folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nerelere Gidiyorsunuz Müridler(Öss) Paylaşalım

Nerelere Gidiyorsunuz Müridler(Öss) Paylaşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    deligaffur hocam önerilerin için eyvallah

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    evt frosttear'e katılıyorum.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    deligaffur çok teşekkürler önerilerin için üniversiteye ilk gittiğimizde hakikaten zorlanacağımızı tahmin ediyorum.senin önerilerin iyi geldi valla.

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    fistanla ilk sene aynı kampüsdeyiz :) okula ek bi tarikat kurarız artıkulan girdikde şimdi bide bitirmesi var bunu oof of
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    inşaallah faydası olmuştur/olur :)

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deniz
    deniz's avatar
    Erkek
    hepinize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar :) bu sene kazanamayan arkadaşlara allah daha iyisini versin ihşallah :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ir2 fistan Allah ayirmasin :)
    ulen utanmasaniz ayni yatakta yatacaksiniz

kazananlari tebrik ediyorum
    sivas i kazanan yokmu hic ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    @frosttear
    deli_gaffur sen üni. bitirmiş bir abimiz olarak ilk 3-4 gününü kısa bir özet gecsen fena olmas aslında en azından tecrübelerinden yararlanabilirz sanırım

--------------------------------------------------------------------------------
    Aslında benim başımdan geçen olaylar, alışıla gelmişin biraz dışında ama yinede, -ilk 3-4 günü olmasada- paylaşmaya çalışayım
    Ben okula gitmeden önce ülkü ocakları vasıtasıyla, okul öğrenci başkanıyla irtibata geçtim, kendimi tanıttım ve okulla ilgili çeşitli şeyleri öğrenmeye çalıştım -tabi bunun çok faydalı olduğunu söylersem yalan söylemiş olurum- ama en azından bu sayede oraya gittiğimde beni karşılayan ve valizlerimi taşımama yardımcı olan bir kaç kişi oldu :P
    Daha sonra yurda geçtim, ilk geçe yatağımda uzanırken içeri lavuğun biri girdi ve adını tam hatırlayamadığım bir adamın beni çağırdığını söyledi -o bütün yeni gelen öğrencileri yanına çağırırmış böyle- tabi haliyle yok kardeşim ben gelmiyorum deyip gönderdim, o odadan çıkınca doğacak her türlü ibneliğe tedbir mahiyetinde dolaptan usturamı aldım belime soktum ve beklemeye başladım, bir kaç dakika sonra içeri 15 civarında adam girdi içlerinde biri bana doğru yöneldi; çağırttırttığım halde gelmeyen sen misin dedi, bende kalabalıktan az buçuk tırsmış halde ama kimseye çaktırmamaya çalışarak evet benim niçin çağırmıştınız dedim. Adam; ben buranın ağasıyım yeni gelenlerden 5'er milyon topluyorum dedi, ben; yani... dedim, o evet sende vereceksin, dedi. Kan beynime sıçradı, lan ben senin gibi ite köpeğe paramı veririm deyip belimdeki usturaya asıldım ve çektiğim gibi adamı saçında yakaladım yemin olsun kesecektim ama birden millet üstüme çullandı dur hafız şaka yapıyoruz sen ne yapıyorsun, lan s..rim sizde yaptığınız şakayı da muhabbetleri falan, sonradan hepsiyle iyi çok iyi arkadaş oldum, meğer yurtta adetmiş yeni gelenlere bu tür şakalar yapılırmış. Sonradan yaptığım şey yüzünden çok utandım. Her fırsatta arkadaşlarım bu olayı kullanmak suretiyle benle dalga geçti :))) sanırım bana deli demeye bu olaydan sonra başlamışlardı :))) ( size tavsiyem ilk günlerde cin gibi olun)
    Daha sonra çeşitli olaylar yüzünden yurt müdürü beni yurttan atamakla tehtit etmeye başlayınca bir kaç arkadaşımıda alıp eve çıktım, keşke çok daha önce çıkasaydım :) Eve çıkınca herşey çok daha güzel oldu.
    O günleri gerçekten çok özlüyorum :(

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek
    ulahn bu ne 320 alan istanbula girmiş ne biçim düşmüş puanlar a.q biz 86 gencliği ne bahtsızısz yaws.biz gireriz puanlar yukselir bi sonraki sene aciip düşer a.q bole işin yaa...

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    RaCiNGeR hajı önceki senelerle niye karşılaştırıyorsun puanları bu sistem daha farklı.Bu sene öğrencilerinin sizden daha başarısız olduğunu mu düşünüyorsun yoksa..O 320 puan dediğin sayısal 350 puana denk geliyor..EA için de 10-25 puan arttırabilirsin bunu..Senin zamanında girmek daha zor şimdi herkes geliyor bu sanıyorsun..
    -------------------------------------------------------------------------
    http://egitim.milliyet.com.tr/Haber.aspx?HaberNo=4066

Arkadaşlar burdan bir duyuru yapmak istiyorum.Bu sene Öss de en başarılı il Kırklareli oldu..Zaten 2. veya 3. oluyorduk hep ama şunu belirtmek isterim bu başarı Lüleburgazın başarısıdır. K.elindeki yöneticilerin Lüleburgazın her alanda geçmesini çekememesi(hatta Tv de şikayet etmesi) yüzünden L.burgaz diye söylemiyorlar :) Lüleburgaz İl olsun görürüm ben K.elindeki yöneticileri :)) Neyse Burgazın reklamını da yapalım çaktırmadan sizde haberdar olun :Pp
Toplam Hit: 13825 Toplam Mesaj: 114