folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nerelere Gidiyorsunuz Müridler(Öss) Paylaşalım

Nerelere Gidiyorsunuz Müridler(Öss) Paylaşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarLords
    WarLords's avatar
    Erkek
    say-2 de düştü puanlar say-1 de tık yoq hatta artma var =]]

Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Birinci bölümlerde artma olmasının sebebi..Önceki seneki sistem bu sene EA1 SAY1 SÖZ1 diye gözüküyor.yani önceki sene bütün bir öss yi çözen öss gençliği bu sene sadece birinci bölümü yaptı soru sayısı azalırken zaman aksine arttı ben 1.bölümen tercih yapsaydın 2 kere çözmeye zamanım olurdu..O Yüzden başarı artı tabi bazı bölümlere de gelen ek puanlar vs puanlar beklenilmediği kadar yükseldi..2 Bölüm bu senenin ilk olmasının da etkisiyle puanları düştü ama buradan kazanamayanalar için söylüyorum seneye bu seneki puanların 5 puan üstünü tahmin etmelisiniz,çünkü bizden 1 yaş ufaklar daha hazırlıklı geliyor biz son sene öğrendik herşeyi.Birde bu seneden seneye kalan sizler gibi öğrenciler bu seneden daha başarılı olacak çünkü daha fazla çalışacaklar falan filan seneye işiniz daha zor ona göre daha çok çalışın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    deli_gaffur hoca ben daha normal bişiler bekliordum:)
    daha onceden dolastık kampüsü ne nerde ogrendikte yastık altında sakladıgınız belki birkac tecrübeniz vardır onları paylaşırsanız hepimiz icin ii olur
    birde bu proje olayı var malum nekadar katılım yapıp calışma ortaya sunarsak bizim acımızdan yararlı acaba fakültenin kendi projeleri var ve sen mi gidip başvuruorsun yoksa 3-4 adam topliip kendine has calışmalar yapıp üretiormusun bişiler?
    en iisi ne var ne yok sole güzel bi şekilde anlatın gittigimizde daha etkili olabiriz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    benim uludağ fizik(iö) uludağda okuyan warmı acep oracada memleketteydim biraz geç cvp yazdım

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    kastamonudayım şimdi ünv. register yapıyorum a.k ne siktiriboktan bi yer sabah 7'de geldim kayıt peşinde koşturuyom sabahtandır şimdide sonuç belgesi için nete geldim çıktı almak için la bi baktım tbt açılmış hadi hayırlı olsun bakalım...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    ben valla yrm saatte kaydoldum. istanbul ticaret üniversitesi uluslarası ilişkiler yüzdeyüz burslu(ir2ye girsin :)) ilkin dışında yok mu yav bizim okuldan?

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    aga ya marmarada olan varmı bem matematik öğretmenliini kazandım bu yıl eğer aynı kampusde arkadaslar varsa irtibata geçelim.

edit:aga bende kastamonudayım eet biraz geri kalmış bi yer ama çook rahat edecen eskiden olsa gece 10 da kızla gezsen taşlarlardı ama artık düzeldi uni sayesinde.ama memleket naparsın:D

ut veniant omnes!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    hocalar bi durum var sanırım ilgilenirseniz iyi olur
    kocaeli elektronik hab müh kazandım ,sitesinde ogrenci katkı payı ve kayıt ucreti yatırılcak dekontların biri bize verilcek dior bankaya gittigimde 150 ytl katkı payını yatırdım fakat kayıt ucretini yatıramadım sordugumda bize sadece katkı payı sayfası gonderildi ondan başka para alamıorz dendi şimdi bu kayıt ucreti davası nedir?yatıran arkadaşlar ne yaptı bir yardımcı olursanız bizde bir rahatlıyalım

orjinali de budur
    ---
    8-KAYIT ÜCRETİ

Kayıt ücreti fakülte ve yüksekokul öğrencileri 50 YTL, meslek yüksekokulu öğrencileri 30 YTL�yi, zarfın üzerindeki numaralarını vererek Türkiye�deki tüm İş Bankası şubelerine yatırabilirler. Banka dekontunun bir nüshası kayıt sırasında görevliye teslim edilecektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    iticüde üyelerden bi fistan bi ben varız sanırım ama tbt ye ziyaretçi olarak giren arkadaşlardan biri geldi oda girmiş key istio sağlayacaz artık okuldaşız nede olsa :D

iticüde çok acaip şeklim war fistan yine yaşadın amk :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    şeklini yirim. senin tek şeklin beni tanımak olm :D
    iyi bizide görürsün artık :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
Toplam Hit: 13829 Toplam Mesaj: 114