Nurettinveren

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Ulan bende bi iki kaset yayınlıyacağım ağlayacağım allaha fln sora eminim ne kadar boktanlık yapsamda müridlerim benim hakkımı korur.

Sevgili Fetoşçular,

Benim anlayamadığım gerçekleri göremiyor musunuz?

Fetullah Gülen Cia'in piyonundan başka bir şey değil. Türkiye'de özellikle kullandığı değerli bir piyon. Adam sıfırdan nasıl o kadar okul açacak güce ulaştı sanıyorsunuz? Kendini kiraladı. Sizin gibi saf insanları din, iman, allah diyerek kandırdı. Şimdi neredeyse Fetoş'a tapacak oldunuz. Onun hiç bir hatası yokmuş gibi davranıyorsunuz. Onu tanrılaştırdınız. Kendisi eminim nasıl gülüyordur içten içe, bu kadar saf bir sürü görülmemiştir. Nasıl ki Hitler zamanında Alman halkının sempatisini kazandı, Fetoş'ta aynı boku yapıyor. İslam devrimi yapacakmış.... Ülkemiz domalır; dış güçlerin hepsi gelir amımıza kor o zaman görürsünüz islam devrimini. Bu ülke ortaçağa değil, yeni çağa gitmek zorunda. Bir kaç yobaz allah adına yalvardı ağladı diye adamların önünde domalacaksınız. Kısaca

Fetoş'un a.k size bir şey olmasın.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coldvoice
    coldvoice's avatar
    Erkek
    artık bişey yazma gereği duymuyorum.Çünkü aklı gözüne inmiş kimselere laf anlatılmıyor. cok basit ve seviyesiz laflar ediliyor. kim ne derse desin güneş balçıkla sıvanmaz.siz burda tartışmaya devam edin.

sevmek güzeldir......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaBLa
    BLaBLa's avatar
    Erkek
    Len atıyon bari bi şeye dayandır. Eğer arkada Amerika olsa okul açılmasına Rusya niye versin? Veya Çin ? Sen herşeyi farkettinde bi onlarmı farketmedi yani. O okulların açanların hepside Anadolu nun insanı. Buradaki insanlar. Bilmiyosanız fazla ötmeyin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golge
    golge's avatar
    Erkek
    Nurettının de a.q Feytullah Gulen hakıında hıc konusmuycam ama bu nurettınde ıyı ayak dıyıl benım bıldım bıde bıldım bısey var bu nurettın feytullah gulene sen artık bunadın cematın basına ben gecıyım dıye teklıf verdını bılıyorumm feytullah gulende kabul etmeyınce....sana para verelım sırket ac demısler dı kabul etmemıstıı bıde bu http://www.turksolu.org/91/foto/14_subat.jpg fotoragıda zaten ne bok oldunu acıklıyor neyse...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    arkadaşlar herkes farklı görüşlere sahip olabilir ama birbirimizin görüşlerine saygı duymasını bilelim.
    bu adam az buz değil yıllarca Fethullah Gülen Hocaefendinin cemaatinde bulunmuş.
    sonra maddi menfaatler yüzünden ayrılmış.
    bir insan bu kadar salakmıki yıllarca anlamamış niyetini
    ama menfaatler çakışmaya başlayınca ayrılmış.
    mesela adam 20 sene pkk ya çalışmış sonra çıkmış deseki ben pişmanım beni kandırmışlar ya adam hiçmi kafan çalışmadı.
    doğu perinçek ulusalcı oldu çıktı ama Abdullah Öcalanla kolkola resimleri hala hafızalırımızda duruyor.bu nasıl ulusalcılıktır

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    ben her zaman diyodum zati bu adamların ne mal olduğunu :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek
    Dil kendi kuralları içerisinde sözcükleri şekillendirir. Bunlara örnek vermek gerekirse "namaz" kelimesi verilebilir. Namaz kelimesi büyük ünlü uyumuna aykırı değildir ve Türkçe kabul edilir. Peki bu sözcük asıl yapısı olarak Türkçe midir, değildir. Kelimenin aslı "nemaz " şeklindedir. Doktor kelimesi de aynı şekilde büyük ünlü uyumuna uyar. Ve dil gereği Türkçe kabul edilir. Daha bunlar gibi yüzlerce kelime. Kök olarak Türkçe olan ana= anne olmuştur, kardaş, kardeş olmuştur, kangı, hangi olup Türk dil kuralına aykırı hale gelmiştir. Fakat biz bunları hala kullanıyoruz. Anlatmak istediğim kelimenin kökeni Arapça, Farsca, Fransızca olabilir bu onların dilimizde kullanılmayacağı anlamına gelmez. Bugün Avrupa'da yüzlerce kelime bizden geçmiştir ve onlar dil kurallarına göre bunları kullanıyor. Bugün iç çamaşırlarımızın isimlerinin hepsi Fransızca kökenli. Bu mantıkla dilimizi temizlememiz gerekir. Ulu Önder'in eserleri de hep Osmanlıca yani Farsça ve Arapça kökenli. Bu dilin yapısı açısından doğrudur. Dil çevresindeki gelişimlerden etkilenir. Bunu kalbu etmeyip "Öz Türkçeçilik" yaparak ne kadar kelime varsa atmak doğru değildir. Türkçe'de k,l,m,n,v,o gibi kelimelerle başlayan kelimeler genellikle Türkçe değildir. Senin bu tavrın yüzünden "Öz Türkçeçi" olarak bilinen Cumhuriyet dönemi yazarları bile anlaşılmıyor günümüzde :) Sebep: Dilde Irkçılık...

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    abi konuyu saptırmayın şimdi bizim binanın 3. katında fetoş ablalar var abi varmı böyle bişey oraya giden kızlar gitmiş asansöre zervalone un amk felan yazıyo gidip bizim kata çöp atıyo telefonla arıyıp işletiyo ki saat 1 ablaları nerde bu kızların kızlarda 15 yaşında bebeler saaat birde fetoş ablalar bunları dışarımı bırakıyo yada yaptıklarını duymuyomu hadi bunları geçtik abi bi kere bakıyım dedim kızlar sesi açmış nası ses geliyo ses sistemi var ablalarda usher 50 cent dinliyolar :D ta böyle dini yayanın amk güloşun amk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    fettulah gulen dedi ki
    " usame bin ladinden nefret ederim"
    siz hiç bu cadamın ağzından georhe bushtan nefret ederim diye birşey duydunuz mu (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Abi bu adamların herşeyi ortada ne denilebilirki..
    Sağ koluda belli sol koluda belli Fethullahlarınında ne olduğu belli..

Biz birşey desek bile geri kafalı F.Gülenci kardeşler ısrarla savunacaklar.Çünkü beyinleri sulanmış.Ne dersek diyelim,ne olursa olsun onların bi kere beyinlerine F.gülen girmiş.O adam kötü olamaz çünkü o F.gülen.

Bilmiyorlar felakete sürükleniyoruz.Bu şeriatçi .ötverenlerin yüzünden ama neyse ağzımı bozmuyayım daha fazla..

Toplam Hit: 12506 Toplam Mesaj: 91