Netflix Tahribat Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Netflix dizileri nete düşüyor zaten :S

Bana nedense almak hiç mantıklı gelmiyor

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Amazon, Netflix, Hulu iceriklerinin hepsi Btn, Mtv, Hdb gibi private torrent sitelerinde 2160p, 1080p,720p secenekleriyle mevcut zaten. Olaya arsiv olarak bakarsak dedigin mantikli ama surekli pc acip torrent ekleyip cekmeye, uygun altyazi senkron vb. islere bakmaya useniyorum tercih meselesi bu biraz. Online dizi sitelerine gelirsek rus video stream platformlarina upload ettikleri 720p gomulu altyazili mp4 videoyu chromecastla 4K TV'de izlerken cok siritiyo. Orijinal WEB-DL kalitesini yansitmiyo bile.

Kernel_Panic tarafından 23/Mar/17 11:32 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Amazon, Netflix, Hulu iceriklerinin hepsi Btn, Mtv, Hdb gibi private torrent sitelerinde 2160p, 1080p,720p secenekleriyle mevcut zaten. Olaya arsiv olarak bakarsak dedigin mantikli ama surekli pc acip torrent ekleyip cekmeye, uygun altyazi senkron vb. islere bakmaya useniyorum tercih meselesi bu biraz. Online dizi sitelerine gelirsek rus video stream platformlarina upload ettikleri 720p gomulu altyazili mp4 videoyu chromecastla 4K TV'de izlerken cok siritiyo. Orijinal WEB-DL kalitesini yansitmiyo bile.

Ben yıllar önce harddiski güvenli kaldırmadan çekip harddisk'in dosya sistemi bozulup geri getiremediğimden beri arşivcilik işinden soğudum. O yüzden dizi-filmleri artık online yada sinemadan izleyip kafamdaki harddiske atıyorum :) Altyazısı gömülü 720p 1080p var çoğu sitede. altyazısı yoksa da sorun değil. Ben birazda oyuncular yanımda gibi gözüksün, siyah noktalarına kadar görüntüyü seçeyim demek yerine dizi-filmin konusuna odaklanan bir insanım. Kotaya takılınca 480p'lere düşüyoruz evde :D

Tabiki tercih meselesi bu. Mesela arkadaşım Flac müzikleri indirip dinlemekten inanılmaz zevk alıyor, yurtdışından bassları güzel çıkıyormuş diye kulaklık getiriyor; ben evde "youtube var yeaa" diyerek mp3lerimi siliyorum :)

Ama hala flashdiski direk çekmeye devam ediyorum. çünkü hayat flashdisk'i güvenli kaldırmak için çok kısa..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Torrentten izleyip izledikten sonra silersin anlarımda online korsan sitelerden izleyipte oradakilere 720p, 1080p demeyin. Online video sitelerine yükleyip paylaştıklarından kalite dehşet düşüyor. Pixel pixel Anadolu oluyor görüntü.

Ayrıca bellekleri güvenle kaldır demeden sökmek için :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Ryans bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

Beyler netflix daha once kullanmadım tv de ozellıgı var bakıyorum saglam diziler falan var gibi ortak arayan olursa pm yazsın lütfen ay başı dahil olabilirim.

hocam iletişimde kalalım ortak olabiliriz ay başında.

olabilir hocam ben siteye çok yogun bakamıyorum baksamda yazdıklarımı unutuyorum :) Eger konu gelişirse ve ben görmezsem özelden yazabilirsiniz ordan görürüm kesin.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    Ryans bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

Beyler netflix daha once kullanmadım tv de ozellıgı var bakıyorum saglam diziler falan var gibi ortak arayan olursa pm yazsın lütfen ay başı dahil olabilirim.

hocam iletişimde kalalım ortak olabiliriz ay başında.

olabilir hocam ben siteye çok yogun bakamıyorum baksamda yazdıklarımı unutuyorum :) Eger konu gelişirse ve ben görmezsem özelden yazabilirsiniz ordan görürüm kesin.

tamamdır hocam. 2 kişi olduk başka almak isteyen varsa pmlesin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

1 kişilik yer kaldı gelmek isteyen pmden numarasini yazsin hocalar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

up yapalım belki çıkar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama Netflix te indirdiğimiz diziler Android de hangi dosyada duruyor? Aradım taradım bulamadım 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama Netflix te indirdiğimiz diziler Android de hangi dosyada duruyor? Aradım taradım bulamadım 

Android > data > com.netflix.mediaclient > files > Download > .of

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 15556 Toplam Mesaj: 68
netflix