Nokia MWC 2019 Etkinliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

5 kameranın olayı nedir?

sidik yarışına döndü iş, yenilik yok.

Kameraların merceği Carl Zeiss üretimi. Nokia N serisi cihaz kullamış birisi olarak bu markanın merceklerine hastaydım.

5 kameranın en büyük artısı farklı noktalardan gelen ışığı tek bir noktada birleştirerek flaşsız aydınlık fotoğraf çekebiliyor. Ayrıca fotoğrafa derinlik vererek sanki fotoğrafa değilde canlı bakıyormuş gibi hissettiriyor.

Ayrıca en büyük artısı bokeh efektinde. Türkçesi beni net çek arkaplan bulanık olsun. 40 metre uzaktaki nesneye odaklanıp onu net çekip arkaplanı flu yapabiliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Windows işletim sistemi mükemmeldi. Tasarım işletim sistemi keşke yine cikarsa

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

fazla kameranın avantajı şöyle,

mesela iki arkadaş selfi çekileceksin, kamera birinize uzak birinize yakın. Yakın olana ya da uzak olana focuslanacak kamera normal şartlarda.Biriniz yakışıklı biriniz çirkin çıkacaksınız.

İki kamera olunca biri sana biri arkadaşına focuslanacak. İkisi de focuslu olan tek bir foto ortaya çıkacak.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Arka tarafı komple kamera yapın, uğraşmayın 3 - 5 kamerayla. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nokia 210 güzel olmuş. VGA kamera koymuşlar ama fiyatı gereksiz yükseltmiş. Hiç koymasalarda olurdu. Piyasada şuan tuşlu telefon açığı var. Almak isteseniz ya Çinden marka basılmış dandik telefonlar yada toplama Samsunglar var piyasada.

https://www.youtube.com/watch?v=jB5vT7bFbjI

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Tuşlu telefon işi güzel. Heyecanla bekliyorum çakma samsungumun yazılımsal bi hatadan ön hoporloru iptal

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

5G gelinceye kadar tüm cihaz üreticilerinden işe yarayıp yaramadığı belli olmayan özelliklere sahip ürün modelleri göreceğiz, bu kaçınılmaz. Fakat 5G teknolojisi tamamlanıncaya kadar modüler cihazlarda iyi bir atak bekliyorum.

* Modüler cihazdan kastım: bataryanı büyüt, kamerayı kaldır, özelleştirilmiş modül ekle tarzındaki cihazlar

PcK0 tarafından 25/Şub/19 04:52 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece bi imza..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Arka tarafı komple kamera yapın, uğraşmayın 3 - 5 kamerayla. 

aynen destekliyorum, hatta öndeki boş yerlere yanlarada kamera koysunlar 2 foto çekecek ön kamerayla foto çekecek diye o kadar kamera nedir anasını satim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

5G gelinceye kadar tüm cihaz üreticilerinden işe yarayıp yaramadığı belli olmayan özelliklere sahip ürün modelleri göreceğiz, bu kaçınılmaz. Fakat 5G teknolojisi tamamlanıncaya kadar modüler cihazlarda iyi bir atak bekliyorum.

* Modüler cihazdan kastım: bataryanı büyüt, kamerayı kaldır, özelleştirilmiş modül ekle tarzındaki cihazlar

5G hızlı veri akışı ve nesnelerin interneti harici bir yenilik sunmayacak. Modüler telefon ise bir hayal. Firmalar kendi satışlarını baltalayacak böyle bir şeyi asla yapmaz. 

Toplam Hit: 2476 Toplam Mesaj: 20
nokia