Nerden Başlamam Gerek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

liseye yenı mı baslıyormus ??

tbt'nin en veledi benim evet.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Aynen ben de ona takıldım.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

Aynen ben de ona takıldım.

Valla ben tebrik ettim. Şimdiki nesil mal. Justin bieber tarzı fotograf çekilmek ve sosyal medyada paylaşmak dışında teknolojiden bir haber. Erkenden atılırsa üniversiteye kadar baya bir sivrilir bu web olayında. Ünidede ekmeğini yer.

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walterwhit
    walterwhit's avatar
    Erkek

konu acamiyorum burdan sorayim. bende site yapmaktan falan anlamam bi html css biliyorum biraz javascript dizilere kadar calistim. programlama mantigini biliyorum aslinda ama yuzeysel diyim.

https://thepiratebay.se/recent

torrentleri buradan indirirken gozume carpti bu site nasil yapilmis diye.

misal ten rengimsi cubuklar falan var uzerlerinde Tür Ad falan yaziyor bu cubuklari nasi yapiyo bunlar resim uzerine yazi mi ekliyo sadece ?

sonra torrentin uzerine geliyosun hafif renk degistiyo sanki.

boyle basit bi siteyi yapmak icin ne lazim hepsini soyleyebilirmisiniz ?

Yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

türkekibin php setini öneririm

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

açıkçası bana 5 sene önce dedikleri zaman siktir lan derdim kesin ama, ben senin yerinde olsaydım bu işleri bir müddet daha hobi olarak yapar ciddi manada ders çalışırdım. çünkü son seneye gelipte tüm haketmeyen anguslar mühendislik kazanıpta sen sap gibi ortada kalınca bunalıma giriyosun :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı
    TheKorsans bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

açıkçası bana 5 sene önce dedikleri zaman siktir lan derdim kesin ama, ben senin yerinde olsaydım bu işleri bir müddet daha hobi olarak yapar ciddi manada ders çalışırdım. çünkü son seneye gelipte tüm haketmeyen anguslar mühendislik kazanıpta sen sap gibi ortada kalınca bunalıma giriyosun :)

şu 3 aylık dönemde öğrenmek için demiştim :) zaten başlayınca ilk yılın hevesiyle çalışırım umarım :D

GusFring  xhtml-css bitsin ona da bakarım 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

Merhaba millet, liseye bu yıl başlıyorum. yaklaşık 2-3 yıldır sürekli script kurmak wp tema editlemekle geçirdim ömrümü :D  wordpress konusunda baya iyi bir noktadaydım geçen yıl. seo konusunda da eh şöyle böyle bilgim vardı.Ama php'yi çok az biliyordum. gördüğümde bu php diyebiliyordum ama ne o kodun ne işe yaradığını bilmiyorum.

Şimdi asıl mesele şu, temel konuda css ve php biliyorum. çok temel ama. Nerden başlıyım eğitim olayına? Hangi kaynakları önerirsiniz? Türkçe olsun ki tam anliyim =/

senin yaşındayken sende ki bu hırs azim bende olsaydı şu an Türkiye'nin en büyük yazılım şirketini kurmuştum herhalde

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı
    TheKorsans bunu yazdı

Merhaba millet, liseye bu yıl başlıyorum. yaklaşık 2-3 yıldır sürekli script kurmak wp tema editlemekle geçirdim ömrümü :D  wordpress konusunda baya iyi bir noktadaydım geçen yıl. seo konusunda da eh şöyle böyle bilgim vardı.Ama php'yi çok az biliyordum. gördüğümde bu php diyebiliyordum ama ne o kodun ne işe yaradığını bilmiyorum.

Şimdi asıl mesele şu, temel konuda css ve php biliyorum. çok temel ama. Nerden başlıyım eğitim olayına? Hangi kaynakları önerirsiniz? Türkçe olsun ki tam anliyim =/

senin yaşındayken sende ki bu hırs azim bende olsaydı şu an Türkiye'nin en büyük yazılım şirketini kurmuştum herhalde

Belki ben de kurarım belli mi olur :D Yıllar sonra da sağda solda 25 yaşındayım 13 yıldır webmaster olmaya kasıyorum falan derim :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Yaşlandık be hocam.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 2154 Toplam Mesaj: 21