folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun

Nevruz Bayramımız Kutlu Olsun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

ch40t1c bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaş bişeyi ne çabuk shipleniyonuz be

Newrozu kaç yıldır kutluyorsunuz ey türkler ???

Peki ya kürler taaa kaç yıldan beridir kutluyor haa ???

Madem sizindi niye daha önceleri kutlamıyordunuz ?? onu söyleyin hele :)))) 

lan kimsiziniz de ey Türkler diyebilcek kadar aşağılık olabiliyosunuz sen nerde yaşıyorsun nerde yiyorsun nerde içiyorsun nerde s*çıyorsun nerde gülüp eğleniyorsun bir bak önce Türk-Kürt ayrımına girme..

sahiplenmek diye birşey yok nevruz bayramınız kutlu olsun de gec.

nevruz bayramınız kutlu olsun cümleten..

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

Concept 

http://en.wikipedia.org/wiki/Armenian_Genocide

gir bak bakalım semi-protected mı değil mi? Yoksa bunadamı dogru diyeceksin? yoksa bana yine bul yanlışlarını felan diyip içinden haha nasıl ayar verdim gibi salakça düşünceyemi giriceksin? 

evet kendimi fazlaca akıllı zannediyorum ayrıca iyi gammazsın ha

sonra kurdistan olayı o makalede ülke değildi bölgeye kürdistan diyormus okumamıstım kusuruma bakmayın neyse o bölgenin adı kürdistan değil

mezopotamyadır ha atalarınız orda yasamıstır bişey diyemem ama oranın adı kürdistan değil mezopotamyadır

ayrıca xursi dogrudur kurdistan eyaletten yukari bişey olamayacaktır zaten 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cimbomlu_15
    cimbomlu_15's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

Cia bunu yazdı:
    tüm dünyanın nevruzunu kutluyorum esen kalın

Su adam kadar delikanli degilsiniz, olamazsiniz.

Nevruz Farisi halklarin, Turklerin ve Kurtlerin bayramidir. Kimse bayrami sahiplenmesin herkesce kutlanilmaktadir.

Bunun uzerine bende butun dunyanin Nevruz bayramini kutluyorum.

(Ayrica yukarida Kurtlere hakaret eden arkadas; konuyu acan) Kurtler senin oyle zannettigin gibi bolucu degildir. Onlar vatanini sizin gibi milliyetci gecinen irkcilardan daha cok severler.

Gerizekalılığın doruğunu aşmışsın. O eleman Kürtlere hakaret mi etmiş ? Dikkatli okur musun ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    edit
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Cimbomlu_15 ve infernal denen ikiz gerizekali kardesler. Insanca yazmaktan uzak, enpatiden uzak; her turlu insaniyetten uzak yaratiklar.

@Infernal Vikipedi org'da ki kilit guvencenin teminati degildir elbette. Makale'nin asagisinda siralanan kaynakca ehemmiyet tasir.

@Cimbomlu_15 fikri bir beyanda bulundum diye bana "gerizekali" yakistirmasini yaptigin icin seni gezegenimizin en buyuk gerizekalisi ilan ediyorum.

Not: Diger arkadaslar kusura bakmasinlar, terbiyesizlesenler icin esasli uslup budur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    hayırlı olsun ...  

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuralsiZ
    KuralsiZ's avatar
    Erkek
    En iyisi en güzeli yine diyarbakırda kutlandı. Nevroz bayramınız kutlu olsun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

KuralsiZ bunu yazdı:
    En iyisi en güzeli yine diyarbakırda kutlandı. Nevroz bayramınız kutlu olsun.

ne en güzeli lan ne bok yaptıkları ortada :W

bu arada o nevruzu Türkler yeni kutluyomuş diyen varlığa sesleniyorum. sizden önce kutluyoduk :W

Herkesin nevruzu kutlu olsun. bi gün geç olsada :D

dipnot: bu aralar forumda dtp'li ve bölücü kişi sayısında çoğalma gördüm bana öyle geldi en azından :W

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

yaf varya buluttan nem kapar hale geldik nevroz bizim sizin onun bunun meselesi çıkmış a.q

bende konu güzel gidiyor herkes birbirini kutluyor girmiyim diyordum bölücü ibne olmayanın mantığı şu deil mi türk=kürt

o zaman sen ben var mı yok ee o zman ne uğraşıyorsunuz nevroz bayramın geldiğini haber veriyor baharı kutluyoruz

ama hala yok biizm siz kutlamayın yok siz kutlarsanız babama sölerim tarzı muhabbet geçiyor arada burdan bizim sizin

diyen arkadaşlara sadece şunu sölüyorum belki iyi niyetle söylüyorsunuz ama benim senin meselesi haline getirirseniz

o bölücü diye lanetlediğiniz kişilerden farklı olmazsınız ... 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

yaf varya buluttan nem kapar hale geldik nevroz bizim sizin onun bunun meselesi çıkmış a.q

bende konu güzel gidiyor herkes birbirini kutluyor girmiyim diyordum bölücü ibne olmayanın mantığı şu deil mi türk=kürt

o zaman sen ben var mı yok ee o zman ne uğraşıyorsunuz nevroz bayramın geldiğini haber veriyor baharı kutluyoruz

ama hala yok biizm siz kutlamayın yok siz kutlarsanız babama sölerim tarzı muhabbet geçiyor arada burdan bizim sizin

diyen arkadaşlara sadece şunu sölüyorum belki iyi niyetle söylüyorsunuz ama benim senin meselesi haline getirirseniz

o bölücü diye lanetlediğiniz kişilerden farklı olmazsınız ... 

bana mı diyon lan godoş :D

la olm bana dediysen seni pataklarımda yine cevaplıyım :W

benim mesajda bizim bayramımız diyen birşey yok ama ordan bi dangalak atlamış ya ona cevap vermek istedim :W

Toplam Hit: 5569 Toplam Mesaj: 51