Ocak Ayı Fiyat / Perfornmans Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aralık ayında telefonlar genelde ya patates yada ederinin iki katı olduğundan konu açmaya gerek duymadım. 

Bütçem az diyenlere önerim Samsung Galaxy J7 Prime. Ekranı TFT olduğundan Amoled ekrana alışanlara biraz sönük gelebilir. Zaten bu rakama alınacak en iyi cihazda bu. 1.000 lira altı cihazlar patates.

Home tuşuna sahip olan son cihazlardan olması onu tam bir anne-baba telefonu yapıyor. Gözlemlediğim kadarıyla yaşı büyük kişiler sanal tuşlu telefonları pek kullanamıyor. Bu cihaz gibi home tuşuna sahip tuşları ekran dışında olan telefonları daha rahat çözüp kullanabiliyorlar.

Şuan en uygun Amazonda : https://www.amazon.com.tr/Samsung-Galaxy-J7-Türkiye-Garantili/dp/B07BFDS8GZ/r

https://www.youtube.com/watch?v=w0IWnC0AmTA

mkyb tarafından 28/Ara/18 14:04 tarihinde düzenlenmiştir

Benim hakkımda ne düşünüyorsan Allah sana 2 katını versin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

olayı çok bilmediğim için soruyorum. apple'in 2016 çıkışlı telefonu 2019 yılında alınmaz.Zira hem yavaşlamış hem de güncelleme desteği neredeyse bitmiş olur. samsungta bu olay yok mu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

olayı çok bilmediğim için soruyorum. apple'in 2016 çıkışlı telefonu 2019 yılında alınmaz.Zira hem yavaşlamış hem de güncelleme desteği neredeyse bitmiş olur. samsungta bu olay yok mu

Apple güncellemelerle planlı eskitmenin kralını yapıyor. Çok zorluyor cihazları.

Android'te güncelleme desteğinin bitmesi çok önemli değil. Yeterki Google mağazayı kapatmasın. Kaldı ki bu cihaz Android Oreo'yu aldı. Rahat 2-3 sene kullanılır bu sürümde.

Android cihaz alırken eskiden rame bakılırdı ama rame bakmayın. En önemlisi işlemci. İşlemciniz iyi olursa uzun seneler kullanırsınız. Bu cihazın işlemcisi Snapdragon 625'le aynı ayarda. Oradan varsayımda bulunabilirsiniz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Birkaç ay önce babama J4 aldıydım. Baktım amazonda bu j7 prime güzel indirime girmiş. onu da valideye aldım. 

edit:

şimdi baktımda ben 6 aralıkta almışım j7'yi. indirim hala devam ediyor. nasıl stoksa bitmek bilmemiş :d

coLin tarafından 28/Ara/18 14:21 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Şu mi mix 3 hoşuma gitti türkçe romda çıktı sanırım imeil atma durumları nasıl bilgin varmı?

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

Şu mi mix 3 hoşuma gitti türkçe romda çıktı sanırım imeil atma durumları nasıl bilgin varmı?

İmei atılıyor diye biliyorum. Xiaomi modelleri arasında şuan bir tek Mi 8'e yöntem bulunamadı diye biliyorum. Bilgisi olan varsa söylesin.

@yolbulucu

Amazon Enpara kartlara vade farksız 3 taksit imkanı sunuyor. Direk 1.000 lirayı çıkarıp vermektense her ay 333 lira vermek daha rahat olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek

Çift hatlı olan duos modelini sakın almayınnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    asi_mali bunu yazdı

Telefondan anlama  . Aynı model mi seri falan bilme  . Arkadaşıma 1.5 2 yıl önce aldık . Telefonu günde 15 saat kullanıyor . Herşey çift . Wp face twitter vsvsvsv  telefon ateş ediyor . 10 numara 😅

836.325.658 Milyon Euro yada 863.325.658 Milyon Euro
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    asi_mali bunu yazdı

Neden olduğunu yazaydın bari hocam. Bu cihaz Samsung TR resmi garantili. Türkiye'ye gelen çift sim Samsunglar ithalatçı garantili.

Bu arada çift sim cihaz candır. Yedek hattı Turkcell'e taşıdım her hafta salla kazandan hediye topluyorum, süpriz noktadan bedava internet geliyor vs. 5 kuruş vermeden datayı beleşe getiriyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

teknosada xiominin telefonları var. oradan mı almak mantıklı amazondan mı getirtmeli? Telefon alımı konusunda biraz cahilim. 3 sene öncesine kadar turkcellden alıyordum telefonları. 3 senedir telefon değiştirmiyorum. Yeni yılın ardından alma niyetim var. İphone'i bırakacağım için biraz tedirginim ama yeni telefonları ateş pahası.

Toplam Hit: 1472 Toplam Mesaj: 25
ocak ayı