folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nida İçin Yardım (4. Safha Beyin Tümörü)

Nida İçin Yardım (4. Safha Beyin Tümörü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Saçma ve gereksiz bulabilirsiniz ancak yardım etmenin yanında hiç yoktan anadolu yakasından bir kaç kişi bir araya gelip moral ziyareti mi yapsak? Tabi tedavi önemli ancak bu hastalıklarda moral da önemli. Zamanında bi arkadaşım da kanser olmuştu oradan biliyorum.

+1 katılıyorum yattığı hastasneye çok yakın bir onkoloji hastanesnde çalışıyorum toplaşıp gidelim ayrıyetten yardım işini aramızda toplaşıp hallederiz

Yav he he
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

İmzaladım yukarı gelsin.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

Arkadas para ne icin toplaniyor ? Saglik giderleri zaten saglik bakanliginca ödenmiyor mu ? Benim bildigim kadariyla özellikle kanser hastalari icin özel bir fon ayrılmış durumda ve tum kanser giderlerini devlet karsiliyor diye biliyorum yanlissam duzelti  lutfen.

Hangi ülkede yaşadığınızı düşünüyorsunuz anlamıyorumki...Türkiye'de hiç bir hizmet "tam ücretsiz" olmadığı gibi bu konudada her şey tam ücretsiz değil.Bir çok kullanılması gereken yan ilaç sgk tarafından karşılanmıyor.Kemik metastazları için kullanılması gereken ilaçlar,kanser hastalarının kullandığı mamaların büyük çoğunluğu bunlar ödenmiyor.Çok basit bir ssk hastanesi polikliniğinde olduğun muayene için bile ücret ödüyorsun eczaneye gittiğin zaman bunuda mı bilmiyorsun kardeşim?

The Beginning and The End.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Up olsun...

İmza...
Toplam Hit: 2447 Toplam Mesaj: 15
yardım beyin nida tümörü destek