldızlı fark ödemeden)

İster TR de 5 otel daha var (5 yıldızlı ) oralara git. Hepsi tek bir şirketin o yüzden.

Ayrıca 100 dolar kadar bir fark ödeyerek Avrupa Da 32 tane 5 yıldızlı Otele de gidebilirsin :)

Zaten Su sıcaklığı Tr de ki en yüksek sıcaklık hocam.

Emet' e gelen olursa Mart ayı civarında, Misafir edebilrim.

her bulunduğum/yaşadığım yerden nette rastladığım insanlar oluyoda, Emet'te yaşayan biriyle kesişeceğim aklıma gelmezdi :) fiyatları bilmiyorumda TR'ye göre bile uygunsa, özellikle yabancılara tabi çok cazip geliyodur fiyatlar :) 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ev satmaya çalışıyorlar

herşey beleş git gez :d

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 3707 Toplam Mesaj: 23