Nokia 5800 (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konyali
    Konyali's avatar
    Erkek

hocam hasss dedigin günde gelecek :)

Parmak bassam olurmu?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arno
    Arno's avatar
    Erkek

5800 kullanıyorum cok fena telefon bence dokunmatiginde hiçbi sorun yok 3.2mxp kamera baya iyi bence wirrisell filan cok kullanışlı bi telefon.

Ay Go Yuu Go Wee Go ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

güzel tel fazla bızıklamadığın sürece sorun çıkartmaz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

çok iyi bir telefon bende hiç hatası yoktu hiç te sorunu olmaldı hele evde vireles varsa yatarken bile video izle sditelere gir bilmem ne...

120 sayfalık biyoloji notlarını atmıtım içine :) word destekliyor artı programlarla.

Ama artık bi 5800 ım yok çünkü suya düştü istanbulda tamirde.. burada KVK yamamadı sanırımda yapılmaz...

KameraSI iyidir elektrikler gidince az flaşıyla ışıtmadım ortalığı mübarek el feneri :D

Her türlü oyunu destekliyor.

ancak dikkatimi çeken samsung corby den daha az kaliteli dokunmatiği var. samsung sadece parmakla çalışıyor 3. nesil ekran sanırım ancak bu kalem bıçak her türlü edevatlada çalışır :D

o

yaılım hatalrına > kamera sorunlarına > inanma...

her telefonda olan bir sorun bende yoktu mesela hiç bir sorun. 10 larca program indirdim oyun felan zaten ovi mağazası varki şahane biyer... nettede bi dolusu var.

şimdiden hayırlı olsun.

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
Toplam Hit: 3153 Toplam Mesaj: 15