folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder O BİLE KILIYO YA SİZ!!!

O BİLE KILIYO YA SİZ!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Treasure
    Treasure's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

ALLAHSIZ TAHRİBATCILAR, ŞU KÜCÜCÜK COCUK BİLE NAMAZ KILIP ORUÇ TUTARKEN, SİZİN GİBİ SAPKIN İNSANLAR, ALLAHA, KİTABA, İNANMAYIP, MÜBAREK RAMAZAN AYINDA BARLARDA DİSKOLARDA GEZİYORSUNUZ!!!!!!

HEPİNİZ CEHENNEMLERDE CAYIR CAYIR YANACAKSINIZ,PİS KAFİRLER!!!!

Başta sn.başbakana bakanlara en ufak kamu çalışanlarına kadar.lütfen artık maçlarda küfürleşme olmasın.saha kenarlarına fasulye fidanları ekilsinki insanlar sakinleşsin.artık kulağı kopanlar coplananlar görmek istemiyoruz.yeterki takımlar artık ceza almasın başkanlar alamasın.hoplayıveren çekirge ile zıplayıveren çekirge arasındaki tek benzerlik,ikisin de veriyor olmasıdır.Yani iş gücüne paralel olarak verimlilikte de artış gözlenir.Bu sebepten kuşlar uçar ve otlar yeşildir.Alım gücü yüksek bir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    ne dion lan sen ipne konu yanlış yerde artı başlık büyük artı sen orospu çocuusun esas kafir sensin a.q

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hah sende gel hocam, eksik kalma sakın...

Seçmece hıyarları topluyoruzda siteye...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

biz yanrken sende kosede kıcına kına yak

edit: kufur yasak die kendimi zorladıydım, millet neler demis. Sansıma sokumm

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    ramazan geldi boyle oldu...

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    :| Profil resmine bakın :D İbret-i Alem için konuya kimse dokunmasın :D

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    şu topici silmeyin la az eğlenelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    hajı sen nediosun yahu deli mi sikti seni sen nebilirsin ki bizim oruç tutup tutmadığımızı hem herkezin ibadeti kendine sanane amk herkez kendine çalışıyo tutarım tutmam seni ne ilgilendirir ki

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

a.q anlamıyom kılar kılar kılmayan kılmaz size noluyo???

bu arada kimin yancagını goruruz orda namaz kılmak kurtarmaz adamı yanmaktan...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    O çocuk gibi olucağıma kafir olurum daha iyi.Biz ne yaptık ta utanalım bu çocuğu bu hale getirenler utansın sen utan

http://yigitdemirag.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fincan
    Fincan's avatar
    Erkek
    Bi siktir git ya..Dinime kufur eden musluman olsa bari..Allahsiz sensiz..Senin basbakaninin da cumhurbaskaninda ta amina koyim..Musluman musfettesi seni..

ULKUMUZ GOKLERDE DALGALANAN SANCAK;BIZ ALLAH"IN ONUNDE EGILIRIZ ANCAK.
Toplam Hit: 69623 Toplam Mesaj: 228