Netflix Tahribat Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3 kişi bulamadığımdan @Kernel_Panic ile HD pakete ortak girdik 6 aylığına. 84 lira ondan 84 lira benden 168 lira. Konuyu kilitlemiyorum başka grup kurmak isteyenler varsa devam edebilirler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1 hafta falandır kullanıyorum 6 aylık aldık 1 ayda Netflixçiğim verdi süper oldu. Eylül ayına kadar kafa rahat 84 liraya. Saçma sapan sitelerde ölü linklerle uğraşmıyorum. Torrent için bilgisayarı daha az açık bırakıyorum. Ne yazık ki her dizi yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

daredevil e başladım gerçekten kaliteli adamların tüm işleri..

netflix rulez.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

4k sürekli bedava kullanma yolu biliyorum ama ilerde sorun olur mu bilmiyorum.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Ben tv uygulamasindan izliyorum. HD tarifede 1080p hakkini veriyor baglanti hiziniz yuksekse. Matrix'in ilk filmini oturup tekrar izledim bundan sebep. Mustafanin dedigi gibi pc'yi acmaya usenir oldum. Iron Fist'i bitirdim bugun. Yakinda Expanse'e baslarim TR'de sadece 1. Sezonu varmis. Onerdiginiz bilim kurgu varsa paslayin.

Kernel_Panic tarafından 22/Mar/17 21:39 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı

sürekli yeni sanal kredi kartı alıp iptal edip tekrar mı alacaksın hocam

@Kernel_Panic

daredevil luke cage bunları da izle

PanxeR tarafından 22/Mar/17 21:29 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Tengri bunu yazdı

sürekli yeni sanal kredi kartı alıp iptal edip tekrar mı alacaksın hocam

@Kernel_Panic

daredevil luke cage bunları da izle

evet 1 de farklı e posta lazım, ama e postaya onay mesajı yollamıyorlar sallasanızda olur yani.
    Blutvde de var bu olay ama o çakallar peşin 1 tl alıyor yoksa açmıyor hesap.

konu gizli değilmiş inş görüp bir düzenleme getirmezler :D

Tengri tarafından 22/Mar/17 22:37 tarihinde düzenlenmiştir

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı

Ben tv uygulamasindan izliyorum. HD tarifede 1080p hakkini veriyor baglanti hiziniz yuksekse. Matrix'in ilk filmini oturup tekrar izledim bundan sebep. Mustafanin dedigi gibi pc'yi acmaya usenir oldum. Iron Fist'i bitirdim bugun. Yakinda Expanse'e baslarim TR'de sadece 1. Sezonu varmis. Onerdiginiz bilim kurgu varsa paslayin.

Ben The 100'e başladım hocam güzel dizi. Hafif Lost havası var.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Beyler netflix daha once kullanmadım tv de ozellıgı var bakıyorum saglam diziler falan var gibi ortak arayan olursa pm yazsın lütfen ay başı dahil olabilirim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Beyler netflix daha once kullanmadım tv de ozellıgı var bakıyorum saglam diziler falan var gibi ortak arayan olursa pm yazsın lütfen ay başı dahil olabilirim.

hocam iletişimde kalalım ortak olabiliriz ay başında.

Toplam Hit: 15558 Toplam Mesaj: 68
netflix