folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder O BİLE KILIYO YA SİZ!!!

O BİLE KILIYO YA SİZ!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    aman kimse silmesin konuyu, kacırmayalım bu nadide müridimizi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Protesto
    Protesto's avatar
    Erkek
    şakamısın lan sen :| ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    profil resmine bittim valla ayrıca malmısın birader akşam akşam fasulye gazmı yaptı...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

"Ben fasulyeye dalacam

fasulyeciyimdir

ben hatırlıyorum sanki bu arkadaşı :S

en son" sen fasulyeye dal"die banlanmıştı sanki

çocuktum,büyüdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    yav hoca delirdinmi gece gece sakin herkesin inancı kendinedir sen davet et gelen gelir gelmeyen gelmez allahsız felan demekte ayıp kimin kafir oldğndu allahtan başka kimse bilmez ve sen eğer birine kafir dersen bi hafir kadar düyük bir yükümlükük altına girersin haberin ola...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Beyler bayanlar yarın okul açılıo atın enerjinizi bu topicte işte daha ne istersiniz :D

http://yigitdemirag.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    ite bak ya Allahsız tahribatçılar diyo lan amk iti tahribat siksin la seni domuz

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Treasure
    Treasure's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

DİNSİZ KAFİRLER, WİNDOWS AİLESİYMİŞ, TEK AİLE BÜYÜK İSLAM DİNİNE MENSUP OLANLARIN OLUŞTURDUĞU AİLEDİR, GERİSİ HİKAYEDİR!!!

Başta sn.başbakana bakanlara en ufak kamu çalışanlarına kadar.lütfen artık maçlarda küfürleşme olmasın.saha kenarlarına fasulye fidanları ekilsinki insanlar sakinleşsin.artık kulağı kopanlar coplananlar görmek istemiyoruz.yeterki takımlar artık ceza almasın başkanlar alamasın.hoplayıveren çekirge ile zıplayıveren çekirge arasındaki tek benzerlik,ikisin de veriyor olmasıdır.Yani iş gücüne paralel olarak verimlilikte de artış gözlenir.Bu sebepten kuşlar uçar ve otlar yeşildir.Alım gücü yüksek bir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    aman kimse silmesin konuyu, kacırmayalım bu nadide müridimizi...
    -----------------------------

ehe kuş sütüyle besliyelim bunu =O) 

Bittik biz bittik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

puhahahahha o fasulyenin içindeki pastırma deil mi la

la denyosun menyosun ama ağzının dadını biliyon ha..

bana ba o pastırmayı yiyip bi de osurma ha sahte okey..

Toplam Hit: 70055 Toplam Mesaj: 228