Nokıa C6-01

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek
    Huzur ANDROİD te var hocam :D

Bauer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

al kenks var bende gayet memnunum..

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

Bir kere tasarımı ve tam dokunmatik cam ekranı(çizilme olsaılığı düşük) çok güzel symbian^3 işletim sistemi sayesinde yüksek kaliteli oyunlar oynayabilir 8 mpixel kamerasiylada oldukça net görüntüler alabilirsin.
    Arkadaşın biri bir yerlerden duymuş 3. dünya ülkesi markası filan diyo nokia ya dikkate alma onu.İlerde satarkende zorluk çekmezsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

phoneix bunu yazdı:
    -----------------------------

Bir kere tasarımı ve tam dokunmatik cam ekranı(çizilme olsaılığı düşük) çok güzel symbian^3 işletim sistemi sayesinde yüksek kaliteli oyunlar oynayabilir 8 mpixel kamerasiylada oldukça net görüntüler alabilirsin.
    Arkadaşın biri bir yerlerden duymuş 3. dünya ülkesi markası filan diyo nokia ya dikkate alma onu.İlerde satarkende zorluk çekmezsin.

telefoncuyum dostum.hasbel kader takılmıyorum telefonlara. kendi kişisel tecrübelerimle bunu söylüyorum. symbian bitme noktasında. istersen araştırabilirsin nokianın hangi ülkelerin pazarlarında daha aktif olduğunu.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

bu saatten sonra symbian a para veren salaktır, daha hafif bir söylem yok ne yazıkki. Nokia bile symbian ı bıraktı phone 7 için ms ile anlaştı akıllanın artık. 

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

Symbiana para veren salak mıdır :) Şimdi salak olduğumu düşünmeye başladım Allahım neden böyleyim android almalıydım tüüü tüü tüü :) Abi şakamısınız arz talep meselesi kimin neye ihtiyacı varsa neye parası yetiyorsa onu alır herkes telefona 1000 kayme sayamıyor amk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

su an 80 kusur telefona bakarak söylüyorum

ses konusun da ve ekran renk netlık konusun da kral bır telefon c6 ama symbian. 8 mp kamera var bu bıle alınması ıcın sebepdır

cebimde telefon olsun baska bır beklentım yok dıyorsan c6 kral dır

muzik dinlerim foto cekerim ve ararım msj yazarım baska bır sey yapmam dıyorsan c6 al keyfını cıkar

ama program uygulama vs ugrasıcaksan en kotu androıd lı bır telefon bıle c6 nın elıne verıp verıstırır

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

phoneix bunu yazdı:

Symbiana para veren salak mıdır :) Şimdi salak olduğumu düşünmeye başladım Allahım neden böyleyim android almalıydım tüüü tüü tüü :) Abi şakamısınız arz talep meselesi kimin neye ihtiyacı varsa neye parası yetiyorsa onu alır herkes telefona 1000 kayme sayamıyor amk

http://tinyurl.com/android-350-500

http://tinyurl.com/symbian-tumu

zaten 10 tane symbian oldugu için fitlreye gerek duymadım, android 350-500 tl arası 12 telefon var, symbian 350-500 arası sadece 2 telefon var. (hepsiburada)

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

neden özet geçtiğimi özetleyeyim öncelikle.

forumda bu tip telefon tavsiyesi ile alakalı dünya kadar konu var. arkadaşın tek cümlelik konusuna tek kelime ile bunu söylemek geldi içimden.

android var huzur var arkdaşlar. böyle sikimsonik 3. dünya ülkelerinden başka ülkelerde satış yapamayan dandik bir markanın ürününü tavsiye etmem.

dünya lideri samsung motorola gibi markaları tavsiye ederim.

600 lira civarında buna para vereceğine biraz daha kasar en basitinden galaxy s alırım. keyfime bakarım.

sınırım olmaz derdim tasam olmaz

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:

phoneix bunu yazdı:

http://tinyurl.com/android-350-500

http://tinyurl.com/symbian-tumu

zaten 10 tane symbian oldugu için fitlreye gerek duymadım, android 350-500 tl arası 12 telefon var, symbian 350-500 arası sadece 2 telefon var. (hepsiburada)

güzel kardeşim konu symbian mı döver android mi meselesi değil.Tabiki android işletim sistemi olarak çok daha ileri seviye bir sistem ama cihaz sistem eşleştirmesi yapıldığında fiyat-kalite-ve tarz kriterlerine baktığında nokianın c6-01 modelini seçmiş bir insana neden android seçmedin symbian seçenler salak derseniz bende peki derim giderim.

Toplam Hit: 4582 Toplam Mesaj: 34