folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nida İçin Yardım (4. Safha Beyin Tümörü)

Nida İçin Yardım (4. Safha Beyin Tümörü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Kendisi arkadaşımın, arkadaşı oluyor. Facebookta ve bir çok sitede paylaşımlarda bulunmuş.

Benim de aklıma burası geldi. Ne kadar paylaşırsak o kadar çok insana ulaşmış oluruz.

Kendisine 4. safhada beyin tümörü teşhisi konulmuş, son safha sanırım.

Gencecik bir arkadaşımız elimizden geleni yapacağız.

Sayfayı paylaşıyorum change.org ve diğer sayfalarda var. Siz de birini paylaşıp destek olursanız çok teşekkür ederim.

Yardım etmek isteyenler için IBAN ve Hesap Numaraları bulunmakta.

https://www.facebook.com/pages/Nida-i%C3%A7in-yard%C4%B1m/974758379242160

https://www.change.org/p/herkes-insanl%C4%B1k-vicdan-t%C3%BCm-kamuoyu-ajanslar-a%C3%A7%C4%B1l-yard%C4%B1m-l%C3%BCtfen-t%C3%BCrkiye-arkada%C5%9F%C4%B1m%C4%B1z-nida-k%C3%BC%C3%A7%C3%BCk%C3%B6ner-4-evre-beyin-t%C3%BCm%C3%B6r%C3%BC-acilen-ameliyat-olmas%C4%B1-gerekiyor-allah-r%C4%B1zas%C4%B1-i%C3%A7in-elinizi-uzat%C4%B1n-%C5%9Fuanda-istanbul-kartal-devlet-hastanesinde-yo%C4%9Fun-bak%C4%B1mda-y

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

bisiklet alınan çocuğa gitcek paranın kalanı buraya kullanılabilir bence henüz duruyosa para

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı

bisiklet alınan çocuğa gitcek paranın kalanı buraya kullanılabilir bence henüz duruyosa para

para verenlerin ortak kararıyla olur, olursa da çok güzel olur, bir başkasına daha yardımcı olmuş oluruz.

İmza...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı
    slanger bunu yazdı

para verenlerin ortak kararıyla olur, olursa da çok güzel olur, bir başkasına daha yardımcı olmuş oluruz.

katılıyorum. para bende hala. ortak karar ne ise uygularız.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

up olsun.

site açmışlar : http://www.nidakucukoner.com/

İmza...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı

up olsun.

site açmışlar : http://www.nidakucukoner.com/

Açılmıyor 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Saçma ve gereksiz bulabilirsiniz ancak yardım etmenin yanında hiç yoktan anadolu yakasından bir kaç kişi bir araya gelip moral ziyareti mi yapsak? Tabi tedavi önemli ancak bu hastalıklarda moral da önemli. Zamanında bi arkadaşım da kanser olmuştu oradan biliyorum.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

allah yardımcısı olsun.. çok zor

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

Arkadas para ne icin toplaniyor ? Saglik giderleri zaten saglik bakanliginca ödenmiyor mu ? Benim bildigim kadariyla özellikle kanser hastalari icin özel bir fon ayrılmış durumda ve tum kanser giderlerini devlet karsiliyor diye biliyorum yanlissam duzelti  lutfen.

Love is nothing without fucking.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

Arkadas para ne icin toplaniyor ? Saglik giderleri zaten saglik bakanliginca ödenmiyor mu ? Benim bildigim kadariyla özellikle kanser hastalari icin özel bir fon ayrılmış durumda ve tum kanser giderlerini devlet karsiliyor diye biliyorum yanlissam duzelti  lutfen.

Tam olarak öyle değil abi.  Eğer devlet hastanelerinde tedavi olursan evet ama devlet hastaneleri bu gibi durumlarda yetersiz kaldığı için mecburen özel hastaneleri seçmek zorunda kalıyorsun ve devlet bu gibi durumlarda yardımcı olmuyor.  İlacı vs veriyor ama ameliyat masraflarını karşılamıyor 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

ya normalde 1 milyon kişinin senelik 12 tl bağış yaptığı bir dernek oluşturulsa, her ay onlarca kişiyi topluma yeniden kazandırırız. şimdi böyle bir şey yapılamaz demek yerine, böyle bir şeyi nasıl yaparız dediğimiz zaman epey yol almış olacağız ama şuan malesef bu olay mümkün görünmüyor. normalde dernek kurma işi zorlu birşey değil ama toplanan bağış miktarları arttıkça bir dünya tatava çıkıyor. zira günümüzdeki kara para aklayan ya da yolsuzluk yapan dernekler yüzünden sivil toplum kuruluşlarına güven de kalmadı. bu dernek oluşumunu oluşturacak gücüm olmasa da bu ve benzeri olaylarda yılda minimum 12 tl yardım yapıyor ve bu fikri insanlara aktarmaya çalışıyorum. hedef 1 milyon kişi ^^

..
Toplam Hit: 2446 Toplam Mesaj: 15
yardım beyin nida tümörü destek