folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Netflix Hesabımı Patlatmışlar

Netflix Hesabımı Patlatmışlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

şimdi hocalar, sanal kartla açıp bir dizi mi film mi ney izlediydim. sonra uğramadım hesaba. netflixden gelen mailleri ben spama attığımdan, hesaba farklı girişlerin mailleride haliyle oraya düşmüş.

bugün bir girdim baktım bi ton profil falan var. şifrem yazı, rakam ve karakter içeriyor. zaten değiştirilmemiş. haliyle aklıma cookie kullanımı geldi. 

sözün özü bu hesabı nasıl patlatmış olabilirler? ben cookie kullanımı az çok biliyorumda. çalmaya filan kafam basmaz.

lan bunu benden nasıl yürüttüler onu merak ediyorum :d 

netflix'de bir açık mı var. yoksa benim pcden mi yürütmüşlerdir. fikirleriniz neler? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek

hocam tahribatta netflix cookie konusundaki hesap senin hesap olmasın :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam browserde netflix için plugin ler varmıydı yok 4k yol random film vb.. İçin? Birde mail şifren hep aynımıydı? Leak db lerden denemişlerdir belkide piyasa da configler var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    biany bunu yazdı

yok hocam. o konuyu biliyorum. zaten orada cookie için verilen site var. yabancı

KaptaN bunu yazdı

Hocam browserde netflix için plugin ler varmıydı yok 4k yol random film vb.. İçin? Birde mail şifren hep aynımıydı? Leak db lerden denemişlerdir belkide piyasa da configler var

yok o tür netflix eklentisi filan kullanmadım.  ama daha önce @Wort un bu konusundaki chrome eklentisini yine bir film yada dizi için kullanmıştım. bu eklentinin çalma olasılığı olabilir mi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    biany bunu yazdı

yok hocam. o konuyu biliyorum. zaten orada cookie için verilen site var. yabancı

KaptaN bunu yazdı

yok o tür netflix eklentisi filan kullanmadım.  ama daha önce @Wort un bu konusundaki chrome eklentisini yine bir film yada dizi için kullanmıştım. bu eklentinin çalma olasılığı olabilir mi?

Cookie açık kaynak kodlu eklentilerdir onlarda sıkıntı olmaz.Muhtemelen virüs yedin.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    coLin bunu yazdı
    biany bunu yazdı

KaptaN bunu yazdı

Cookie açık kaynak kodlu eklentilerdir onlarda sıkıntı olmaz.Muhtemelen virüs yedin.

hacı virüs olsa tüm hesaplarım neyim patlardı kanımca. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

kulllanıcı adı neydi xd ashgsad 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    coLin bunu yazdı

şimdi hocalar, sanal kartla açıp bir dizi mi film mi ney izlediydim. sonra uğramadım hesaba. netflixden gelen mailleri ben spama attığımdan, hesaba farklı girişlerin mailleride haliyle oraya düşmüş.

bugün bir girdim baktım bi ton profil falan var. şifrem yazı, rakam ve karakter içeriyor. zaten değiştirilmemiş. haliyle aklıma cookie kullanımı geldi. 

sözün özü bu hesabı nasıl patlatmış olabilirler? ben cookie kullanımı az çok biliyorumda. çalmaya filan kafam basmaz.

lan bunu benden nasıl yürüttüler onu merak ediyorum :d 

netflix'de bir açık mı var. yoksa benim pcden mi yürütmüşlerdir. fikirleriniz neler? 

yakın Akrabalarından şüphelen.Amcaoğlu falan denemiştir senin şifreyle girmeyi...

Acaip derecede agresifim !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

İşte bi konuda coocie paylaşımı yapılırsa yani başkalarının hesaplarına hırsızlık olarak görüyorum bunu yarın öbür gün başkaları da bize sulanır böyle. 

Nasıl ele geçtiğini sktr et artık 

Kart bilgilerini silip hesabı iptal et

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Son zamanlarda netflixten geldigi sanilan fakat 3ncu kisilerin gonderdigi ve spama dusen mailler cogalmaya basladi.

HEsabinizda guvenlik ihlalai olustu, lutfen siz oldugunuzu onaylamamiz icin (v.s.) giris yapiniz tarzi mailler gelmeye basladi. Oradan birine tiklayip login olmaya calismis olmiyasin ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hocam apartta kalıyorum ben. netflix satın almayı düşünüyorum ama nete güvenemediğim için boşa para vermek istemiyorum.,

hazır patlamışken bi yarım saatliğine girsem senin hesaba? eğer en kötü 480p gibi izleyebileceksem ben de üye olucam. teşekkürler şimdiden.

Toplam Hit: 5034 Toplam Mesaj: 14
nflx