folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Normal Bir El Fenerinden Yakıcı Bir Lazer Tabancası Yapmak

Normal Bir El Fenerinden Yakıcı Bir Lazer Tabancası Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    hocalar birileri yapsında sonuçları yazsın. eğer olursa 2. el DVD RW alıp bende yapacam. anasını satam çok güzel ya 1 metreye kadar yakabilirse 2 tane pille muhteşem olur!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    O el feneri disket olayını bende yaptım aynen bende de olmadı o elemana özgü bişi ya da fake

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ankistizm
    ankistizm's avatar
    Erkek
    beyler lazerin ısıtması ile ilgisi su havaya tuttukları lazer varya şov aleti bundan beş yıl önce filan o aletin odunu yaktığına bizzat şahit oldum ayrıca bu olay myth buster tarafından denendi fake değil o kesin ama bu kadar uzaktan mümkün olması merceksiz sacma
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

Harika bişey yaaa. Beyler bu sadece dvd-rom un lensiyle mi oluyo ? Cd-Rom un lens i ile de olur mu ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Beyler birde bunu türkçe olarak yapılışını anlatıcak olan warmı aranızda ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    dun gece cdrom u dagattım içinden ole bi lazer cıkmadı dvdrewiter larda oluo sanırım onların lensleri daha değişik yapın anlatın catlıcam a.q. bende dvdrewiter yokki olsa onu acıp yapıcam cdromu dagattın zukuldu oda :D

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

aq excaliye soz verdim yapcam da ne dvd rw var ne de onu alacak para aq :D 2. el dvd rw satan var mı aranızda :D

,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

ayhun bunu yazdı:
    -----------------------------
    dun gece cdrom u dagattım içinden ole bi lazer cıkmadı dvdrewiter larda oluo sanırım onların lensleri daha değişik yapın anlatın catlıcam a.q. bende dvdrewiter yokki olsa onu acıp yapıcam cdromu dagattın zukuldu oda :D

Saçmalama kardeş o adamın elinde tuttuğu lens :) senin cd rom un da olmamasının imkanı yok. Ayrıca merak ettiğim bişey var beyler. Cd-Rom lens i ile olurmu bu ? Yoksa illaki dvd-rom mu gerekli ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    HolyDemon bunu yazdı:

ayhun bunu yazdı:

Saçmalama kardeş o adamın elinde tuttuğu lens :) senin cd rom un da olmamasının imkanı yok. Ayrıca merak ettiğim bişey var beyler. Cd-Rom lens i ile olurmu bu ? Yoksa illaki dvd-rom mu gerekli ?

Hoca ne DVD rom la nede cd rom la yapabilirsin. Onlarda okuyucu kristal var yani yakıcı bir etkisi yok ayriyetten öyle kaliteli lazeri yok. Senin dabul layer lg DWD RW alırsanız sanırım onların içinde dvd lere yazmak için dvd yi yakan lazerler var işte onunla oluyor bu olay. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    bide asıl merak ettiğim blu layer DVD lerin lazerleri çooook yani kat kat daha güçlü bir sonuç mu verir ki ( zaten blu layer la yapılmaz en az 300 dolar + KDV vermek gerek :D)
Toplam Hit: 23961 Toplam Mesaj: 93