folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Obama"Yı Bilen Kahin: Amerika Çökecek!

Obama"Yı Bilen Kahin: Amerika Çökecek!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Ne hayırlı habermiş bu aq.Çöksün.Ben koyayım bendende çöksün.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    hadi inşallah yarabbim.o günleri görebilcez mi ki?

NEDEN? (soru olarak)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    alibaba bunu yazdı:
    -----------------------------
    atiyor ya bu kadının kahin olduquna falan inanmıyorum ben. bir haber sitesinde gelecekle ilqili kehanetlerını okumustumda  zaman yolculuqu mumkun olcak,venuse pılotlu gıdıs yapılacak,ınsanoglu yapay gunes ureterek dunyanın karanlıkta kalan yuzunu aydınlatacak,uzaylılardan sinyal alınacak, avrupada yerlesım cok azalacak, muslumanların elındekı romaya amerıka saldıracak =) gıbı seyler vardı bana cok cok sacma fazla hayal gucu geldı hepsi.. bugune kadar bılmıs olması bence fazla havalandırmıs onu desteksız atmaya basladı =))
    şimdiki teknolojide 50 yıl önce hayaldi...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

bunu yazın:

2 deniz kavuşunca

dünyada güneş kararınca

insanlık ilk olarak marsa ayak basıcak

kırmızı toprakta yaşayacak.

aq bende sallarım nolcak al adam sallıyo salıyo tutuyo allah bilir dedikleri burda yazdığı igibi değildir. Kehanetler böyle anlamsız şiirler millet kafa patlatıyo olayları ona benzetiyor. Ve kehanet tutarsa benim işime gelir yıkılsın gitsin abd banane zaten çektirdikleri yetti.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

teyze bsg ya.

Madem geleceği görüyosun enden anlatımın süslü :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Kadınmış bu ilk gördüğümde erkek sanmıştım =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

geleceği görüyosa iddaa neden oynamıyo :|

bsg diyorum kendilerine

All is well
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek

god bunu yazdı:

geleceği görüyosa iddaa neden oynamıyo :|

bsg diyorum kendilerine

Dimi Hocam :D Yapsın Bi Kuponda Görelim :P

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    amerikanın çöküşünü tahmin etmek için bukadar kasıp kendini kahin olmaya ne gerek herşey meydan da
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

ABD bugün hiç olmadığından daha güçlüdür ( ne yazıkki ) Obama bu milletin siyahı beyazı ile dünyaya karşı tek parça olduğunu ve halen kafa tuttuğunu gösteriyor bence. Ama artık Bush ve takipçilerinin desteklediği adi savaş ve işgal ile değil ( silahla işgal edebilecekleri gelişmemişlik düzeyinde ve işgal etmiş olmaya değecek hiç bir ülke kalmamıştır ) artık psikolojik + ekonomik + teknolojik savaşı hızlandıracakları az gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin tepesine binmeye hazırlandıklarını öngörüyorum. Silahlarını çektiklerinde, soktukları yerden daha fazla kan akacak ve kan aktıkça bu yerler asla toparlanamayacaklardır. Amerikan politikaları kendi müttefiki (!) saydıkları vassal & bağımlı ülkeleri daha yoğun sömürmek ama sömürürken geliştirmek, geliştikçe sömürmek üzerine yön değiştirecektir. Bu aktif savaş ve akan kan görmeyen dünya kamuoyunu bu ülkenin barışçıl bir politika izlemeye ikna olduğu görüşünde hatta terbiyesizlik edip insan hakları ve demokrasi neferi olduğu konusunda birleştrecektir. Bush denen ahmak ile kaybettikleri prestiji kısa süre içerisinde toplamaya ve bu saygınlığı çarklarını durdurmak üzere olan krizlerine nakit akışına çevirmeye çalışmak peşindeler.

Umut fakirin ekmeği tabi, keşke yaşlı cadının dediği gibi birbirine düşseler de çinden macaristana türkiyeden endonezyaya dünya rahat bir nefes alsa. Bir daha düşününce böyle söylentileri bile ABD nin kendilerinin dünya kamuoyunun böyle birşey karşısında vereceği tepkiyi test etmek için uydurduğunu düşünmek çokta olanaksız görünmüyor. 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 3204 Toplam Mesaj: 21