folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Odamda Fare Olabilir Mi?

Odamda Fare Olabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ya müridler konu saçma mı değil mi bilmiyorum ama hala gözüme uyku girmedi kendi kendime uyuz oldum mk.

tek kişilik bi oda da kalıyorum. oda 3 metreye 5 metre. bi yatak var bide şu bez elbise dolapları var.

normalde aklıma gelmezdi ama şimdi bi tane fare pisliğine benzer bişi buldum yatak üstünde uyuz oldum.

yatağı dolabı filan çektim valizi tekmeledim odayı alt üst ettim görünürde bişi yok. netten araştırdım çörek otu kadar oluyormuş ve siyah renkte oluyormuş dışkıları. ama bu siyah değil ve çörek otuna göre büyük.

ayrıca böyle tek olmuyor sanırım fare dışkıları 3-5 tane filan bırakıyorlar sanırım bunu böyle tek buldum hatta burun pisliğine benziyor işte.

oda da yiyecek bişiler var kolacan ettim kemirme belirtisi yok. çöpte 1 parça peynir vardı olduğu gibi duruyor. poşetler sağlam çerez vardı geçen 2-3 gün kaldı sorun olmadı acaba oda da olabilir mi diye tedirgin oldum mk.

bunların pisliği dedikleri gibi siyah ve topluca mı acaba ? ayrıca dolabı valizi filan o kadar tekmeledim yatağı çektim yerinden filan bu piçin sessiz kalması hareketsiz kalması gibi bi durum söz konusu olabilir mi ?

bi akıl verin valla uyuyamıyorum mk kendi kendimi strese soktum odada.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

laa hayvan boyuna göre sıçar.. küçük farenin bokuda küçük olur :D
    kesin o faredir
    sabah sabah açtığın konuya bak laaa :))

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

Tek olmaz genelde 3-5 parça our pisliği benim bildiğim.Tekmeyle felan çıkmaz sinebilir.Ama 2-3 gün çerez ortada kalacak mahhallledki arkadaşlarını toplayıp parti verir amk bişey bırakmaz ortada.

21 mayıs 1864
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Ben kendim besliyorum müritcağızım. Bunları tutmak için sana bir tuzak önerisi. Al leğeni ,  bir de laminant parke levhası. Leğenin üstüne koy eğimli bir yol olsun. Hafif yiyecek kırıntıları bırak . En son leğenin içine salla bolca. Çoğu ihtimalle leğene düşerler. Düşmezlerse yine de o yiyeceklere gelirler merak etme. O halde yakalar bindirirsin 1-2 tane

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    kilit11 bunu yazdı

Tek olmaz genelde 3-5 parça our pisliği benim bildiğim.Tekmeyle felan çıkmaz sinebilir.Ama 2-3 gün çerez ortada kalacak mahhallledki arkadaşlarını toplayıp parti verir amk bişey bırakmaz ortada.

ya işte bazen bisküvi açıkta kalıyor. poşette ekmek vardı misal patates var odada.

küp şeker var açıkta ama hala kemirilen bişi görmedim. bulnduğum yer zaten iklim olarak soğuk kendi kendime elham yapıyorum sanırım ama insan rahat edemiyor ki.

artık su damlasa irkiliyorum böyle. bulduğum şeyin fotosu:

@aliyk

abi öyle deme valla sıkıntı durum ya.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShyRain
    ShyRain's avatar
    Erkek

kesinlikle değil böyle fare pisliğimi olur laaaaaaaaaaayn oluuuuuuuuuuum :)

Computer Engineer/SyStem Analyst/ Coder ShyRain
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

Fotodaki fare pisliği değil bence.Fare o peyniri cipsi felan götürür kardeş yer bitirir hatta tekte takılmaz o kadar ekmek,peynir,cipsi bulsun arkadaşlarını toplar seni evden atarlar :D.Yiyecek bulamazsa kumaş,kağıt ne bulursa kemirir.Bi çalıştığım okulda vardı önüne geçemiyorduk bir türlü.İnanamayacağın deliklere girerler.İçin rahat etsin diye evden çıkarken bir paça peynir bırak bir köşeye yere gelince peynir dururyorsa yoktur.

21 mayıs 1864
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    ShyRain bunu yazdı

kesinlikle değil böyle fare pisliğimi olur laaaaaaaaaaayn oluuuuuuuuuuum :)

demi hocu bende öyle diyorum bu bildiğin çekirdek içi gibi bişi ama biraz daha elastik hali.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    kilit11 bunu yazdı

Fotodaki fare pisliği değil bence.Fare o peyniri cipsi felan götürür kardeş yer bitirir hatta tekte takılmaz o kadar ekmek,peynir,cipsi bulsun arkadaşlarını toplar seni evden atarlar :D.Yiyecek bulamazsa kumaş,kağıt ne bulursa kemirir.Bi çalıştığım okulda vardı önüne geçemiyorduk bir türlü.İnanamayacağın deliklere girerler.İçin rahat etsin diye evden çıkarken bir paça peynir bırak bir köşeye yere gelince peynir dururyorsa yoktur.

ev değil aga tek oda.  10 metrekare bişi işte.

bütün olası yerleri kaldırıp indirdim tekmeledim olsa sağa sola fırlardı diyorum bende.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

O değilde el iyi nasır tutmus hayırlı işler hocu :D

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

O değilde el iyi nasır tutmus hayırlı işler hocu :D

İyi güldüm sabah sabah :D

Kreyzi bence fare yok kardeş odanda

21 mayıs 1864
Toplam Hit: 6699 Toplam Mesaj: 50