Nokia 5800 (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jacob
    jacob's avatar
    Erkek

arkadaşlar nokia 5800 almayı düşünüyorum. kullanan var mı? tavsiye eder misiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

5800 için açılan 3 konu olması lazım aynı şekilde alcam önerirmisiniz tarzında önce bi search.asp yi kullanalım

telefona gelcek olursakta bütçen düşükse alıncak tek telefondur ve süper bi telefon şu anda kullanıyorum ve mutluyum süper bi telefon verdigin paranın fazlasını hak den bi telefon

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gayet guzel telefon sallayinca icinde oynayan sey ayri guzel 

la liberte ne meurt jamais.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

hocam kullanıyor bayagı güzel dokunmatik ekranıda hassas böyle ötekilere benzemiyon z basıp x çıkarmıyor ekranda :D ama bir türlü youtube e baglanmadık ne hikmetse :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam seçim iyi . Dokunmatik olarak ta kaliteli bir ekrana sahip ses ve kamerası tatmin edici bir telefon.  daha cok müzik alışkanlığı ve birazda fotograf severler için ideal bir makina :)  sarj süresi 4 gün. bataryan deforme olmaya başlatıktan sora 1 güne kadar düşer oda müzik dinlemene , wi-fi kullanmana bağlı
    symbian uygulamaları için güzel makina sensör algılayıcısı falan .. gayet iyi kullanışlı özellikleri var

ben 6220 Classic kullanıyorum .kendi adıma söylüyorum Üstünede Telefon tanımıyorum (=

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

5230 nasıl kullanan varmı ?

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByMacasKo
    ByMacasKo's avatar
    Erkek

KARDEŞ GÜZEL TELEFON AMA SAKIN SAKIN WLAN AYARLARINI KURCALAMA LANET OLSUN BEN KURCALADIM BİDAHA DÜZELMİYOR GARANTİSİNE YOLUYUCAM EN SONUNDA 1 AYDIR FORUM FORUMİM  DOLASIYORUM AMA BENİM WLANDA TIK YOK :S TELEFON GÜZEL AMA ARADAGIN HER ÖZELLİK WARDIR AMA DEDİGM GİBİ SAKIN WLN AYRLARINI KURCALAMA...;)  !

http://senkal.sozlukspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

ByMacasKo bunu yazdı:
    -----------------------------

KARDEŞ GÜZEL TELEFON AMA SAKIN SAKIN WLAN AYARLARINI KURCALAMA LANET OLSUN BEN KURCALADIM BİDAHA DÜZELMİYOR GARANTİSİNE YOLUYUCAM EN SONUNDA 1 AYDIR FORUM FORUMİM  DOLASIYORUM AMA BENİM WLANDA TIK YOK :S TELEFON GÜZEL AMA ARADAGIN HER ÖZELLİK WARDIR AMA DEDİGM GİBİ SAKIN WLN AYRLARINI KURCALAMA...;)  !

-----------------------------

wlan ayarlarıyla oynayınca herhangi bir problem olmaz

eğer yazılımsal bi sorun oldugunu düşünüyorsan telefona hard format atabilirsin yada firmware update yapabiliyosun

zaten düzelmezse sorun donanımsaldır garantisi varsa servise vermen dogru olur

bu arada tüm mesajı büyük yazma

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    dokunmatiğini hiç beyenmedim

Ben Rusya da bir hayat kadını Hollanda da bir eşcinsel İngiltere de bir küfürbaz Afrika da bir köle Almanya da bir alkoliğim. Ben sizin istemediğiniz herkesim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

güzel telefon memnunum

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

ilk çıktığında 900 e aldım hiç memnun kalmadım kalmamda 3 ayı tamirde geçti aha şimdi yine tamire gönderecem gerçi ilk parti ürünlerin bozuk olduğundan kaynaklandı benimki hee 400--- 5800 olur derim  ama yani şuan olsa samsung alırım

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 2813 Toplam Mesaj: 15