Netflix Tahribat Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ulan hd paket kullanıyorum hafta da 2 gün akşamları belki izliyorum

evet içerik belki yetersiz olabilir ama bana hitap ediyor içerik olarak.

documentaryleri çoğhoş mesela

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Android TV + Kodi + Popcorn Time + Diğer add-on'lar varken çok cazip gelmedi :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tek tek cevap vermek zor oluyor genel olarak yazacağım.

AKK sonrası 3 megabit ile rahatça 720p izleniyor. 1080p denemedim.

Arşiv kalitesi size kalmış herkese göre değişir.

Diğer torrent sitelerinden farkı daha kaliteli görüntü ve izlediklerine göre önerilerde bulunması, izlediklerini aklında tutması vs. Üstüne torrenti indirmekle uğraşmıyorsun.

Pek dizi, film izlemeye vaktim olmadığından iptal ettirdim ben. Ha Türkiye için pahalı fiyatları. 10-20-30 diye gitse paketler gayet uygun olur.

Aynı anda 4 hesap tabiki izleyebiliyor. 5. kişi girerse olmaz diyor. Yazdıklarımı okumadınız bari yardım sayfasını açıp okuyun.

mkyb tarafından 21/Kas/16 11:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

netflix konusunda hala kararsiz kalanlardanim.

netflix de ulusal-yerel kanallar olsa gozum kapali alirim ama sadece dizi-film izlemek icin olunca acaba almali mi diyorum.

mesela; film izledin yarida kaldi cihazi kapattin (fisten cektin) gittin cihazi actigin zaman kaldigin yerden devam etme gibi bir huyu var mi ?

Turkce (altyazili veya dublaj) film ve dizilerin gorsel degil de tablo seklinde listesi var mi biryerler de ?

Tv de oynayan guncel veya bitmis yerli butun diziler var mi ?

veya dun aksam izledik bir dizi netflix den acip eski bolumleri veya dun aksamki bölümü tekrar izleyebiliyor muyuz ?

underzero tarafından 16/Ara/16 10:51 tarihinde düzenlenmiştir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

netflix de ulusal-yerel kanallar olsa gozum kapali alirim ama sadece dizi-film izlemek icin olunca acaba almali mi diyorum.

mesela; film izledin yarida kaldi cihazi kapattin (fisten cektin) gittin cihazi actigin zaman kaldigin yerden devam etme gibi bir huyu var mi ?

Turkce (altyazili veya dublaj) film ve dizilerin gorsel degil de tablo seklinde listesi var mi biryerler de ?

veya dun aksam izledik bir dizi netflix den acip eski bolumleri veya dun aksamki bölümü tekrar izleyebiliyor muyuz ?

• Dizi-film kaldığın yerden devam ediyorsun. 
    • Liste bulamadım ama yazarsan bakarım var mı yok mu diye.
    • Bütün diziler yok tabiki.
    • İstediğinde istediğin bölümü izleyebilirsin bir sınırlaması yok.

anladığım kadarıyla yanıtlar böyle :)

Wingardium Leviosa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

hemen hergün güncellenmiyor hocam. hani dün izledin bugün netflixe düşmüyor. 

bütün diziler yok içeriklerini sitesinden bakabilirsin. 

kaldığın yerden devam edebiliyorsun hocam elektrikde gitse beğenmeyip kendinde kapatsan kaldığın yerden yada baştan başlatabiliyorsun. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Ben almanydan,

netflix üzerinden Türk filmlerine bakmak istiyorum.

VPN adresimi OKAYFREEDOM ile degistirip bir Türkiye IP adresi ile giris yapiyorum ama Netflix yine engelliyor beni.

Ben netflix üzeri Türk Filmlerine nasil bakabilirim?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

Ben almanydan,

netflix üzerinden Türk filmlerine bakmak istiyorum.

VPN adresimi OKAYFREEDOM ile degistirip bir Türkiye IP adresi ile giris yapiyorum ama Netflix yine engelliyor beni.

Ben netflix üzeri Türk Filmlerine nasil bakabilirim?

Tarayıcı geçmişiniz temizle ve user agent bilgini değiştir. Daha sonra bağlan. Başka türlü zaten tespiti zor almanyada olduğunun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Netflix webin en büyük nimetlerinden biri hacılar ortak olun mortak olun gene de alın kullanın kullandırın.

internet bağlantı hızı çok büyük bir probleminiz yoksa mükemmel birşey.

http://www.netflixturkiye.org/ yazabildiğim kadar çok şey eklemeye çalışıyorum. 

bir sıkıntı yaşıyorsanız mesai saatleri içerisinde netflix telefon uygulamasından ücretsiz arayip 1dk içinde yardım alabiliyorsunuz yine mesai saaatlerinde türkçe web chat destek 

7/24 de ingilizce destek veriyorlar.

ben 3 arada kaldım , ya apple tv alcam , ya chromecast alcam yada 2.500 tl biriktirip yeni sağlam bir smart tv alacam.

fakat smart tv alsam bile mobildeki gibi indir izle muhabbeti yok onlarda.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

ortak alınacaksa bende alabilirim ödemeyi kime gönderiyoruz

Martech tarafından 02/Oca/17 18:27 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8714 Toplam Mesaj: 63
grup